הבלוג של ronierez

ronierez

עדכונים:

פוסטים: 24

עוקבים: 4

החל ממאי 2017

tantra

כאישה החושבת בעיקר כמו אישה, אבל גם קצת כמו גבר.. אני נפגשת עם נשים רבות ונותנת את נשמתי על מנת לעזור להן בכל הקשור להנאתן המינית. אחד הספרים הנקראים ביותר בישראל בשנה האחרונה הינו הספר “ערות”, המכיל 23 מונולוגים לא פשוטים של נשים על מיניותן. הספר מעורר עניין רב כי יש כאן חשיפה מהסוג שבדרך כלל לא נראית במחוזותינו. רבים הספרים שיכולים להיכתב, ושיאוכלסו בסיפורים קשים ומרתקים של נשים על המיניות שלהן. לכל אישה הסיפור המיני המדהים שלה, וברובם עולה מצוקה גדולה של נשים בכל הקשור לתפיסת המיניות שלהן. אצל חלק גדול מהן עולה גם חוסר הבנה לקו החשיבה של עולם הגברים שמולן.. 

הן לא אשמות בכך. בד”כ זה קשור לחוויות לא טובות מהעבר שעצבו את התנהגותן המינית. זה יכול להיות בגלל הערות לא מתאימות של ההורים שלהן בהקשר המיני בעודן צעירות, או חווית מיניות ראשונית לא טובה, כשמשפט לא נכון שנאמר להן בגיל צעיר על ידי החבר שלהן, משליך ומתווה את כל ההתנהגות המיניות שלהן למשך שנים ככזו שרק מנסה לרצות את מי שמולן.. או נשים שעברו בצעירותן טראומות מיניות הקשורות לניצול מיני, הטרדה מינית או כל פוגענות מינית אחרת. נשים אלו משדרות אומללות גדולה ומצוקה קשה. 
בתוך הזוגיות הן מרגישות אומללות מכיוון והן לא יודעות איך להתנהל עם עצמן ועם בן זוגן בכל מה שקשור למיניות. האומללות הזאת גם יוצרת במקרים רבים מצב שבזמן קיום יחסים מיניים, המוח שלהן לא עוצר לרגע ואינו מאפשר להן להירגע ולהתמסר להנאה מינית. כתוצאה מכך הן מתחילות להתייחס למיניות כאל מה שהוא פונקציונלי שניתן להשיג בעזרתו דברים מבן הזוג וככה מתנהלת הזוגית המינית שלהן. 
אני רואה את עצמי כשליחה שעוזרת לנשים לפגוש את עצמן ולהתחבר אל המיניות שלהן, גם על ידי הבנת עצמן, הבנה שבאה לידי ביטוי במחשבה שהסקס הוא קודם כל עבורן, ועבור הנאתן, אבל גם על ידי ניסיון להראות להן את קו החשיבה של הגברים ואת המצוקות שלהם. אחרי הכל אנחנו לא חיות לבד, והבנת הצד השני היא חלק נכבד מהפתרון.. 

עוד מהבלוג של ronierez

תצוגה מקדימה

הזכרי והנקבי - "שיווה שקטי" / רוני ארז

  יכולת החיבור של האישה להנאה המינית שלה נמצאת בידיה בלבד. הצד הנקבי של האלהים היא האלה שקטי – השכינה, זוהי האנרגיה של האהבה הקוסמית והחמלה. זוהי האנרגיה שבוראת, יוצרת ובונה. זוהי האנרגיה של האהבה ללא תנאי. הצד...

תצוגה מקדימה

איך למדתי ליהנות מסקס – חלק ראשון / נטלי להב 4.8.17

אומרים ש"אין הנחתום מעיד על עיסתו".. אז אני רק מניחה את זה פה.. תודה לנטלי להב על הסקרנות, הרצון והמחויבות האישית לתהליך.. ובעיקר על המוכנות לחשוף אותו.. זה לא מובן...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה