הבלוג של ronierez

ronierez

עדכונים:

פוסטים: 30

החל ממאי 2017

IMG-20180409-WA0004

“אני מאוד מינית” היא אומרת לי.. “הכל אצלי בסדר”..
“איזה יופי” אני אומרת לה.. “ואיך זה בא לידי ביטוי..” אני שואלת..?
“אנחנו שוכבים הרבה פעמים”.. היא אומרת לי.. “כמה שהוא רוצה.. אני יורדת לו.. אנחנו מגוונים בתנוחות.. בדרך כלל מעלי.. בתנוחה הרגילה.. לפעמים אני עומדת בדוגי.. אבל אז הוא גומר מזה מהר.. כשבא לו קוויקי.. אין לי בעיה עם זה.. בעיקר שאני קצת עייפה.. לפעמים לוקח לו יותר זמן לגמור.. אז זה נמשך יותר..
הוא לא כל כך אוהב לרדת לי.. אז הוא עושה את זה ממש מהר.. כדי להרטיב אותי.. תמיד כשאנחנו מתחילים את העניין.. אני יבשה למטה.. אני גם לא כל כך אוהבת שיש לו זיפים.. זה דוקר אותי למטה ופחות נעים לי.. אז אין לי בעיה שזה לא נמשך הרבה זמן..
אנחנו בעיקר שוכבים בערב.. אני יודעת שזה מאוד חשוב לו.. הוא מצליח להירדם בקלות אחרי שאנחנו עושים סקס.. אני מבחינתי.. דווקא מרגישה בבוקר יותר ערנית, והייתי שמחה לעשות את זה בבוקר.. אבל הוא תמיד ממהר בבוקר.. ואין מה לדבר איתו בשעות האלו על סקס..
מה שכן.. אני אף פעם לא גומרת מהחדירה.. ורק אחרי שהוא גומר.. אני מביאה את עצמי.. בד”כ עם ויברטור.. כלומר אם אני לא עייפה או מוטרדת.. לפעמים הוא מחזיק מעמד ער תוך כדי שאני מביאה את עצמי.. אבל הרבה פעמים הוא נרדם, ואין לי בעיה עם זה.. אני אפילו מעדיפה את זה ככה.. כי כשהוא ער איתי.. אני מרגישה לחץ וציפייה מצידו.. ולפעמים אני לא מצליחה להתרכז..
אבל בסה”כ אין לי שום בעיה עם המיניות שלי.. כלומר הייתי שמחה גם לגמור מחדירה מידי פעם.. שמעתי שיש כאלו שכן מצליחות..

מונולוג כמעט שגרתי שאני שומעת מנשים רבות.. וזה מקרה קל..

“את חושבת שאת מינית..” אני אומרת לה.. אבל את לא מינית.. את בחורה שמרצה מינית את הגבר שלה..
איפה הצרכים שלך? איפה ההנאה שלך..? להיות מינית.. לא אומר לשכב איתו כמה שהוא רוצה.. ובטח לא בצורה שאת מתארת אותה..
“רק בערב.. לא יורד הרבה זמן.. אוהב להירדם אחרי.. לפעמים אני עייפה ולא בא לי.. אז לא אכפת לי קוויקי.. ובדוגי.. שיגמור מהר..”
עם תפיסה מסוג זה.. ועם התנהגות שעולה מדבריה בעקבות התפיסה שלך.. מה הפלא שהגוף שלך סגור וחסום מינית ואת לא מצליחה לגמור מחדירה..?
נשים רבות חיות בדרך הזאת את המיניות שלהן.. וחושבות שהכל אצלן בסדר..
כלומר.. הן מספרות לעצמן שהכל אצלן בסדר.. אבל עמוק בליבן הן יודעות שלא..
ואז הן מגיעות..
להיות מינית.. זה לדבר על הצרכים המיניים שלך עם בן זוגך.. זה להגיד לו מה כן.. ומה לא.. איפה זה נעים לך.. ובאיזה קצב.. ואיפה לא.. להגיד לו מתי את אוהבת.. ומתי את לא.. וקוויקי זה לא דבר שנשים מתות עליו.. כלומר זה בסדר לעשות קוויקי.. תוך כדי שאת יודעת שזה בשבילו.. ומקבלת מרצון את ההבנה שבחמש דקות הקרובות זה רק בשבילו.. אבל מעטות נשים שגומרות מקוויקי..
הכל מתחיל בשינוי תפיסתי.. השינוי התפיסתי מוביל לשינוי התנהגותי.. שמוביל לשינוי פיזיולוגי.. כשתשני את התפיסה.. ההתנהגות תשתנה.. הגוף לא יישאר אדיש ויגיב בהתאם.. בהנאה..
קחי יוזמה ואחריות אישית להנאתך המינית. אפשר ללמוד את זה.. זאת לא תורה סתרים.. הכל בידיים שלך!

עוד מהבלוג של ronierez

Thumbnail

משולש הדרמה המינית

משולש הדרמה המינית.                                                                                                                                                                כשאישה מגיעה אלי,...

Thumbnail

הרגשתי לא טוב ועשיתי סקס..

נשים רבות מתייחסות למיניות כאל דבר שעושים רק כשמרגישים טוב.. אתן יודעות כמה פעמים הרגשתי רע, עשיתי סקס ולאחר מכן הרגשתי טוב..? אם אנחנו סובלות מכאב ראש.. כשמתחילים את...

Thumbnail

לשחרר את השליטה/ רוני ארז

אז הלכתי עם בן זוגי לראות את הסרט "50 גוונים של אופל"  והנה כמה מסקנות מהצפייה.. הוא יותר טוב מ "50 גוונים של אפור".. הוא מצולם מאוד יפה.. הוא עושה חשק.. והוא בהחלט מאפשר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים