הבלוג של איי לאב יו טרמינל

לא הייתי בכל מקום אבל זה ברשימה שלי (סוזן זונטאג). רוני ערן, עיתונאית ועורכת תוכן בתחום התיירות (גם פזמונאית, אבל זה סיפור אחר) . אוהבת טרמינלים ועוד יותר את מה שהם מובילים אליו - מקומות, אנשים וסיבות טובות לארוז מזוודה. Roni... +עוד

לא הייתי בכל מקום אבל זה ברשימה שלי (סוזן זונטאג). רוני ערן, עיתונאית ועורכת תוכן בתחום התיירות (גם פזמונאית, אבל זה סיפור אחר) . אוהבת טרמינלים ועוד יותר את מה שהם מובילים אליו - מקומות, אנשים וסיבות טובות לארוז מזוודה. Roni Eran, travel blogger & journalist, content editor. Loves terminals and everything they lead you to – places, people, every good reason to pack a suitcase and hit the road.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיוני 2018

זו לא שושן הבירה, זאת בזל, שווייץ, וככה הם חגגו בשבוע שעבר את סוף החורף. במרחק ארבע שעות טיסה מהטלפון של גנץ, מהסקרים של עמית סגל, מראש הממשלה, מרעייתו, במקום שבו ייסד אותנו הרצל.

מצעד התחפושות הנהדר צעד שלושה ימים כמעט בלי הפסקה, עם דמויות מקוריות, צבעוניות מסחררת ואינסוף יצירתיות.

Carnival

2

3

במצעד לילי מרהיב ביופיו צעדו לנטרנות עם מסרים חברתיים – מקמפיין נגד הפלסטיק שמזהם את האוקיינוסים והורג את החיים בתוכו, ועד למחאה נגד גזענות ומיאוס מהפוליטיקלי קורקט.

11

14

כולם היו ברחובות. פה ושם היו תיירים, אבל בעיקר תושבים מקומיים, שצעדו וצהלו במצעדים ובברים.

IMG_8206

16

12

4

תיירת ותושב מקומי (צילום: סיגל מגריסו)

5

6

היום השלישי של הקרנבל הוקדש למצעד הילדים. משפחות וילדים, שעמדו לאורך המדרכות ביומיים הראשונים, חוטפים ממתקים וערימות של קונפטי בפרצוף, הפכו ביום השלישי מקהל לכוכבי המסלול.

20190312_132229

8

יש בבזל מסעדות מצויינות אבל קשה היה להיגמל מדוכני נקניקיות טעם גן עדן בכל פינה (אל תהיו קשים, קרנבל מחייב ג’אנק פוד). נחמד היה לראות אנשים שמחים להיפגש, מזהים זה את זה מתחת למסכות ועוצרים לרגע ללחוץ ידיים, להתחבק.

18

17
9

20190312_132043

IMG_8078

 היה שמח ומבדח, בדיוק מה שצריך לפני הבחירות.

https://www.basel.com/en/carnival-in-basel/dates-carnival-basel

 

 

עוד מהבלוג של איי לאב יו טרמינל

תצוגה מקדימה

וינטג' ואמונה בלונדון

לונדון היתה מאז ומתמיד העיר שלנו. במשך שנים היינו, רייכמן-האספן ואני, מקפידים לפקוד אותה לפחות פעם בשנה. היא היתה מולדתנו השנייה ומלכתם היתה לגמרי גם קצת מלכתנו. התפריט הקבוע כלל לינה וארוחת בוקר במלון צנוע במרכז העיר...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

המדריך לפולניה החופשת בפולין

אני פולניה, וכמו שאומרים אצלנו בעדה, אתם עוד תודו לי. חזרתי מפולין, ומה אגיד לך זושה, יותר טוב תתחילי לרשום. בעצם אם בודקים בציציות אני רק חצי פולניה. אבי מפולין, אמי מגרמניה, ויש לי חיבור מאוד מסויים לשתי הארצות האלה,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה