הבלוג של Dr. roniamid

roniamid

ד"ר רוני אמיד הוא רופא שיניים היוצר כבר שנים רבות חיוכים מושלמים ומחמיאים למטופליו ביניהם זמרים רבים שחקנים דוגמניות וכוכבי מדיה על תחומיה השונים מהארץ ומחו"ל. במרפאתנו אנו מעמידים לרשותכם טיפולים כגון: הלבנת... +עוד

ד"ר רוני אמיד הוא רופא שיניים היוצר כבר שנים רבות חיוכים מושלמים ומחמיאים למטופליו ביניהם זמרים רבים שחקנים דוגמניות וכוכבי מדיה על תחומיה השונים מהארץ ומחו"ל. במרפאתנו אנו מעמידים לרשותכם טיפולים כגון: הלבנת שיניים, יישור שיניים, טיפולי שורש מורכב, השתלת שיניים, ציפוי שיניים ועוד טיפולים חדשניים לאסתטיקה של חיוך. מעוניין לשפר את החיוך הגעת למקום הנכון!

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאפריל 2017

אם אתה מודאג לגבי המראה שלך בגלל השיניים, ייתכן שיהיה עליך לפנות לרופא שיניים העוסק בפתרונות קוסמטיים כדי לעזור לך. רופא שיניים קוסמטי אחראי לשיפור תכונות הפנים של האדם על ידי התמקדות בתכונות השיניים של אותו אדם. תוכלו ליהנות מן הסיוע של רופא שיניים קוסמטי אם אתה צריך להגביר את הביטחון שלך עם חיוך יפה. רופא שיניים קוסמטי מציע סוגים שונים של טיפולים. הנה כמה מהם.

חזיתות

חזיתות הם משפרי שיניים. הם עשויים פורצלן לשכפל את המראה הטבעי של השיניים. הם גם רזה מאוד, כך שהם עשויים להתאים את השיניים מבלי להפוך אותם בליטות. פורניר נועד למעשה להיות ממוקם מעל שן פגומה או סדוקה. הם יכולים גם להיות מותאם כדי לקחת את גוון השיניים הטבעיות שלך. ברגע שהם ממוקמים, לבדוק את הצבע שלהם. אם אתה לא מרוצה, לשאול את הרופא כדי לשפר את הצבע לפני שהם מלט.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים פופולרי מאוד בקרב שחקנים ושחקניות. בגלל האנשים האלה אמורים להיראות מדהים מול הציבור, הם עושים מאמץ להיראות מושלם. הם הולכים לרופא שיניים קוסמטי כדי להבריק את שיניהם. אמנם יש שיניים רבות זמין הלבנת מוצרים זמינים בשוק, המוצר ואת השיטה בשימוש על ידי רופא השיניים היא עדיין האפשרות הכי אמין ואפקטיבי. אם יש לך טיפול הלבנת שיניים, כדאי להימנע מאכילת מזונות שעלולים לשנות את השיניים. אתה לא צריך גם לאכול או לשתות משהו חם מאוד או קר.

כתרים

כתר זרקוני הוא שן מלאכותית, כי הוא עשה במיוחד כדי להיראות כמו שן רגילה. הוא ממוקם מעל שן אחרת כדי ליצור מראה שיניים יותר נעים. לפני הכתר הזה ממוקם, השן הוא מעוצב מחדש, כך שהכתר יתאים בצורה מושלמת על המצב הקיים. הכתר מוערך גם כדי לוודא כי ברגע שהוא ממוקם, המטופל לא מרגיש לא נוח עם זה. הוא גם הוכנס באופן מאובטח כדי לצמיד אותו לצמיתות.

גשרים דנטליים

גשר בשיניים הוא עוד החלפת מלאכותית של שן חסרה או פגומה. זוהי שקר שקר כי הוא ממוקם לצמיתות במצב קבוע. הוא מצורף להגנה על השיניים כך שלא ניתן להסיר אותו בקלות. בעוד תותבות ניתן להסיר, גשרים שיניים הם מהודקים ולא ניתן לקחת החוצה על ידי כל השיטות פשוטות. אתה צריך את העזרה של רופא השיניים אם אתה רוצה להוריד את גשרים השיניים שלך.

כולם רוצים שיהיה לך חיוך יפה כדי לשפר את תכונות הפנים של האדם. חיוך הוא אביזר הטוב ביותר שאתה יכול לקבל. עם זאת, אם אין לך שיניים, קשה להציג חיוך שאין לעמוד בפניו. זה יהיה גם יקר אם אתה צריך לקבל טיפול עבור הצרכים שלך שיניים. אז אם אתה רוצה לחסוך כסף עבור כל טיפול שיניים אפשרי, לטפל בבריאות הפה שלך. בפועל היגיינת הפה תקין ואל תשכח לבקר רופא השיניים שלך באופן קבוע.

שאלות נוספות ניתן
לפנות לרופא שיניים – ד”ר רוני אמיד

למידע על טיפולים נוספים:

מידע על יישור שיניים

מידע על פריודונטיה

עוד מהבלוג של Dr. roniamid

מעוניינים חיוך חדש? כובש ואסתטי? - יישור שיניים אצל רוני אמיד

אנו במרפאה של רוני אמיד מתמחים בטיפולי שיניים מכול הסוגים ובכול הגילאים, ומומחים בטיפולי יישור שיניים. אצלנו תמצאו מענה מקיף לטיפולים ייחודיים וחדשניים המותאמים פרטנית לכול פציינט. מהו הגיל? אם בעבר היינו חושבים...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

הסתגלות לטיפול Invisalign לשיניים יישור

שיניים יישור היו ידועים קודם לכן להיות תהליך מכאיב בשל השימוש של הפלדה מתכתית. עם זאת עם המצאת הטיפול Invisalign זה דילמה כבר לשים קץ. תהליך יישור Invisalign עושה שימוש יישור בלתי נראה כמעט ממוקמות על השיניים, אלה נשלפים בקלות לא...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

האם יש פתרון לשיניים "חסרות תקנה"?

מבנה השיניים הנו מבין המשפיעים ביותר על מבנה הפנים. אנשים רבים סובלים משיניים שאינן ברות טיפול, או עברו עקירות המשאירות מבנה שיניים חסר. מלבד העובדה כי הדבר משפיע על האסתטיקה של הפה ומראה החיוך, שיניים חסרות או שיניים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה