הבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

רוני – מגע, עונג, צמיחה

בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766

עדכונים:

פוסטים: 66

החל מנובמבר 2018

אני מניח שאם ישנו באיזשהו מקום “משרד לרישום עבודות מיוחדות ושונות” העיסוק שלי בעיסוי ארוטי לבטח תופס שם מקום כלשהו ברשימה. לא עיסוק שגרתי – זה נכון, אבל עדיין – זאת עבודה. ועל זה אני רוצה להרחיב קצת הפעם, לאחר שבפוסטים הקודמים הכרתי לכן מעט את העיסוי הארוטי ודיברתי על סוגי מגע (מוזמנות לקרוא פוסטים קודמים)
כמו כל אדם שמכבד את עבודתו, אני דואג שגם בעבודה שלי יהיו סטנדרטים גבוהים. זה אומר שיש לי אופן התנהגות והתנהלות מסוים מול הלקוחות. אני שואף לתת שירות מעולה, לגרום ללקוחות שמגיעות אליי לצאת מכאן מרוצות. אבל עיסוי ארוטי הוא כאמור לא עבודה שגרתית ועל כן גם יש בעיסוק הזה צורך בכמה דגשים מיוחדים.
בראש וראשונה: הלקוחה שבאה אליי צריכה להרגיש בטוחה ומוגנת.
לאחר מכן: היא צריכה להצליח להשתחרר.
זו הסיבה שאני מדגיש גם באתר וגם בשיחות הטלפון טרם העיסוי שישנם גבולות בתהליך ושאני עוסק בהענקה ונתינה ולא בלקיחה של משהו אליי. אני מבהיר שישנם גבולות לתהליך, שאני לא עירום לגמרי במהלך העיסוי ושאין מגע מיני מלא. לפעמים בשלב הזה אני נתקל בשאלה “ואתה לא נהנה בעצמך כשאתה נוגע באישה שבאה לעיסוי?” השאלה הזו כנראה מגיעה מתוך תפיסה (שאני יכול להבין), שכשגבר נמצא עם אישה עירומה ומגורה מינית המנגנון הטבעי יוביל אותו לרצות במגע מיני איתה.
אז כדאי לחדד ולהסביר. הסיטואציה עצמה היא בדרך כלל אכן מאוד סקסית. מאוד מינית ומדליקה. אני יכול גם להוסיף שמבחינתי חלק גדול במה שמדליק כל כך בעיסוי הארוטי זה לא רק העירום או המגע הפיזי אלא בעיקר האינטימיות הגדולה שכרוכה בעיסוי הזה. האנרגיה המתגברת, הריגוש המתלהט, הידיעה שאת מתמסרת לתהליך, לטיפול, סומכת עליי ומאפשרת לי להעניק לך. ויחד עם זאת כמו שציינתי בפתיחת הפוסט: זו עבודה. זו העבודה שלי. זה אומר שאני מכבד את העבודה, אותך כלקוחה, את הכללים שהוגדרו בתחילת הסשן ומהווים גבולות גיזרה.
אז כן, אני בהחלט נהנה מזה, אני אוהב את העבודה המיוחדת שלי מאוד. אבל העובדה שאני נהנה מזה לא הופכת את המפגש להזמנה לסקס. אני אתרכז בנתינה, בהענקה, בעונג שלך. זה התפקיד שלי, ואני יכול גם להוסיף שלהעניק לך הנאה זה משהו שמאוד מהנה אותי.
איך אני עושה את זה? כנראה שילוב של אופי, מקצועיות והניסיון שרכשתי. אם תשאלי אותי – זה כיף גדול להעניק, להיות במשך כל הסשן מרוכז בעונג שלך נטו. זו זכות גדולה בשבילי.

עוד מהבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

two in one

העיסוי מסתיים, היא שותה את כוס המים שהבאתי לה ואז נכנסת להתקלח ואני בינתיים מכין לה ולי תה. כשהיא יוצאת אליי עטופה במגבת היא נוזפת בי בחיוך - למה אין לך קונדישנר?? אתה חייב קונדישנר במקלחת! אני תמיד דואג שיהיה במקלחת סבון...

תגובות

פורסם לפני 11 months

אורגזמה בימי קורונה

היום נשתמש בדמיון. נוציא אותו לחופשי, נוציא אותנו מהבידוד. היום ניגע, נתענג, נטעם. היום נעשה ארוטיקה, נתמלא באוויר ונתרוקן מרעש ומחנק ומיגבלות. היום ניפתח לקבל, להעניק, להידלק שוב. להתפעם. אני מזמין אותך לעיסוי ארוטי בימי...

תצוגה מקדימה

עיסוי ארוטי - ההתחלה - לפתוח את הראש

ברוכה הבאה לבלוג שלי. שמי רוני ואני מעסה ארוטי. זו הגדרה תמציתית וקצרה, ואם הייתי מתבקש לספק תיאור קצת יותר ברור על העיסוק שלי: אני מטפל במגע וחוקר (יחד איתך) את העונג. מכיוון שברור לי שממש כרגע כשאת קוראת את המילים הללו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה