הבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

רוני – מגע, עונג, צמיחה

בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766

עדכונים:

פוסטים: 62

החל מנובמבר 2018

על פי רוב השיח המקדים לעיסוי הארוטי אינו ארוך במיוחד. מרבית הפניות, אם בטלפון או בהודעה כתובה הן בסגנון “היי רוני, מעוניינת להגיע לעיסוי ארוטי, מתי אפשר?” ומשם מתגלגלת שיחה קצרה של תאום, ובהמשך לה שאלון מקדים קצר. אך אני בהחלט שמח לספק יותר מידע וגם לקבל יותר רקע על המטופלות שלי ולכן כש”דנה” התקשרה וביקשה להבין לעומקם של הדברים את הגבולות בעיסוי צללתי איתה לשיחה ממושכת שבה הסברתי מה קורה בעיסוי הארוטי, מה לא יקרה בשום אופן, ומה יכול להיות נתון לתקשורת בינינו בזמן הטיפול עצמו (=הכל. תקשורת זה כלי נפלא לווסת את התהליך ולהתאים אותו למטופלת).
היא סיפרה לי על התנסות לא נעימה שהייתה לה בעיסוי רגיל אליו הלכה, במהלכו המעסה הוביל את הדברים למקום מיני, בעוד שלא לשם כך הגיעה. הסברתי לה את האני מאמין שלי והדגשתי שזה לא על תקן “מילים יפות” שנאמרות בשיחה המקדימה אלא באמת תפיסת עולם ותפיסה מקצועית.
אף על פי שאישה שמגיעה אליי לעיסוי ארוטי מודעת ומעוניינת במגע בעל אופי מיני, כולל באיברים האינטימיים, אני רואה את תפקידי בראש וראשונה כאחראי להעניק למטופלת מרחב בטוח, מרחב של אמון ושל צמיחה. זאת אומרת שבמהלך הטיפול, המטופלת אמורה להגיע למצב שהיא מרגישה שהיא בידיים טובות – מוגנת ובטוחה ושהיא יכולה לתת בי אמון, כלומר אני שומר על אותם העקרונות אותם תקשרנו בשיחה המקדימה, או אותם קראה בהסברים שבאתר שלי. הצמיחה, היא זו שנוצרת כהמשך לביטחון ולאמון. ובמקרה הספציפי של דנה, הבנתי שהאתגר שלי הוא לא רק לענג אותה, אלא גם להעניק לה משהו נוסף, חוויה מתקנת.
וכך, כשאנחנו נכנסים לתוך הטיפול אני לוקח את הקצב האיטי ונוגע בעדינות. לתחושתי דנה זקוקה לצבור ביטחון והגוף שלה דרוך. טיפה חמה ראשונה שנוגעת בעור שלה מקפיצה אותה וכמה שניות לאחר מכן הגוף שלה מתפייס אל תוך השמן החם שנמרח על גבה. אם ברגעים הראשונים נמהלת בהתרגשות של העיסוי הארוטי גם איזו השתקפות של “אל תפגע בי”, אני נהנה לגלות שאחרי כמה דקות היד שלה מחפשת את היד שלי במחווה של “אני מקבלת אותך”.
אשר לצמיחה, זהו מבחינתי שלב ראשוני, בסיסי בתהליך שהיא עוברת אצלי. כשאנחנו מעמיקים אל תוך התהליך, מגיע השלב של קירבה גופנית, מגע אינטימי שלי באיבר המין שלה, עינוג מיני. זה השלב שבו היא צריכה לעשות עוד סוויצ’ בראש, למעשה שניים:
הראשון, להבין שאני ממשיך להיות מחייב לתהליך בדיוק כמו בתחילתו, שאינני מגדיר מחדש את המרחב ואת הגבולות, שאני בנתינה ולא בחיפוש אחר “מה אפשר לקחת”.
הסוויצ’ השני הוא להתחבר לשפע, כלומר ממקום “מתגונן” שהשפיע על תחילת העיסוי, לעבור למרחב הגילוי, החקר, העונג. אסביר את הדקות הזו: אם בתחילת התהליך היא הייתה מובלת, פסיבית, והביטחון נבע מכך שהיא מבינה שאינני מוביל אותה למקומות שאינה חפצה בהם, בשלב המתקדם של התהליך היא מגלה שהיא יכולה להוביל אותי אליה, אל סוגי מגע שעושים לה טוב, אל סוגי מגע שלא חשבה שתרשה לעצמה לחוות בתוך התהליך הזה ומשנבנה בה הביטחון והחיבור + השלהוב, היא מוצאת את עצמה מתקשרת איתי ומובילה אותי לגעת בה כך או אחרת. בתוך כל התהליך הזה היא כבר יודעת (ביטחון ואמון) שאני שם בשבילה, שהיא מוזמנת “לעוף על זה” ככל שבא לה, ושלמרות הכל אני לא אפרש את ההנאה והשחרור שלה כהזמנה להוביל את התהליך לאן שהיא לא רוצה, או לאן שהוצב גבול קשיח (דוגמה: אין סקס מלא בעיסוי ארוטי. זה גבול קשיח שאני מציב, ללא קשר אם זה גבול קשיח של המטופלת או לא).
כשמסתיים סשן שכזה אני תמיד סקרן מה המטופלת לוקחת איתה. אני מקווה שזה יותר מדגדוג נעים בגוף. יותר גם מ”חזרתי בשלום הביתה”. אני רוצה להאמין שדנה לדוגמה, חזרה חזקה יותר, בוטחת יותר. שהייתה לה חוויה מתקנת שבה היא לקחה מה שהתאים לה, בחרה מה נעים לה להרגיש, מה טוב לעונג שלה. אני חושב שזו הצמיחה, ההתפתחות שיכולה להתקיים לצדו של המגע, לצדו של העונג.

- – -
תודה ללחישות ותגובות בפרטי, מטבע הדברים מרבית הפידבקים מגיעים אליי באופן פרטי ואני שמח להקשיב ולענות. הטלפון שלי למשלוח הודעות ולפרטים נוספים: 058-4472766 (שאלות ותגובות רצוי לשלוח בווטסאפ / טלגרם).  האתר שלי ובו פרטים נוספים על העיסוי הארוטי נמצא כאן

עוד מהבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

תצוגה מקדימה

עיסוי ארוטי - ההתחלה - לפתוח את הראש

ברוכה הבאה לבלוג שלי. שמי רוני ואני מעסה ארוטי. זו הגדרה תמציתית וקצרה, ואם הייתי מתבקש לספק תיאור קצת יותר ברור על העיסוק שלי: אני מטפל במגע וחוקר (יחד איתך) את העונג. מכיוון שברור לי שממש כרגע כשאת קוראת את המילים הללו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

two in one

העיסוי מסתיים, היא שותה את כוס המים שהבאתי לה ואז נכנסת להתקלח ואני בינתיים מכין לה ולי תה. כשהיא יוצאת אליי עטופה במגבת היא נוזפת בי בחיוך - למה אין לך קונדישנר?? אתה חייב קונדישנר במקלחת! אני תמיד דואג שיהיה במקלחת סבון...

תגובות

פורסם לפני 8 months

איך את מעדיפה את המגע?

כל מי שקיבלה אי פעם עיסוי מכירה את השאלה הסטנדרטית: את מעדיפה מגע רך ומלטף או מגע עמוק וחזק? השאלה הזו אמנם חשובה למטפל כדי להתחיל מנקודת מוצא מותאמת למטופלת, אולם בעיסוי בכלל ובעיסוי ארוטי בפרט יש לדעתי חשיבות גדולה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה