הבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

רוני – מגע, עונג, צמיחה

בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766

עדכונים:

פוסטים: 63

החל מנובמבר 2018

אני מאט ומאריך את תנועות ידיי, מלמד את גופה מרגוע אחרי ההצפה הגדולה ששטפה את כל הווייתה. רטטים מתוקים, נצנצים של הטבע מנגנים אדוות של אחרי אורגזמה בגופה. מתבונן בה לוקחת אוויר, מחדדת את תודעתה אט אט ובודקת עם עצמה – מה עכשיו? גם אני, המתבונן בה בודק את אותה שאלה בדיוק, לאן עכשיו? התנועות המשכיות, מעגליות, אני יושב בין רגליה הפשוקות ומעסה את ירכיה, את בטנה, את צדי גופה, אצבעותיה. לאט. היא שקטה וקשובה. אני מתבונן בשפתיה ומנחש שיש שם מילים.
- איך את?
היא עוצמת שוב את עיניה ומתמסרת למגע. רגע ארוך ככה, ואז אני הרעד הדק הזה, והדמעה בזוית העין, ואז היד שעוצרת את מסע ידי, ושתי ידיה נסגרות על ידיי ולוחצות. דמעות כבדות מכניעות את עפעפיה ושורפות את דרכן החוצה אל הכרית שתחת ראשה.
- מעולם לא נגעו בי ככה…
אני שקט, מקשיב, יציב בתוך ידיה האוחזות בכפות ידיי. בדקות הבאות היא שופכת את לבה. תחילה במילים מהוססות, בודקות את דרכן החוצה, ולאחר מכן בשטף של סכר שנפרץ, כאילו כהמשך לסכר העונג שגאה וגלש בה ממש לפני המילים:
- אני נשואה לגבר חלומות. עשיר, גברי, אלפא, מוקף תמיד בתשומת לב, ממקד את כל הקשב מסביב בו. יש לנו בית גדול מאוד, וילדים מוצלחים, ובריאות, ואנחנו מושא הקנאה של הרבה אנשים. אני רואה את זה כל הזמן מסביב. את התערובת של ההערצה והקנאה בה נשים מסביב מביטות בי. אז יש לי הכל, וכשאין לי משהו אני קונה אותו בלי למצמץ ואין מחסור. שלא תחשוב שזה משהו שבא לי כמובן מאליו. גדלתי במשפחה רגילה, מעמד בינוני, אין כסף לכל מה שאת רוצה, עד אחרי הצבא לא ראיתי עולם בכלל. ואז הכרנו, והתאהבתי בו מעל הראש והוא הכיר לי את החיים הטובים. הכסף אצלו מקבל משמעות שונה בין העסקים והבית. בעסקים הוא מחשב כל שקל, בבית הכסף נשפך בלי חשבון. מעולם לא נזקקנו לחסוך. לצמצם. את הצעת הנישואין הוא הפיק לי כמו באיזו הגדה של וולט דיסני עם כל הפירוטכניקה והקיטש. ואחרי החתונה השתקענו בבית שבכל האזור מכירים. ויחד איתו באו החברים מהמעגל הזה, של העושר, של העסקים והחיים הטובים. ומסיבות על הדשא, עם שף פרטי שמפנק את כולם, ונסיעות כמה פעמים בשנה למקומות הכי שווים, והילדים גדלו בינתיים, והשנים חולפות ואנחנו מתבגרים ו… ועמוק מתחת, בבטן יש לי חור. זה לא חור בלב. זה חור בבטן. זה לפעמים מרגיש לי כאילו אני חלולה. ריקה. לא ביקשתי להתאהב מחדש, ולא צריכה רומנטיקה דביקה ותלושה מהקרקע. מגע. זה מה שחסר לי. הוא לא יודע לגעת. הוא לא רוצה לגעת. הוא לא נוגע. הוא בנאדם שלא מעניינים אותו הדברים האלה. הסקס בינינו תמיד היה תכליתי. פעם בהתחלה זה היה נראה לי סקסי. חזק כזה, ישר ולעניין, קח אותי, גבר שלי, פר הרבעה עשיר וחזק ומבוקש שבחר בי מכל הנשים. קח אותי אני שלך. והוא לקח. ואני באתי.
הידיים שלי מעסות את כפות ידיה, אצבעותיה מתמסרות לנגיעותיי ואני מרגיש אותה מחזירה מגע ונוגעת, מדגדגת. המגע שלה עדין, נעים. היא יודעת, היא מכירה את השפה.
- את נוגעת נעים
- כן הא? תודה. אני יודעת. את כל החוסר במגע ממנו אני משלימה לילדים מאז שנולדו. גדלתי בבית שנוגעים בו. כולנו היינו מחוברים למגע ברמה הכי פשוטה. התחככנו כל הזמן. כשהיה כואב לי משהו אמא או אבא היו מעסים. כשהייתי בתיכון צחקנו שאני המסאג’יסטית של החברות. תמיד אמרו לי שיש לי כישרון לגעת, ודווקא הוא, התחיל להעיר לי שאני נוגעת יותר מדי. זה לא מקובל… אנחנו יושבים במסיבה עם חברים ואני מלטפת מישהי ועושה לה נעים בשיער. לי זה טבעי, אולי אפילו צורך. לו זה צורם.
היא משתתקת רגע. אחרי כן משחררת נשימה ארוכה ואני שומע צליל של ייאוש.
- לא משנה. תשמע, זה הוא וזה איך שהוא בנוי. לא אצליח לשנות אותו, כבר מזמן הפסקתי לנסות. ותמיד הייתי נאמנה. לא הרגשתי צורך בכלל למישהו אחר. מה חסר לי? מגע. אינטימיות. חיבור. אתה מקשיב למה שאני אומרת? זה מוזר לי לשמוע את עצמי עכשיו אומרת את המילים האלה. לכאורה הייתי אמורה לתחזק מאהב, אולי מאהבים. יש לי זמן, כסף, למה לא? אבל אני בכלל לא שם. במקום הזה. יש לי יותר מדי מה לסכן ואני בכלל לא רואה את עצמי נכנסת לעולם הזה. ואז נתקלתי בך ואמרתי – תנסי, מה אכפת לך, זה מקצועי, בתשלום, זה נראה בטוח, זה בדיוק מה שאת צריכה. ובאתי, בלי ציפיות גבוהות אבל עם הרבה תקווה שיהיה חיבור, שיהיה פה משהו שעשוי מהדבר הזה שאני כל כך אוהבת וכל כך רעבה לו.
- אני חושב שדי הצליח לנו… מה את אומרת?
היא מחייכת. פעם ראשונה. חיוך עם השפתיים והעיניים. אשת העושר והשפע, נוגעת באיזשהו שפע אחר ועמוק כעת והוא נשקף על פניה.
- כן, הצליח לנו.

למחרת אני רואה פוסט חדש שלה ברשת. עוד תמונה של החיים הטובים. כזו של מלא לייקים, ובגדים יקרים, והכל מתוקתק ומוקפד מסביב. אני שולח לה הודעה שאת הלייק שלי היא מקבלת בפרטי כדי לא לעורר מהומות. היא עונה מיד: אל תשים לב לתחפושות מסביב. הכל פה פייק. חצי מהאנשים עם חור בבטן. מרגע שיצאתי ממך שמתי לב שהתחלתי לראות לאחרים את החורים שלהם. זה לא כיף… אבל מה שהיה אתמול עלה על הציפיות, גם במחיר של ההתעוררות שאני חווה עכשיו.
אני שולח לה הודעה: אנחנו פה בשביל ליצור שפע. לגעת בו. אני באמת מאמין שהמטרה היא למלא את החורים ולא לטפח אותם כחללים של חוסר. המשיכי לגדול, דרך האבחנה הדקה במה שבתוכך ומה שסביבך. כשתרצי לחזור אני תמיד פה. עם שתי ידיים קשובות.

עוד מהבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

two in one

העיסוי מסתיים, היא שותה את כוס המים שהבאתי לה ואז נכנסת להתקלח ואני בינתיים מכין לה ולי תה. כשהיא יוצאת אליי עטופה במגבת היא נוזפת בי בחיוך - למה אין לך קונדישנר?? אתה חייב קונדישנר במקלחת! אני תמיד דואג שיהיה במקלחת סבון...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

עיסוי ארוטי - ההתחלה - לפתוח את הראש

ברוכה הבאה לבלוג שלי. שמי רוני ואני מעסה ארוטי. זו הגדרה תמציתית וקצרה, ואם הייתי מתבקש לספק תיאור קצת יותר ברור על העיסוק שלי: אני מטפל במגע וחוקר (יחד איתך) את העונג. מכיוון שברור לי שממש כרגע כשאת קוראת את המילים הללו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

התמכרות לויברטור, יש דבר כזה?

אני גבר. גבר שחוקר את העונג הנשי. גבר שמענג נשים אך מבין שלעולם לא אוכל לחוש איך זה באמת מרגיש להיות אישה. איך העונג שלכן דומה ושונה מהעונג הגברי, ואיך אתן שונות זו מזו בדרככן אל העונג. לא אוכל לחוש, אך שנים שאני לא מפסיק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה