הבלוג של ronen

ronen

עדכונים:

פוסטים: 164

החל מאוגוסט 2016

תספורת נשים היא לא כמו תספורת גברים. אצל גברים זה פשוט מאוד. עוברים אצל הספר, שואלים האם הוא יכול לקבל אותנו, מתיישבים אם התשובה חיובית ובחלוף 30 דקות הגבר כבר לא שם, עם פחות 40, 50 או 60 שקלים במקרה הקיצוני בארנק.

אצל נשים? הסיפור שונה לגמרי. יש לקבוע תור מראש ולהיפרד ממאות שקלים במקרה הטוב. אלא שבשנים האחרונות חדרה לשוק אופציה עדיפה בהרבה, עבור אלו שלא רוצות לבקר אצל הספר לעתים קרובות, אלא רק לשנות בשיערן כמה דברים קטנים. זה נקרא תוספות שיער, המגיעות בצורות שונות. הארכת שיער או שינוי צבע השיער – הכול אפשרי כשמדובר על תוספות שיער.
אם עד לפני מספר שנים השימוש העיקרי בתוספות שיער היה במהלך חודש מרץ, בזמן חגיגות הפורים, כיום המציאות שונה לגמרי, והשימוש בתוספות שיער נעשה לאורך כל השבוע על ידי הנשים אשר בוחרות להשתמש באותן תוספות. כדי לקבל השראה, פשוט חפשו תוספות שיער באינטרנט.

עוד מהבלוג של ronen

כך תרים את העסק שלך

בעולם המודרני של היום, קשה מאוד לבדל את העסק שלך מעסקים אחרים ברשת. שוק הקניות באינטרנט צומח בקצב מטורף, ומחירי המשלוח נמוכים מאוד יחסית העובדות האלה אומרות, שכדי להצליח היום אתם צריכים להיות, לא רק יותר טובים מהמתחרים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

הבסיס לעיצוב מושלם

חושבים לעצב חדר? או אולי את כל הבית? קודם תתחילו מלמטה בדרך כלל, אחת לתקופה מסוימת, עולה בליבנו המחשבה לעצב את הבית מחדש, לתת לו תחושה מחודשת. לתלות תמונות יפות על הקירות, לחדש את הריהוט ואולי אפילו לשנות את כל מערכת התאורה,...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה