הבלוג של ronen

ronen

עדכונים:

פוסטים: 164

החל מאוגוסט 2016

נמאס לכם מהפרסומות ואתם רוצים לדעת בדיוק מה ההחזרים שמגיעים לכם מהמדינה? ערכו סקר שוק בין החברות

כמעט כל אדם בישראל אשר צורך תקשורת באופן כלשהו על בסיס יומי, נתקל לבטח בפרסום כזה או אחר על חברה אשר יכולה לבדוק עבורו האם מגיעים לו החזרים ממס הכנסה. רובנו מדלגים הלאה בביטול, אך יש רבים שמאמינים שאכן מגיע להם כסף, חותמים על חוזים כאלה ואחרים מראש ולבסוף עוד יש סיכוי שלא יהיו מרוצים.

כיום ישנן חברות רבות אשר יתנו לכם את השירות של בדיקת זכאות להחזר מס בצורה יעילה וטובה, מבלי לתת לכם ולו לרגע את התחושה שהוליכו אתכם שולל.

אם אתם רוצים להגיע לחברות הללו ולא לאלו שיש סיכוי שלא תצאו מהן מרוצות, כדאי שתערכו סקר שוק רציני, אשר כולל חוות דעת אמיתיות של אנשים שכבר היו שם וניסו – ולא להסתמך על תגובות באינטרנט וכדומה. אל תשכחו, מדובר בכסף שלכם ולעתים אף בהרבה מאוד כסף שחבר שנתח גדול ממנו ייעלם לכם רק כי לא קראתם את האותיות הקטנות.

עוד מהבלוג של ronen

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

הדרך הנכונה לאחסן דברים בבית

 נמאס לכם שהבית שלכם מבולגן? זקוקים לעוד מקום אחסון במיידי? נסו לשקול ארון שירות חדש, שיפתור לכם לא מעט בעיות  זה הרי ידוע שבלגן בתוך הבית עשוי לגרום לעצבנות ולתחושת אי נעימות, אשר עלולה להשפיע על מצב הרוח שלכם גם לאורך...

תגובות

פורסם לפני 3 years

לא חייבים לבקר אצל הספר בשביל תספורת

תספורת נשים היא לא כמו תספורת גברים. אצל גברים זה פשוט מאוד. עוברים אצל הספר, שואלים האם הוא יכול לקבל אותנו, מתיישבים אם התשובה חיובית ובחלוף 30 דקות הגבר כבר לא שם, עם פחות 40, 50 או 60 שקלים במקרה הקיצוני בארנק. אצל נשים?...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה