הבלוג של רונית קריספין

rkrispin

מנהלת סיכונים. מנהלת משברים. פעילה חברתית.

עדכונים:

פוסטים: 112

החל מיוני 2013

לגוף שלך. לנפש. אני בטוחה שיש לו משהו חשוב להגיד לך

08/12/2019

השבוע, אחרי שתי לוויות וחתונה אחת החלטתי להיות קשובה. לגוף שלי. וגם לנפש. יש משהו מטלטל מאוד באישה שמתפוגגת לאט בשנות השלושים לחייה. משהו מאוד מאיים בשבריריות של גבר בן 30 שקם בבוקר לעוד יום שגרתי ומוצא את עצמו מת כי ליבו קרס.

אני בוחרת להקשיב לגוף שלי. חודש לתוך השינוי. חודש שאני מחשבת את הזמן שלי בקפידה, מוותרת על עוגיות שוקולד בבוקר ומחליפה אותן בעוגיות שיבולת שועל. בכל השאר אני פחות מצליחה לשנות. התפריט שלי נשאר בערך אותו דבר. יש פחות בן, קצת יותר ג׳ריס והרבה יותר ירקות ומים. גם הרבה יותר אימונים.

אלבום פרטי

אלבום פרטי

מלי, המאמנת הקשוחה, להכיר את הקבוצה. מכירה את החולשות שלנו ואת החוזקות. בשבועיים האחרונים האימונים החלו להיות דומים יותר למסיבת ריקודים. באמצע עושים פירמידה ואלף סקאווטים. ההתאמה הזו עובדת היטב, אנחנו מגיעות בשמחה ומתמסרות לריקוד הקשוח שלה ואפילו יוצאות מרוצות.

יש קצת פחות מאיתנו. כלומר, מסת השריר עלתה, אבל הרבה שומן ירד. והנפש? צוהלת. ההרגשה  הטובה היא מיידית: ביציבה של הגוף, בעמידה של הבגד על הגוף ובכלל.

יש משהו מאוד מחבק באימון בקבוצה. אחת מושכת את השנייה, מעודדת, מחבקת ובדרך זוכרת שהסאונה תמיד תהיה שם בשבילנו. 4 ק״ג שנשרו. עוד שניים וחצי togo.

צילום: גלית סבג

צילום: גלית סבג

עוד מהבלוג של רונית קריספין

הגוף שלי, הוא שלי. גם אחרי שאמות.

גילוי נאות: אני מחבבת את יעל גרמן. אישה מוכשרת, עבר מרשים כראשת העיר הרצליה, מייסדת מוסד חינוכי ואפילו מנהלת מפעל אלקטרוניקה (בלי שעשתה תואר "איכותי" בפיסיקה כמיה...שימי לב הקוראת פסברג...). יעל קיבלה על עצמה את תפקיד שרת...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הידד לחופש הגדול

      אי שם, כשהכרתי את איל, והבנו שאנחנו מתחתנים, החלטנו החלטות. החלטנו שבגיל 40 נפרוש, ניקח את ארבעת הילדים שלנו וניסע לטיול ארוך בעולם.  כשנחזור, נעבור...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכה הבאה למשבר גיל ה 40

פעם, מזמן, התאמנתי באתלטיקה קלה. הייתי אפילו מאוד טובה. כל כך טובה, שבנצי שוורץ ז"ל, המאמץ המשובח שהיה לי חשב שעם תוצאות כמו שלי, אני מבוזבזת שלא התחרתי בתחרויות ארציות ובחרתי "לפרוש" לטובת כתיבה עיתונאית במעריב לנוער. אבל...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה