הבלוג של רונית קריספין

rkrispin

מנהלת סיכונים. מנהלת משברים. פעילה חברתית.

עדכונים:

פוסטים: 112

החל מיוני 2013

כשכבר מצאנו נקודת אור פמיניסטית בבחירות המדכאות האילו, מעיפים אותה עם מאוורר ותצלום תקריב

29/07/2019

הבחירות הקרובות מסמנות תחילתו של עידן חדש. עידן גברי, מיליטנטי, נטול התייפייפות ואמירה קולחת של כל האמת של המועמדים בפנים.

גם העידן הקודם היה כזה. בדיוק. רק שניסו לרכך את זה טיפה עם אמירות פוליטיקלי קורקט וכמה עלי תאנה. הא, וגם היו נשים במפלגות. נשים אמיתיות, עם דעה משל עצמן. וגם אם חששו, אמרו אותן בקול רם וברור.

בדמוקרטיה החדשה, שמנוהלת על ידי גורמים חיצוניים (בק׳) אין להן מקום. או קול.

איילת שקד (יחצ)איילת שקד, מקצועית ונחושה (יחצ)

ויש את איילת שקד.

גאון פוליטי, ולא רק. ייצור מקצועי ונחוש. חותרת למטרה הברורה שהגדירה ומבטה יציב וישר. תמיד בגובה העיניים. אם דעותיה לא היו כל כך רחוקות משלי, הייתי בוחרת בה, לא רק לראש ממשלה- אלא לשרת החינוך, המשפטים, הבריאות החולה, הפנים והחוץ.

איילת שקד גם יפה. ואם אתה ייצור מקצועי ולא רואה את זה, העיתונים לא מאפשרת לך לפספס ומדגישה את זה. מזמינה אותך להיכנס לתוך הנקבובית שלה ולבחון אותה מבפנים. ומצלמים אותה רק עם מאוורר שזורק בספונטניות מהונדסת את השיער שלה אחורה.

ואני לא בטוחה שאני אוהבת או שונאת את זה.

איילת שקד על השער (צילום מסך מטוויטר)המטרה מקדשת את הרוח בשיער (צילום מסך מטוויטר)

מצד אחד – אף אחד לא ישכנע את איילת לעשות משהו שאינה רוצה. מצד שני, אם הסכימה, היא כנראה הבינה מה היא עושה – משתמשת ביופי שלה כדי להיכנס לקלפי שלנו. שזה לגמרי בסדר אם בחרה בזה. מצד שלישי, לא אפשרו לה להיכנס לסיירת מטכ״ל כדי להתהדר בעבר צבאי מחונן ולוט בערפל. היא עושה שימוש במה שניחנה. בלי למצמץ ובלי להתרגש. המטרה מקדשת את הרוח בשיער.

איילת שקד היא הבשורה הטובה ביותר בפוליטיקה הישראלית ולא צריך להיות ימני (או לבחור בה) כדי להעריך את המהלך הגאוני שעשתה. היא הצליחה להשתיק רבנים, לכנס אותם לשולחן אחד, לא עגול, לא בהכרח כשר וכשהיא יושבת בראשו. כל זאת, תוך שהיא נוסעת בשבת. גאוני!

אם אתם נכנסים לה לנקבוביות תנו קצת גם מיועז הנדל, בני גנץ, ניצן הורוביץ, איימן עודה, גדעון סער. בדרך לקלפי אני רוצה לראות גם אותם מקרוב ולתהות על קנקנם כשרוח ספונטנית מהנדסת להם את הבלורית. מבחירה.

עוד מהבלוג של רונית קריספין

הגוף שלי, הוא שלי. גם אחרי שאמות.

גילוי נאות: אני מחבבת את יעל גרמן. אישה מוכשרת, עבר מרשים כראשת העיר הרצליה, מייסדת מוסד חינוכי ואפילו מנהלת מפעל אלקטרוניקה (בלי שעשתה תואר "איכותי" בפיסיקה כמיה...שימי לב הקוראת פסברג...). יעל קיבלה על עצמה את תפקיד שרת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הידד לחופש הגדול

      אי שם, כשהכרתי את איל, והבנו שאנחנו מתחתנים, החלטנו החלטות. החלטנו שבגיל 40 נפרוש, ניקח את ארבעת הילדים שלנו וניסע לטיול ארוך בעולם.  כשנחזור, נעבור...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכה הבאה למשבר גיל ה 40

פעם, מזמן, התאמנתי באתלטיקה קלה. הייתי אפילו מאוד טובה. כל כך טובה, שבנצי שוורץ ז"ל, המאמץ המשובח שהיה לי חשב שעם תוצאות כמו שלי, אני מבוזבזת שלא התחרתי בתחרויות ארציות ובחרתי "לפרוש" לטובת כתיבה עיתונאית במעריב לנוער. אבל...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה