הבלוג של רונית קריספין

rkrispin

מנהלת סיכונים. מנהלת משברים. פעילה חברתית.

עדכונים:

פוסטים: 99

החל מיוני 2013

 

 

 

יערה נטע לי קרסו צילום: גלית סבג

בואו נדבר רגע על אנטי אייג׳ינג.

חלק נכבד ממשבר גיל הארבעים מושקע במראה שלנו. הדאגה ניכרת בסימנים שחורצים את תווי פנינו החדשים.

אנחנו רצים לבדוק כיצד הטכנולוגיה החדשה יכולה להועיל. אבל דוקא כחוקרת טכנולוגיות חדשות, אני מעדיפה את השיטה המסיונרית לטיפול באנטי אייג׳ינג. היא מכריחה אותנו להקשיב לגוף שלנו ולא מתחכמת.

בשלהי מלחמת העולם השנייה, אנשים ברומניה (לא רק, כמובן) נאלצו להסתפק בקליפות תפוחי אדמה על מנת לשרוד. עייפות גדולה אחזה בשורדים, ומתח עצום.

רופאה צעירה בשם דר׳ אנה אסלן, שמטופלים פנו אליה בתלונות על אובדן חיוניות, הזדקנות מהירה פיתחה שיטה מיוחדת. היא אספה אותם למקום בטוח, סיפקה להם שלוש ארוחות ביום, עיסוי ואילצה אותם לשתות הרבה מים.

100% מהמטופלים חשו טוב יותר אחרי מספר ימים. כולם, בלי יוצא מן הכלל, נראו צעירים בעשור כעבור שבועיים של טיפול.

מפתיע?

אתמול פגשתי את פרופסור קרסו. שאלתי כמה המצב המנטלי יכול להשפיע על ההזדקנות? בלי למצמץ הוא אמר שהמצב המנטלי אחראי על כ 60% מקצב ההזדקנות. גנים? רק 30%!!!!

אז אם בא לכם להזדקן מהר, שבו מול מחשב, תדאגו, תזניחו את הגוף והנפש. אם אתם בעניין של אנטי אייג׳ינג טבעי? תאכלו, תשתו, תתחבקו ותהנו מהחיים.

ואם כל זה לא עוזר? #innova  מצאו חומצה הילרונית אורגנית שמספרים שהיא הדבר הבא.

 

עוד מהבלוג של רונית קריספין

הגוף שלי, הוא שלי. גם אחרי שאמות.

גילוי נאות: אני מחבבת את יעל גרמן. אישה מוכשרת, עבר מרשים כראשת העיר הרצליה, מייסדת מוסד חינוכי ואפילו מנהלת מפעל אלקטרוניקה (בלי שעשתה תואר "איכותי" בפיסיקה כמיה...שימי לב הקוראת פסברג...). יעל קיבלה על עצמה את תפקיד שרת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הידד לחופש הגדול

      אי שם, כשהכרתי את איל, והבנו שאנחנו מתחתנים, החלטנו החלטות. החלטנו שבגיל 40 נפרוש, ניקח את ארבעת הילדים שלנו וניסע לטיול ארוך בעולם.  כשנחזור, נעבור...

תגובות

פורסם לפני 5 years

ברוכה הבאה למשבר גיל ה 40

פעם, מזמן, התאמנתי באתלטיקה קלה. הייתי אפילו מאוד טובה. כל כך טובה, שבנצי שוורץ ז"ל, המאמץ המשובח שהיה לי חשב שעם תוצאות כמו שלי, אני מבוזבזת שלא התחרתי בתחרויות ארציות ובחרתי "לפרוש" לטובת כתיבה עיתונאית במעריב לנוער. אבל...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה