הבלוג של רונית קריספין

rkrispin

מנהלת סיכונים. מנהלת משברים. פעילה חברתית.

עדכונים:

פוסטים: 112

החל מיוני 2013

בזמן שהגשם שטף את שאריות הטסטוסטרון מהמגרש, נשיאת קרואטיה לא נזקקה לשרת שיחזיק לה את המטרייה. קולינדה גרבה-קטרוביץ’ היא אלופת המונדיאל.

15/07/2018

 

נשיאת קרואטיה האלופה

זהו. נגמרו משחקי הכדורגל שהגדירו עבור רבים מאיתנו את רמת הטסטוסטרון בגוף. דוקא היה נחמד. התכנסות החברתית, בירות, חיבוקים, צעקות שמחה מעורבבים בזיעה, גם אם לא באמת מבינים מה קורה על המסך. ממש יופי.

אל המשחק האחרון הגעתי עם דיעה מגובשת: אני רוצה שקרואטיה תנצח!

למה? כי היא מעולם לא הגיעה לגמר. כי היא הצליחה להגיע לגמר כנגד כל הסיכויים. היא מוכשרת באופן יוצא דופן, בודאי אם משווים השקעה בכל קבוצה. כי היא מדינה שבראשה עומדת נשיאה אישה. (ביננו, זו לבדה סיבה טובה בשבילי). וזאת מבלי שדיברנו על הסנוביזם הצרפתי.

 

והיא ניצחה!

אל תהיו קטנוניים ותבדקו את מספר הגולים שהבקיעה (גם פה דרך אגב המספר דומה, רק שאחד מהם הבקיעה לעצמה) אלא בהישג העצום בעצם ההגעה לגמר. בהתמודדות המרשימה. במלחמה הנחושה. בחוסר הויתור עד הסוף. ברוח הגבית החמימה שקיבלו מהנשיאה.

ברגעי השמחה, עמדו הנשיאים וחילקו מדליות. דרמה במגרש: גשם מטורף שוטף את שאריות הטסטוסטרון מהמגרש.  ה”גבר גבר” הראשון של העולם, פוטין, מיד מתהדר בשרת שמחזיק לו מטריה מעל הראש. שלא ימס הנשיא המתוק. עד מהירה גם מאחורי נשיא צרפת עומד שרת עם מטריה. וכל שורת הגברים המתוקים מוגנים במטריה שבל ימסו. רק נשיאת קרואטיה, שהגיעה אל המונדיאל במחלקת תיירים (לתשומת לב הקורא נתניהו) עומדת בלי מטריה עם עם שלם מאחוריה. מחבקת באהבה כנה את השחקנים. לא מוטרדת בכלל מהפן והסידור שבטח הושקע בו לא מעט זמן. 

 

 

 

קולינדה קטרוביץ’ גרבר – נשיאת קרואטיה – אלופת המונדיאל!

עוד מהבלוג של רונית קריספין

הגוף שלי, הוא שלי. גם אחרי שאמות.

גילוי נאות: אני מחבבת את יעל גרמן. אישה מוכשרת, עבר מרשים כראשת העיר הרצליה, מייסדת מוסד חינוכי ואפילו מנהלת מפעל אלקטרוניקה (בלי שעשתה תואר "איכותי" בפיסיקה כמיה...שימי לב הקוראת פסברג...). יעל קיבלה על עצמה את תפקיד שרת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הידד לחופש הגדול

      אי שם, כשהכרתי את איל, והבנו שאנחנו מתחתנים, החלטנו החלטות. החלטנו שבגיל 40 נפרוש, ניקח את ארבעת הילדים שלנו וניסע לטיול ארוך בעולם.  כשנחזור, נעבור...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ברוכה הבאה למשבר גיל ה 40

פעם, מזמן, התאמנתי באתלטיקה קלה. הייתי אפילו מאוד טובה. כל כך טובה, שבנצי שוורץ ז"ל, המאמץ המשובח שהיה לי חשב שעם תוצאות כמו שלי, אני מבוזבזת שלא התחרתי בתחרויות ארציות ובחרתי "לפרוש" לטובת כתיבה עיתונאית במעריב לנוער. אבל...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה