הבלוג של Rivka Kofler

תמונה אחת וסיפור

אני צלמת-טיילת, מעצבת גרפית במקצועי, מבקרת במקומות שונים בעולם בנופים משגעים, מתחככת בתרבויות קרובות-זרות ומתבוננת דרך פריים התמונה הבאה שאצלם. כאן אשתדל לספר את הסיפור של כמה מהתמונות.

עדכונים:

פוסטים: 102

החל מדצמבר 2012

אין כמו בילוי ערב בחברת נשים מעניינות. הפעם מדובר בארוע מעוצב, מפנק ומעניין כאחת בבוטיק הפנאי.

01/02/2016

בוטיק הפנאי

המקום: בוטיק הפנאי, בו מארגנת אילנה כהן ערבים נעימים כאלה (לפעמים גם בקרים) שבו יש קודם כל שולחן מעוצב להפליא, עמוס במאכלים טעימים ומפנקים ואח”כ הרצאה או מופע כלשהו, שאילנה בוחרת בקפידה.

אין כמו בילוי ערב בחברת נשים מעניינות. גילוי נאות ראשון: צהוב זה הצבע שלי. מרגע שנכנסתי וראיתי את כל הצהוב הזה, התפשטה בי הרגשה מאוד נעימה. אילנה כהן, מארגנת הערב היא מעצבת בנשמתה. ומארחת בכל רמ”ח אבריה. היא יודעת לתת לאורחים, במקרה זה אורחות, את הרגשת הארוח המושלמת – החל מעיצוב המקום לפי הנושא הנבחר, התאמת כל חלקי הערב לאותו נושא, וכלה במילים חמות, מפנקות ומפרגנות לכל אורחת.

גילוי נאות שני: אילנה כהן מבוטיק הפנאי היא חברה יקרה.

הערב אתמול כלל מופע שנקרא: “נשבעת לא לנסוע בטרמפים”, מופע יחיד של אשה מדהימה – ניצה דביר, שמגוללת את סיפור חייה הפנטסטי, באופן מעורר הערצה. הדמעות והצחוק מעורבבים בו, ובחיים כמו בחיים – שום דבר ממה שסיפרה לא היה צפוי. לניצה ראייה מעניינת מאוד על הקורות אותה, שעה וחצי חלפו בעניין רב. ואח”ב מגיע שלב השאלות בו ניצה מבטיחה לענות בכנות רבה ככל שתוכל, והשאלות, מעניינות לא פחות, כי הן העצב החשוף של הצופות. אני מרגישה הזדהות כמעט עם כל אחת מהנשים השואלות. מפליא עד כמה חיינו השונים בכל זאת משיקים בנקודות אלו ואחרות. אחת הנשים שאלה אותה למה היא נחשפת כך על הבמה ותשובתה הארוכה והלא פשוטה של ניצה, אומרת בעצם, שבשביל התגובות האלה, בשביל הנגיעות הקטנות האלה בצופות.

בעיניי הסיפור והמופע היו מכמירי לב, מתגובות בסביבתי הקרובה שמעתי כי ניצה היא אשה מדהימה בעוצמתה וכי טוב לשמוע כזה סיפור אופטימי. ברור שכשהתגובות אינן אחידות הסיפור טוב פי כמה וכמה. אני לא יודעת איך הייתי מגיבה לסיפור דומה אילו היה מועלה באחת מהתאטראות כהצגת תיאטרון, ודאי הייתי אומרת שהמחזאי המציא את רוב השורות, שלא יתכן… עצם העובדה שכולנו ידענו שמדובר בסיפור אישי, אמיתי, גרם כנראה לשקט הזה בקהל, לרחש הדדי באותם מקומות, לצחוק המקל כשהגיע.

לקטע מהמופע של ניצה דביר:

[youtube TsP5BoDu4Cw nolink]

אני מצפה לערב הבא של בוטיק הפנאי, אילנה הבטיחה שאין ערב אחד דומה למשנהו, אז אם גם אתן רוצות – זו הכתובת לברר מה יהיה בארועים הבאים.

______________________________________

אוספת אוצרות – הבלוג המצולם שלי

הצטרפו לעמוד התמונות שלי בפייסבוק

______________________________________

  • אם אהבתם את התמונה הזו והסיפור שלה ותרצו לא לפספס את התמונות הבאות והסיפורים שלהן,
    לחצו על כפתור ה- עקבו אחרי - למעלה משמאל – הכניסו את כתובת המייל שלכם
    (תידרשו גם להסכים לקבל ניוזלטר של סלונה – גם זו לטובה) ותקבלו הודעה למייל בכל פעם שאפרסם משהו חדש.

עוד מהבלוג של Rivka Kofler

Thumbnail

לתת להן כח

רובנו לא יכולות אפילו לדמיין מה עוברת מנותחת סרטן השד, וטוב שכך. רובנו מדמיינות למשל, שיער נושר, ולא יודעות שגם שיער הריסים והגבות נושר, רובנו מדמיינות את הקלישאה...

Thumbnail

נוכח עוגות פריז

לפני יותר מעשר שנים, קרה ואבד לי הזכרון באחת. לי – שהייתי ספר טלפונים מהלך, ספר הסטוריה מסודר לפי תאריכים מדוייקים – הכל נעלם. נבהלתי. לצד התשבצים...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

אגם הצללים

פתח דבר אני לא ממש מצויה בעולם הפנטזיות הנוכחי (אם יש דבר כזה), אינני נוער וגם אין לי כאלה בבית די הרבה שנים, ובכל זאת, משהו בעטיפת הספר גרם לי מאוד לרצות לקרוא אותו. ולא רק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים