הבלוג של רינת גרשפלד

יש לנו מסר והעולם צריך לדעת מהו

העברת מסר, שכנוע ותקשורת בינאישית. מרצה לרטוריקה ולדיבייט, מלווה מנכ"לים, מנהלים ומנהלות, בעלי ובעלות עסקים, יזמים ויזמיות בפרזנטציות עסקיות. מנטורית ל-PITCH בגוגל, מרצה לפרזנטציה במעוף, אלופת ישראל בדיבייט ויו"ר... +עוד

העברת מסר, שכנוע ותקשורת בינאישית. מרצה לרטוריקה ולדיבייט, מלווה מנכ"לים, מנהלים ומנהלות, בעלי ובעלות עסקים, יזמים ויזמיות בפרזנטציות עסקיות. מנטורית ל-PITCH בגוגל, מרצה לפרזנטציה במעוף, אלופת ישראל בדיבייט ויו"ר ליגת הדיבייט הישראלית בעבר.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיוני 2018

אומרים שאלוהים שם בדרכנו הזדמנויות, אך הוא שם אותן קצת מעבר להשגתנו בקלות. אנחנו צריכים להתאמץ ולשלוח יד קדימה, צריכים להשקיע כדי להגיע אליהן. אם הוא היה שם אותן מולנו במרכז הדרך עטופות במתנה, היינו דורכים עליהן ברגל גסה, רומסים אותן מחוסר החשיבות שלהן לחיינו. אם אין מאמץ, אין הערכה.

12/07/2018

אומרים שאלוהים שם בדרכנו הזדמנויות, אך הוא שם אותן קצת מעבר להשגתנו בקלות. אנחנו צריכים להתאמץ ולשלוח יד קדימה, צריכים להשקיע כדי להגיע אליהן. אם הוא היה שם אותן מולנו במרכז הדרך עטופות במתנה, היינו דורכים עליהן ברגל גסה, רומסים אותן מחוסר החשיבות שלהן לחיינו.  אם אין מאמץ, אין הערכה.

שאלו אותי בדיגיטליות בעסקים, מי הלקוח האידאלי שלי, התשובה שלי – אדם שרוצה להשקיע בעצמו. העולם הוא מראה, מה שאנחנו נותנים זה מה שאנחנו מקבלים. אי אפשר לנוח כל היום על הספה ולצפות שהעולם ייתן לנו משהו בתמורה. אדם אשר רוצה להתקדם, ללמוד, מול להיכנס לתוך הקרביים שלו להבין מה דורש שיפור, ואז לעשות. כל יום מחדש, לעשות, גם אם זה קצת. להסתכל על עצמו, לראות מה הוא עושה לא נכון, ואז לבחור, כל פעם מחדש, פעולה חדשה שתוביל לתוצאה חדשה.

26165704_10155831488870218_5479710746209740756_n

שינויים דורשים מאמץ, לצאת מאזור הנוחות דורש מאמץ. כל מי שמגיע או מגיעה אליי לליווי אישי הם אנשים חזקים. חד וחלק. הם אנשים שרוצים יותר מעצמם, יודעים שהם יכולים יותר, ומוכנים “להקריב” דם, יזע ודמעות כדי להגיע לשם.

זה לא פשוט להסתכל פנימה. זה לא פשוט להבין שלמרות שאנחנו שלמים, יש בנו גם דברים מאתגרים. זה לא פשוט להגיד, כן, הנה, יש לי את הבעיה הזו, נכון, אני לא מושלם, אבל אני שלם, ואני מספיק חזק כדי להכיר בזה. זה הלקוח האדיאלי שלי. מוכן לעבוד, רוצה לעבוד, ועם רעל בעיניים לעבר המטרה שלו.

26055790_10155831489145218_8522370060226833564_n

ולמה? כי בסוף, ההשקעה שווה את זה. בסוף, כשמסתכלים אחורה על התהליך, מבינים שכל ההקרבה, כל העבודה הקשה, הכול היה בשביל לתת לנו מרחב נשימה, בשביל להראות לנו שאנו מסוגלים, בשביל שאנו נוכל בתורנו לעזור לאחר.

#דיגיטליות_בעסקים #לאומי_עסקים #saloonaschool #סלונה

 

עוד מהבלוג של רינת גרשפלד

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

אנשים שחיים מאולם לאולם

שקט. שוב עומדת באולם ריק מסתכלת על הכיסאות שניצבים מולי, לפעמים הם אדומים ורכים, לעיתים הם שחורים בוהקים ולפעמים יש ספסלים חומים פשוטים מעוטרים בכריות עם הדפסים צבעוניים. עוד כמה דקות והאולם יתמלא באנשים. יבואו או לא...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

העסק שלי נולד בטעות

עסק שלי נולד בטעות, ביום אחד כשנמאס לי לעבוד במשרדי פרסום. הייתי תקציבאית, 'צינור' שמעביר הלוך ושוב דרישות מהלקוח לקופירייטר והמעצב, ומחזיר לו מודעות לעיתון בחזרה. בעוד הם יצרו מוצר חדש, מודעה שאפשר להתגאות בה, תשדיר קליט...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה