הבלוג של רינה בונין

בונין.רינה בונין.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מנובמבר 2012

היי את. כן כן, את. אישה סקסית, חכמה ומלאת בטחון. את חושבת שאת יודעת הכל, נכון? נשים חכמות יודעות שלהשיג בחור זה ממש פשוט ואם תשחקי נכון בקלפים שחולקו לך, הוא יהיה שלך.
נשים חכמות יודעות שכל דבר שהוא אומר שהוא לא רוצה הוא בעצם סיפור כיסוי למה שהוא כן רוצה. נשים חכמות יודעות את כל הצעדים להשגת הבחור. הנה עוד כמה חוקים שנשים חכמות יודעות:

אישה חכמה

1. אישה חכמה יודעת שבדייט הראשון את צריכה לשתות כמה שאפשר ולוודא שתצעקי על המלצר על מנת שהוא יוכל לראות איזו אישה עוצמתית את באמת.
לדוגמא: אם הזמנת וודקה רבדול (בחורה קלאסית שכמותך), והמלצר מביא לך וודקה ראשיין, תדאגי לזרוק את המשקה בפרצוף שלו כי אישה חכמה יודעת שמגיע לה יותר! ככה תעשי עליו רושם גם עם יכולות הדיוק והכיוון שלך וגם עם העוצמה שלך. יו גו גירל!
2. אישה חכמה יודעת שאם חזרת הרגע מהדייט הראשון שלכם והוא לא סימס לך עדיין, כדאי מאוד שתפעלי. ספרי לו כמה את כבר מתגעגעת אליו.
לדוגמא: “בייבי, הרגע הגעתי הביתה. אני בדיוק מארגנת תמונות של שנינו כדי לראות איך הילדים שלו יראו. חייבת לומר שהם נראים בדיוק כמו אבא שלהם!”
3. אישה חכמה יודעת לשלוח לעצמה פרחים כדי שהוא יחשוב שיש לך מחזרים רבים אחרים.
לדוגמא: פרחים מהחבר הכי טוב שלו? דרך בטוחה לגרום לו לקנא. אל תשכחי לעלות תמונה של הפרחים האשטאג #flowersfrommylover #tagforlikes
4. אישה חכמה יודעת שאם הוא לא הזמין אותך, לא אומר שהוא לא רוצה אותך שם ולכן כשהוא יוצא עם החבר’ה, דאגי לקפוץ לומר שלום.
לדוגמא: קפצי לערב פוקר עם עוגיות אורגניות בזעקות “בובי, זה יצא ממש עכשיו מהתנור” ודחפי לו אחת לפה.
5. אישה חכמה יודעת שאם לא פגשת את המשפחה שלו אחרי תקופה מקסימלית של חמישה ימים, זה הזמן לעשות צעד.
לדוגמא: הוסיפי את אמא שלו בפייסבוק, ומיד תציעי לה להצטרף לחגיגות השבוע שלכם.
6. אישה חכמה יודעת שגברים לא מכבדים נשים שמבצעות אוראלי. לכן, זכרי, הוא בוחן אותך. אל תכנעי לצרכים הברבריים שלו. את אישה של המאה ה-21.
לדוגמא: בכל פעם תזכירי לו שאת יורדת על הברכיים רק בשביל להתפלל.
7. אישה חכמה יודעת שהיא צריכה לסמן את הטריטוריה שלה.
לדוגמא: הקפידי על מברשת שיניים, מסיר שיער וטמפונים בחדר האמבטיה. אל תשכחי להוסיף בובת פרווה או שתיים על המיטה, רק כדי שהריח שלך מגיל 6 יהיה איתו כל לילה.
8. אישה חכמה יודעת לשמור על התשוקה בכל מקום ובכל זמן.
לדוגמא: שלחי לו הפתעה למשרד. דילדו ורוד בזוקה, עם פתק האומר “אתה יודע שתזדקק לזה יותר מאוחר”.
9. אישה חכמה יודעת שכל גבר אוהב דוגי סטייל.
לדוגמא: תקני לו כלבלב ותגידי לו שעכשיו אתם משפחה קטנה ומאושרת.
10. אישה חכמה יודעת שכל גבר אוהב אישה בלבן.
לדוגמא: פזרי ירחוני חתונה בכל הדירה שלו ואל תשכחי לסמן את כל מה שאהבת. על מנת להראות לו איזו מאורגנת את, כתבי ליד בדיוק כמה כל דבר הולך לעלות (לו).
אישה חכמה יודעת לקחת עצות מנשים חכמות.

ככה השגתי את גבר חלומותיי

//רינה בונין //ליטל עופר

עוד מהבלוג של רינה בונין

Thumbnail

שנה חדשה וזמנים מוזרים

אומרים שהימים הללו מלאי חרטות. מלאי "מה אם" ו"אילו". מלאים בזכרונות של דברים שגרמו לי לחייך, מלאים בזכרונות של אנשים שנתנו לי לזרוח מהבטן. אומרים שהשנה הבאה תהיה טובה יותר, גדולה יותר, מאושרת יותר. אומרים ששנה הבאה הכל...

Thumbnail

הכרתי אותך

חברה שלי אומרת שאין דבר יותר מפחיד מהנפש. שנים של סיפורים מחברה של אמא בטירה גבו את חשבונן. אני מגחכת. איך אפשר לפחד ממקום שהיה לך לבית? הכרתי אותו כי הייתם אחד. גיליתי אותו כשרק הוא נשאר לי. בקולו העמוק הרגשתי שאתה זה...

Thumbnail

ציפורים מסתובבות

עוד חודשיים נחגוג את השלושים שלך, בטח תצחק על זה שאתה לא עומד בציפיות של אף אחד. בטח תצחק על העובדה שלך מעולם לא היו ציפיות מעצמך. בטח נסע למסיבת טבע בפיאט הקטנטנה שלך, כמו באוטו ליצנים או כמו בסרטים ההם, ברגע הזה שהם פותחים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים