עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיוני 2012

הוא הופך אותה על הבטן, זה סימן שהם בשלבי סיום, אחרי מאה שנה ביחד, הם כמו מכונה משומנת, נשיקות בהתחלה, דוגי סטייל,ו/ או היא יושבת עליו באמצע, ועל הבטן, סוף. היא שוקלת אם לזייף, שנים היא זייפה, עד שהתעייפה, היא לא מאמינה לנשים שמספרות שגומרות טיק טק, והכי גרועות הן המולטי שמולטי, אורגזמיות, הן בכלל שקרניות…….

02/08/2012

אם הילד הזה של השכנים לא יפסיק לדפוק על התופים, היא תקום אליו, ככה כמו שהיא, ערומה בטוטאלי, עם הציצים האלה שלה,(שמאז הלידה האחרונה הלכו, וכנראה שלא יחזרו שוב). והברזילאית המביכה הזאת שעשתה פעם ראשונה לפני יומיים (בעלה ביקש,רצה אותה קירחת, כמו  בסרטים הכחולים שהוא רואה,וחושב שהיא לא יודעת. ) “אני עושה לך זה חלק, חלק,נקי, נקי כמו של תינוקת” אמרה לה הקוסמטיקאית הרוסיה, עם השומה על הסנטר.” וגם בטוסיק זה,כן”?.היא שאלה, והחלה למרוח עליה במרץ  שעווה חמה,טוסיק? היא החווירה, והשומה הסתכלה עליה בגיחוך מהצד כאומרת (במבטא אנגלי, היא הלא  צמחה באוקספורד, כמו רוב השומות, ורק אחכ הגיעה לאוקריאנה לסנטר של הקוסמטיקאית,ששם היתה מדענית אטום) ” וולקאם טו דה קלאב בייבי, להיות  קורבן אופנה, בגילך,תיסלם  אחותי”.

סוף, סוף, הפסיק לדפוק הילד המעצבן, עכשיו אפשר להתרכז, היא מחבקת אותו חזק. מלטפת את הגב החלק שלו, הוא מנשק אותה נשיקת בצל וסלאמי, מיליון פעם היא ביקשה ממנו שלא יאכל את זה על הבוקר, אבל גם מיליון פעם ביקשה, שיחליפו כבר אוטו, שיתקן את הנזילה בכיור, ושיפסיק לקחת אותה ואת הילדים בכל שבת לבקר את הסבתא הזאת שלו בבית האבות, שתמיד שואלת אותו מתי כבר יתחתן, ויביא ילדים, למרות שהיא (אשתו) עומדת על ידו. והילדים מתרוצצים בין הזקנים. היא מנסה להעלות תמונה מגרה בראשה, שתכניס אותה לעינינים,  אולי השליח מהסופר בלי החולצה,  או.בני השכן שהסתכל עליה כשזרק וביחד  את הזבל, אולי הרוסיה עם השומה, איכס! טוב אז “תשע וחצי שבועות של שכרון חושים” שוב? אלוהים, כמה פעמים אפשר לפנטז על המיקי רורק הזה מורח שוקולד ה שחר (מה פתאום ה שחר, איזה שחר. זו אמריקה יא מפגרת) על ההיא, נו, זאתי איך קוראים לה שהיתה פצצה פעם, והיום סתם זקנה עם בוטוקס. כול קאלב ביג’ יומו, כמו שאבא שלה אומר על כל דבר,  גם על חי, או צומח, דומם, ילד, ילדה, מקצוע, סיכום. אאאלף, סטופ. סטופ,ככה זה טוב, אל תזוז, היא אומרת, זה מה שהסקסולוגית ההיא אמרה להם, לא להתבייש להגיד, מה נעים. רק שלא תשכח להוציא את השניצלים מהמקפיא, לא בטוח בכלל שהם עדיין טובים, טיפשה שלא קנתה חדשים כשהיתה בסופר,  אולי היא תטבול אותם בהרבה פרורי לחם, שלא יהיה להם את הטעם לוואי הזה שיש תמיד לאוכל של אמא שלה,  שמקפיאה הכל,  ואם היתה יכולה היתה מקפיאה גם את בעלה מזה חמישים שנה, פשוט מניחה אותו בפריזר,כמו שהוא, עם המשקפיים, ונעלי הבית. בין כל הארטיקים, הבשרים, חבילות החמאה (?!) והעופות, וכשהנכדים יגיעו וידרשו “ארטיק סבתא”, היא תפתח את הפריזר בנון שלאנט, תסיר בעדינות מעטה של קרח ממשקפיו של בעלה, ותשאל בקול מתוק, באיזה טעמים ילדים, לימון או תות? הרי אף אחד לא יחפש אותו, חברים אין לו, ואת רוב שעות היום הוא מעביר בזפזופ בטלביזיה, יום אחד כשימות (טפו..טפו) היא חושבת, ויעשו לו נתיחת גופה,(נניח)  ויפתחו לו (נניח 2)  את המ’ח, ימצאו שם רק שלג של סיום התכניות, או שקופית של התקווה.

אולי כדאי שתתחיל לזוז,עם האגן, עם הידיים,  שוכבת לה בתנוחת ישו, תעשו לי, תתנו לי….מה הפלא שלא מזמן, כשנסעו לחופשה הכל כלול בכרתיים, וירד שם בלי הפסק גשם, כי זו לא היתה העונה, ורוב הזמן הם הצטופפו בלובי, עם שאר הישראלים, מרגישים כמו במבצע אנטבה, מחכים שיהורם גאון, ומנחם גולן יבואו כבר לחלץ אותם, הוא פתאום אמר לה, תוך כדי שהסתכלו מחלונות הלובי, על הגשם הניתך בכל הכח, על השבע בריכות, והמגלשות מים, שאם היה יכול להסתכל בעיניים של הילדים, היה לוקח חופש ממנה לתקופה, שהיה רוצה משהו רך יותר, נותן יותר, מלטף. והיא שהסתכלה עליו מופתעת, ענתה ,(ולו רק בשביל האגו). שגם היא היתה רוצה חופש ממנו,  אבל  מי מבטיח להם שיחזרו להיות ביחד. מי מבטיח שהוא לא ימצא בחורה צעירה,כהת עור כמו שהוא אוהב. רקדנית פלמנקו, שתסובב אותו על הקסטניאטות שלה, והיא (כן היא) תמצא לה חייל ( חייל????) מסוקס שיתאהב בה עד מוות ויטלטל אותה על הגליל המקוצר שלו, והיא תעשה לו שניצלים לא מההקפאה מי מבטיח להם?מי?

אחרי שיגמור, היא תשלח אותו לסופר לקנות שניצליים, המפונקים האלה הרי לא יגעו בשניצל בטעם  סבתא. הוא מושיב אותה עליו, היא זזה אחורה קדימה, חייבת להפסיק לאכול ככה, ממחר היא תתחיל לשמור. הוא מנשק אותה שוב, הפעם נשיקת בצל עם ארומה קלה של סלאמי,  אבא שלה אוכל בצל חי כל יום, אומר שזה בריא, מצד שני אבא שלה נתקע במעלית אצלהם בבניין, וכולם עמדו על הרגליים מרוב לחץ, ובסוף התברר, שהוא שכח ללחוץ על מספר הקומה…ואם היתה לו שם טלביזיה,מיני בר קטן, ושרותים כימים, היה נשאר שם לנצח.

הוא לוחש משהו באוזנה,היא לא שומעת.”מה”? היא שואלת בקול של סוכן נדל”ן.”טוב לך” הוא שואל, “מאוד”. היא לוחשת, קולה מחוספס, הפלפון מצלצל, רק שזה לא מישהו מהילדים, שכח משהו, או נזכר במשהו..או נפל ופתח את הראש.הוא הופך אותה על הבטן, זה סימן שהם בשלבי סיום, אחרי מאה שנה ביחד, הם כמו מכונה משומנת, נשיקות בהתחלה, דוגי סטייל,ו/ או היא יושבת עליו באמצע, ואז על הבטן, סוף. היא שוקלת אם לזייף, שנים היא זייפה, עד שהתעייפה, היא לא מאמינה לנשים שמספרות שגומרות טיק טק, והכי גרועות הן המולטי שמולטי, אורגזמיות, הן בכלל שקרניות.

.”תגמור אהוב” היא מנשקת את שפתי הבצל שלו .הוא פוקח עין מעורפלת.” ואת?” הוא שואל.” אני כבר לא אספיק, היא עונה .ומייד חושבת, לא אספיק? מה היא  אוטובוס”?יש לה דד ליין”?  אולי היא תצליח הפעם, למה לא? היא אישה בריאה,עם יצר בריא, עוצמת עיניים חזק, מיקי עומד שם שוב, היא מעיפה אותו לקיביני רורק. ופתאום הפתעה, המורה לקרטה של הקטן, והחגורה השחורה. חגורה שחורה …אל תפסיק, אל תפסיק. הנה זה בא, שניצלים,ארטיקים, הכל כלול, ברזילאית,  שומה, חייל, פריזר, תופים ……אבא,  אמא, חי , צומח,  דומם,עוד ,עוד.  אלללללף. סטופ. א..ל..ו..ה..י..ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עוד מהבלוג של riks

תצוגה מקדימה

לנשום לכאב....

לנשום, לנשוף, לנשום, לנשוף...לקחת אוויר למלא את בית החזה, אם אפשר לקרוא לשני הבלונים המטורפים שצמחו לה בפרונט, חזה. לנשום לכאב, כך אמרה מיכל המדריכה בקורס הכנה ללידה, איך אפשר...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אל תגעו לי במיתולוגי!

א׳ שואל עלייך המון, ומת לראות אותך. אומרת לי חברתי ע׳ היפה, ומדליקה עוד סיגריה, בוקר מאוחר,  אצלה במטבח, העולם רועש וגועש בחוץ, ובפנים, בדירה הממוזגת, יושבות שתי נשים בנות ארבעים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

סיפור ראשון

בתיה עשתה אמבטיה ! לחיימקה יש אדמת . הוא שוכב קודח במיטה הגדולה והעצובה של ההורים שלו בפתח תקווה.עוד שעתיים הוא יעמוד מתחת לחופה ינפץ את הכוס וינשק את זאת עם המותניים הצרות. אבל בינתיים מתכרבל לו חיים בצד ימין של המיטה....

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה