הבלוג של ריקי וארז

שיחות סלונה ברדיו

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים... +עוד

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים שהעלתן אתן לאתר של "סלונה".

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מאוגוסט 2014

התכנית הראשונה של “שיחות סלונה” ברדיו “מהות החיים” יצאה לדרך. היה מגניב-טילים ואפילו קצת מרגש (לי, ריקי היא סלב-קול ידועת תקשורת פרמיירות חגיגיות)

אז ככה -

אנחנו – ריקי שולמן וארז עמירן מלרלרים-חופשי במשך שעה (מינוס שירים שלא אנחנו בחרנו) כשמנווטת אותנו, על תקן מדריכה וגננת, ענת קלו לברון (שלמרות שם המשפחה הכפול, היא דווקא אחלה לגמרי).

אנחנו מדברים על עצמנו, בעיקר, כי מדובר בשניים שהכי אוהבים את התחת של עצמם (כל אחד בנפרד), אבל גם על מה ש-א-ת-ם מעלים לאתר של סלונה.

והפעם – על החינה של נינט , על “הרשימה” ספרו של יובל אברמוביץ, על ה”בובות השמנות” שהוצבו בחלון הראווה במנהטן, על אסי עזר והקלטות הסקס של שכנתו, ועל הורים מול מורים ומה (לא) עושים.

 

היום, 4-9-14, בשעה 22 – שידור ראשון של התכנית החדשה שלנו

מחר – 5-9-14, בשעה 11 בבוקר – שידור חוזר

הנה הלינק - כאן

 

תקשיבו, תגיבו, תעקבו, תגידו לריקי כמה יפה היא נראית ברדיו, ותחזרו. כל שבוע.

בייי

 

עוד מהבלוג של ריקי וארז

תצוגה מקדימה

שרה נתניהו מדגמנת, תנו לה שוקולד!

לתכנית מס. 19 של "שיחות סלונה" - לחצו כאן חייזר אם היה נוחת השבוע ליד פינות הקפה במשרדים, היה ודאי משוכנע שהמהות הישראלית מורכבת משרה נתניהו ומאנשים...

תצוגה מקדימה

רעות, מבולבלות, עניות, ועצבניות

תכנית מס. 14. להאזנה לחצו כאן , לא יודע למה הגענו לתכנית ה-14 טעונים בעצבנות יוצאת דופן. אולי...

תצוגה מקדימה

על חתונת השנה, דייטים עם גרושות, ואיך מגדלים כנפיים

  שיחות סלונה- תכנית 2 - 11.9.2014 לטובת כל ה"עכשיו באים?" הנה הסבר קצר על מה מדובר - אנחנו, ריקי שולמן וארז עמירן, קיבלנו תכנית רדיו שבועית...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה