הבלוג של ריקי וארז

שיחות סלונה ברדיו

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים... +עוד

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים שהעלתן אתן לאתר של "סלונה".

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מאוגוסט 2014

תכנית מס’ 15. להאזנה לחצו כאן.

השבוע נאלצה ענת להתמודד עם אחד ארז עם דלקת גרון, ואחת ריקי עם דכדכת מסוג “בעלי נסע ונשארתי לבד בבית”. זה לא נשמע כמו התחלה של בדיחה .ובאמת, זה לא התחיל מצחיק, וככה זה גם נמשך.

היה שבוע מפוצץ באירועים – פוליטיקה למתקדמים, חצי-מלחמה בצפון, ומה-לא. אבל טור אחד על בר רפאלי שמתחתנת הוא זה ששבר את האינטרנט. מה זה אומר על “ברפאלי” כמותג? ובעיקר, מה זה אומר עלינו, שלשמע הצימוד בר רפאלי ו”חתונה” אנחנו רצים לקרוא כאחוזי אמוק. בינתיים לא ברור אם השמועה נכונה…כך או כך – שיהיה במזל (לעדי עזרא, החתן המיועד,  אם זה נכון, ולכל הגברים הישראליים באשר הם, אם לא).

bar-1

וניסינו גם לדבר קצת על פוליטיקה, למרות שהסכמנו שאנחנו מבינים בזה כמו בקרבורטורים (זותומרת – כלום) והסכמנו להשאיר את הדיבור-יודע-כל למי שבאמת יודע. למשל ענת סרגוסטי שתוהה, בפוסט שגרר השמצות איומות, האם המתיחות בצפון היא ספין בחירות מבית מדרשו של מלך הספינרים ביבי. ואף מילה על שרה והבקבוקים. כמובן.

דנה דרבינסקי מלמדת אותנו מהם הסימנים שהגיע הזמן להתגרש. אז ספרנו סימנים, הישוונו לשלנו, ונשמנו לרוחה (או לפחות הודענו איש לרעהו שאנחנו נושמים לרווחה והלכנו לבכות קצת בצד…)

והמפורגנת שלנו השבוע היא האישה הקטנה-גדולה גל ברקן שכדרכה בקודש שמה את הדברים, בעיקר אלה הקשורים לסקס, על השולחן, ללא עטיפות, וללא רחמים. ככה ל-פנים. הפעם היא מדברת על נישואים פתוחים, בגידות, וסטוצים מהצד. אנחנו הזדעזענו עד עמקי נפשנו הבורגנית, ואז הלכנו לבכות קצת בצד. שוב.

זהו.

בואו להקשיב, תשאירו סימן שהייתם, ותצביעו נכון…

ה-לינק לתכנית הרדיו (למי ש מתעצל לגלול למעלה)

ריקי וארז

 

 

 

 

עוד מהבלוג של ריקי וארז

תצוגה מקדימה

שרה נתניהו מדגמנת, תנו לה שוקולד!

לתכנית מס. 19 של "שיחות סלונה" - לחצו כאן חייזר אם היה נוחת השבוע ליד פינות הקפה במשרדים, היה ודאי משוכנע שהמהות הישראלית מורכבת משרה נתניהו ומאנשים...

תצוגה מקדימה

רעות, מבולבלות, עניות, ועצבניות

תכנית מס. 14. להאזנה לחצו כאן , לא יודע למה הגענו לתכנית ה-14 טעונים בעצבנות יוצאת דופן. אולי...

תצוגה מקדימה

על חתונת השנה, דייטים עם גרושות, ואיך מגדלים כנפיים

  שיחות סלונה- תכנית 2 - 11.9.2014 לטובת כל ה"עכשיו באים?" הנה הסבר קצר על מה מדובר - אנחנו, ריקי שולמן וארז עמירן, קיבלנו תכנית רדיו שבועית...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה