הבלוג של ריקי וארז

שיחות סלונה ברדיו

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים... +עוד

ריקי שולמן וארז עמירן , גורו יחסים וגורו אופנה, בהתאמה, עושים רדיו ומדברים על כל מה שחשוב, ובעיקר על מה שפחות חשוב. אנחנו נהיה כאן כל שבוע, יחד עם ה"מבוגר האחראי" שינסה לשמור לנו על הפה - ענת קלו לברון, ועם כל הנושאים הכי חמים שהעלתן אתן לאתר של "סלונה".

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מאוגוסט 2014

תכנית מספר 12. להאזנה לחצו כאן.

זו התכנית האחרונה לפני השנה החדשה אז החלטנו להיות חגיגיים במיוחד. ענת תמיד חגיגית אז רק אנחנו התאמצנו – ארז התגלח וריקי פתחה עוד כפתור בחולצה. מדובר אמנם בתכנית רדיו, אבל כאלה אנחנו, נותנים את כל החבילה.

לפני שאנחנו הופכים דף (בחגיגיות המתבקשת)  אנחנו מתפנים לכעוס קצת על דברים ששייכים לשנה הנוכחית. כמו הקמפיין הטלוויזיוני של “שישי ישראלי שהצית את חמתה של פינק ליידי והציג אותנו החילוניים, שוב, כמי שמראש נחותים מול עגלתם המלאה של הדתיים. כי, אליבא ד-קמפיין, רק קידוש ביום שישי הוא ישראלי, ושכל מי שלא מקדש, שילך ויעשה עם עצמו סלפי, לבד. בחושך.

שישי

וגם הכתרנו את משפחת הפשע של השנה – הקרדאשיינס, שמגילת החטאים שלהם נגד האופנה הפכה אותם לטראש האמריקאי שאנחנו הכי אוהבים לשנוא. כולל תחת גדול עטוף בניילון, צלוליטיס חשוף, נמר על עקבים, פרווה על ילדה בת שנה, ואבא אחד שהופך לאמא.

אסון-קים

אבל – יותר מדי לכעוס עושה קמטים, אז אנחנו עוזבים את המכעיסים לטובת טיפים לחיי נישואים מוצלחים. ולא סתם טיפים, אלא כאלה שהוכחו מדעית(?!)

מסתבר שחתונה בזבזנית היא מסלול מהיר למדרגות הרבנות וכך גם דשדוש תכוף בשלוליות הפייסבוק (איזו הפתעה!) לעומת זאת הקשבה הדדית וצפייה משותפת בסרטים מובילה ל”והם חיו באושר ועושר…” אז הנה, עכשיו גם אתם יודעים…

ובפינה שאי אפשר לסגור שנה בלעדיה “פינת הפירגון של ריקי”(וארז מאשר) מככבת השבוע - לליב גל בעלת הבלוג “איזמרלדה” שהיא השגרירה הרשמית של קהילת “סלונה” בסצנת הדייטים. גרושה נחשקת ואופטימית שמתנפצת פעם אחר פעם על הגברים ההו-כה-בינוניים שמנפקת הסצנה. . אנחנו מחזיקים ממך, ומחזיקים לך (אצבעות).

זהו – שתהיה לכולנו שנה חדשה ומוצלחת-לגמרי.  תהיו טובים זה לזה ואל תשכחו גם אותנו

ושוב - הלינק (כדי שלא תצטרכו לגלול שוב למעלה)

ריקי וארז.

 

 

 

 

עוד מהבלוג של ריקי וארז

תצוגה מקדימה

שרה נתניהו מדגמנת, תנו לה שוקולד!

לתכנית מס. 19 של "שיחות סלונה" - לחצו כאן חייזר אם היה נוחת השבוע ליד פינות הקפה במשרדים, היה ודאי משוכנע שהמהות הישראלית מורכבת משרה נתניהו ומאנשים...

תצוגה מקדימה

רעות, מבולבלות, עניות, ועצבניות

תכנית מס. 14. להאזנה לחצו כאן , לא יודע למה הגענו לתכנית ה-14 טעונים בעצבנות יוצאת דופן. אולי...

תצוגה מקדימה

על חתונת השנה, דייטים עם גרושות, ואיך מגדלים כנפיים

  שיחות סלונה- תכנית 2 - 11.9.2014 לטובת כל ה"עכשיו באים?" הנה הסבר קצר על מה מדובר - אנחנו, ריקי שולמן וארז עמירן, קיבלנו תכנית רדיו שבועית...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה