הבלוג של rightsfu

Rights for You

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2016

ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי היא דיון בנוכחות אנשי מקצוע אשר במסגרתו מאפשרים או שוללים זכויות והטבות מאזרחים המדינה אשר מגישים בקשות או תביעות לקבל קצבאות או תשלומים שונים מהמוסד לביטוח לאומי. בקשות ותביעות אלה מוגשות בדרך כלל על ידי המבטח עצמו או על ידי עורך דין המייצג אותו והן קשורות לפגישה שהתרחשה ומונעת מהמבוטח לנהל את חייו כפי שהיה רגיל עד לרגע הפגיעה. אותו מבוטח פונה אל המוסד לביטוח לאומי בבקשה לסייע לו ולאשר לו קבלה של כספים שאין הוא יכול להשיג בעצמו.

כאשר התביעה קשורה למצבו הבריאותי או הרפואי של המבוטח עליו להופיע בפני וועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי על מנת שאנשי המקצוע הנוכחים בוועדה יוכלו להתרשם מהמצב שלו ולתת את חוות דעתם בנוגע למצבו הבריאותי ויאשרו האם הבקשה שלו סבירה או שהם דוחים אותה. זו הסיבה שחשוב מאד להיות מוכנים לקראת ההופעה בוועדה וכדאי שאיש מקצוע שיש לו ניסיון וידע בתחום יידע להנחות את המבוטח ולספר לו למה לצפות.

חברת רייטס פור יו מתמחה בהגשת תביעות למוסדות הרשמיים בישראל, ליווי אישי וצמוד של כל תביעה קטנה או גדולה. 

למידע נוסף אודות הכנה לועדה רפואית בביטוח לאומי לחצו כאן

הכנה לועדה רפואית

 

הכנה נכונה לוועדה רפואית בביטוח הלאומי

ההכנה הטובה ביותר היא פירוט של מהלך הדיון וכיצד הדיון מתנהל – מי בדיוק יהיה נוכח ואיפה כל אחד יישב, מתי ניתנת זכות דיבור ואיך יש לענות אל מי ששאל שאלה או פנה, אילו מסמכים כדאי להכין כדי שאפשר יהיה להגיש אותם כדי להוכיח קיומו של מצב זה או אחר ועוד. ישנם לא מעט עורכי דין שיש להם ניסיון רב בייצוג מבוטחים בוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי והם יכולים לשער מה תהיינה השאלות שהמבוטח יישאל. במידה והם עובדים עבור מבוטח מסוים – כך הם יכולים להכין אותו לקראת הבאות.

כאשר המבוטח יגיע מוכן ככל האפשר לוועדה הרפואית יכולה הכנה זו לסייע בידיו כדי לעבור את הוועדה בצורה טובה יותר, כדי לשכנע את חברי הוועדה באמיתות מצבו ואמינות התביעה שלו. רק כך הוא יהיה מוכן ויידע באילו קריטריונים עליו לעמוד כדי שהבקשה שלו תאושר.

למידע נוסף אודות מימוש זכויות רפואיות מול המוסדות הרשמיים בישראל - www.rfu.co.il

עוד מהבלוג של rightsfu

תצוגה מקדימה

מימוש זכויות רפואיות על ידי חברה קטנה עם ליווי אישי

מימוש של זכויות רפואיות, אם מול חברות הביטוח ואם מול המוסד לביטוח לאומי עלול להיות תהליך ארוך ומייגע ולא תמיד תתקבל התשובה או התגובה שלו מצפה המבוטח. חברות הביטוח מערימות לא מעט קשיים על מי שמגיש תביעות בנושאים רפואיים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה