הבלוג של rightsfu

Rights for You

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2016

מימוש של זכויות רפואיות, אם מול חברות הביטוח ואם מול המוסד לביטוח לאומי עלול להיות תהליך ארוך ומייגע ולא תמיד תתקבל התשובה או התגובה שלו מצפה המבוטח. חברות הביטוח מערימות לא מעט קשיים על מי שמגיש תביעות בנושאים רפואיים ולא ששות לשלם כספים למבוטחים – גם כאשר מדובר במקרים מובהקים וחד משמעיים. זו הסיבה אשר בגינה מומלץ לבצע את תהליך התביעה בליווי צמוד של חברה המתמחה בתחום זה וכאשר מדובר על חברה קטנה אין ספק שתושגנה התוצאות המיוחלות.

כאשר חברת ייעוץ מלווה את התהליך אין ספק שהוא יהיה קצר וקל הרבה יותר מאשר יחליט המבוטח לבצע אותו לבדו. אנשי מקצוע המועסקים בחברות אלה מכירים היטב את החוקים והתקנות ולא מאפשרים לחברות הביטוח לטרטר את המבוטח או לבלבל אותו במושגים מקצועיים שהוא עלול שלא להכיר. גם ההתייחסות אל המבוטח עצמו תהיה שונה ברגע שהוא מלווה באיש מקצוע וישנה הבנה שהוא לא בוחל באמצעים וגם בטוח בצדקת דרכו.

חברת רייטס פור יו מתמחה במימוש זכויות רפואיות נרחבות מול המוסדות הרשמיים בישראל. ליווי אישי וצמוד לכל אורך התהליך.
למידע נוסף אודות זכויות רפואיות בקרו באתר הבית www.rfu.co.il

רייטס פור יו - מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות נרחבות על ידי איש מקצוע

כאשר התהליך מבוצע בליווי אישי צמוד יידעו בדיוק להנחות את המבוטח כיצד עליו למלא טפסים, היכן עליו לחתום או לרשום דברים חשובים, אילו מסמכים חייבים להיות מצורפים לכתב התביעה ובאופן כללי למה חשוב מאד לשים לב ולא לפספס. כך גם לא תוכלנה חברות הביטוח לשלול או לדחות תביעות בשל פרטים טכניים כאלה ואחרים כמו חתימה שאינה במקומה או סעיף שאינו מלא כראוי. איש המקצוע שמלווה את המבוטח יוודא שכל המסמכים הרפואיים נמצאים, מנוסחים כפי שצריך ומוגשים על פי כל הכללים והתקנות.

אין ספק שחברה קטנה המלווה אישית את תהליך התביעה יכולה לסייע רבות ולהגדיל לאין שיעור את הסיכוי לזכות בתביעה ולקבל את הכספים המגיעים למבוטח. מי שאינו בקיט בחוקים או בתקנות – לא כדאי שייגש לתהליך זה בעצמו אלא ישכור את השירותים של חברות אלה ויחסוך לעצמו זמן, טרטור וגם לא מעט כאבי ראש.

בקרו באתר הבית של רייטס פור יו, פגישת ייעוץ ראשונה חינם !
Rights for You – מימוש זכויות רפואיות נרחבות

עוד מהבלוג של rightsfu

תצוגה מקדימה

הכנה נכונה לוועדה רפואית

ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי היא דיון בנוכחות אנשי מקצוע אשר במסגרתו מאפשרים או שוללים זכויות והטבות מאזרחים המדינה אשר מגישים בקשות או תביעות לקבל קצבאות או תשלומים שונים מהמוסד לביטוח לאומי. בקשות ותביעות אלה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה