הבלוג של ריקי אליהו

rickie

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיולי 2013

מעניין אם אני מתגעגעת לאהבה או מתגעגעת לאהוב שהיה?!…

כשהגעגוע מציף, את מרשה לעצמך קצת להתפרק, תחושת הכמיהה והתשוקה להוא שהיה, העצבות שאופפת, הצביטה שבלב, כי ברגע הזה, ברגע של געגוע לא חושבים על ההבדל בין השניים – רוצים רק לחשוב על הרגע ההוא.

כבר שנה חלפה מאז שההוא היה, והנה שוב מצטרפת “לאחוות האחיות” במעגל הרווקות, אותו מקום ידוע ומוכר, שלרגע חשבתי שאם אחזור זה רק יהיה לרגע בכדי לקפוץ להגיד שלום.

לפני שנתיים הוא נכנס לחיי, חיוך, פלרטוט, חיזור, מתחיל באהבה ממבט ראשון ומתעצם לאהבה הגדולה שכל חיי אזכור.

תמיד ראשונה בתור לגילום תפקיד “הנסיכה” בסיפורי אהבה שהסוף לא דומה לזה שבאגדה, כי בסיפור הזה לא נרכב יחדיו לעבר השקיעה.

הייתי ונשארתי חסידה גדולה של האהבה, ובכל סיפור אהבה שכזה “הנסיכה” עודנה מאמינה שאין דבר יותר חזק מהאהבה.

נתתי לליבי לעשות את הבחירה, לאן שהלך אני נשרכתי אחריו, וזה הלב שלימד אותי- שבאהבה זה עדיף לדעת ולהתאכזב, מאשר לא לדעת ותמיד לתהות.

מאמינה ויודעת שכל אדם שנכנס לחיינו, נכנס עם מטרה, סוג של משימה, אני את ייעודי בחייו שלו כבר יודעת, ואולי ייעודו בחיי שלי, היה להחזיר לי את האמונה שהלב עדין “עובד” – את יכולה להתאהב…אבל גם ייעודים בחיים מגיעים לסיומם.

וכמו בכל סיפור אהבה זה שהסוף לא דומה לזה שבאגדה, בין דמעות ובין כאב, זה הזמן לומר שלום וללכת. כי למרות האכזבה הכאב והשבר, עודני אומרת תודה ליושב במרומים, כי לא בכל יום זוכים לאהבה, שנוגעת לך בלב ובנשמה.

הוא עדין שם, דמותו מהבהבת כפנס שבור, אבל הצל עדין קיים, רוצה ולא רוצה למחוק את התקופה, זיכרונות שנותרו ללא אהבה.

משהו בי מפחד לשחרר אותו לעד, כי ביום שזה יקרה, לעולם לא אחזור לאותה אהבה שכך בי היא נגעה.

כל לב נשבר או נסדק, אז אצלי השבר התאחה אבל עודנו יש סדק שמתעתע. פה ושם עוד אוספת את שאריות הכאב שנותרו עמוק בפינות הלב, אבל אי אפשר להגיד ללב לא להתגעגע וגם לו לרגע.

עוד מהבלוג של ריקי אליהו

רווקה להשכרה

בת 38 (וקצת ) איכותית, מלאת שמחת חיים, כריזמטית, אדיבה, רומנטיקנית ובלה, בלה, בלה.... זה נראה כמו עוד פרופיל באתר היכרויות, אבל לא, זאת אני בכמה מילים ובכל זאת, לבד, נטולת זוגיות, רווקה, כן זאת אותה המילה שעד לא מזמן הייתה מתייגת...