הבלוג של ריקי אליהו

rickie

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיולי 2013

כמעט עשור מתהלכות לנו יחדיו, שלוש במספר, נא להכיר: קארי, שרלוט וסמנתה.

רווקות שמצדיקות את התואר שלהן בזכות ולא בחסד….סקס והעיר הגדולה?!….גם את זה כבר אמרו עלינו (רק איפה מירנדה?!…)

ברקפסט בקטנה? תנו לי לבדוק איך אני מבריזה מהעבודה

דרינק אחרי העבודה? מחדשת את הליפסטיק ומגיעה

מסיבה בסופ”ש? סיבוב קטן בקניון ופן אצל הספר

קפיצה קטנה לחו”ל? תסגרו, נדבר אח”כ על הפרטים (אפשר תשלומים באשראי?)

וככה זה התנהל במשך שנים, ממסיבה למסיבה, מפאן לפאן, איפה שיש עניין אנחנו שם, עם העקבים, הליפסטיק והסרפן. וכולנו עם מטרה אחת בעיניים -  למצות כל רגע כי מי יודע מה יהיה פה מחר.

אבל כמו בכל סרט טוב, גם כאן המסך מתחיל לאט לאט לרדת.

“סמנתה” מוצאת סוג של אביר, אבל ממש לא מתכוונת לוותר כל כך מהר על התואר, היא עדין שם איתנו, בסקס והעיר…חולפות כמה שנים  ו”סמנתה” בת ה33 (דאז) מביאה שיבוט קטן לעולם. כן, כן…אפילו “סמנתה” הראשונה שנשבעה אמונים בשבועת “סקס והעיר” היא הראשונה להפר אותה. אבל אותנו אף אחד לא יעצור כי אנחנו שם ובגדול. אפילו “סמנתה” לא מתכוונת כל כך מהר לוותר על התואר שלה, בשארית כוחותיה היא עוד מחזיקה מעמד, היא חייבת, הכתר עדין מונח על ראשה.

בחלוף מספר שנים גם “שרלוט” שהגיעה לגיל שחייב להתחיל (40), מחליטה גם היא להפר את השבועה ולהביא עולל לעולם.

לרגע קט “קארי” הרגישה שהתואר שטיפחה כל השנים הולך ונלקח ממנה בטרם עת. היא לא הייתה מוכנה כל כך מהר לוותר, היא לא נשברת, רק נסדקת כי היא בטוחה שהיא לבדה תשמור על התואר בשביל כולן.

אבל קארי מתחילה להבין שבמקום להקפיץ יחדיו איזה צ’ייסר בבר ולשרבב שפתיים להוא שבבר ממול, שרלוט וסמנתה עסוקות “בחיים הטובים” – יש להם לו”ז חדש, הקפה של אחר הצהריים הפך לביקור בג’מבורי ; פיזוז במסיבה בערבי שישי הפך למאוזן במיטה; ובימי שבת על החוף הים עם מרגריטה ביד, הפכו לבניית ארמון בחול.

עם כל האושר העילאי מההורות, הן משתדלות לשמור אמונים, לא מוכנות להיפרד במאה אחוז מ”סמנתה” ו”שרלוט”, אולי פג תוקפו של התואר אבל השבועה נשארה חרוטה בלב.

ומה עם “קארי”? היא עברה מהעיר הגדולה, עדין משתחלת לג’ינס הקטן ולא מוותרת על העקבים והליפסטיק, יושבת בצד ומשקיפה, ומבינה שגם יומה בין הטיטולים הולך ומתקרב (רק המחשבה גורמת לסחרחורת) זה לא פשוט להשלים עם העובדה שמסטאטוס רווקה את אולי הופכת להיות אמא ואולי במשרה מלאה.

היא עדין לא בשלה להפר את השבועה והבטיחה לעצמה (לעת עתה) להיפרד מהתואר הנחשק רק כשיגיע זמנה.

ומה שנשאר זה אפילו לא סקס רק שאריות העיר הקטנה…

עוד מהבלוג של ריקי אליהו

רווקה להשכרה

בת 38 (וקצת ) איכותית, מלאת שמחת חיים, כריזמטית, אדיבה, רומנטיקנית ובלה, בלה, בלה.... זה נראה כמו עוד פרופיל באתר היכרויות, אבל לא, זאת אני בכמה מילים ובכל זאת, לבד, נטולת זוגיות, רווקה, כן זאת אותה המילה שעד לא מזמן הייתה מתייגת...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

רגע של געגוע להוא שכבר לא נמצא

מעניין אם אני מתגעגעת לאהבה או מתגעגעת לאהוב שהיה?!... כשהגעגוע מציף, את מרשה לעצמך קצת להתפרק, תחושת הכמיהה והתשוקה להוא שהיה, העצבות שאופפת, הצביטה שבלב, כי ברגע הזה, ברגע של געגוע לא חושבים על ההבדל בין השניים – רוצים...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

שלוש אחיות רווקות ואמא יש רק אחת

שמונה ילדים – שש בנות ושני בנים, אמא מרוקאית, אבא רוסי (אכן שילוב מעניין...) חמישה ילדים כבר מזמן פרשו כנף, נותרו שלושה גוזלים במקרה שלנו, גוזליות. גוזלה ראשית  – אנוכי, בת 38 גוזלה אמצעית – מילי, בת 33 גוזלה קטנה ...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה