הבלוג של revital17

revital17

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2019

אני בכלל מידה 28 בראש, מה קשורה ”ההיא מהתמונה” אלי? הפעם בונה כאן דרך חיים

02/11/2019

זה היה בחודש יולי, קיבלתי מייל וכותרתו “פרוייקט החיים הטובים יוצא לדרך”. חשבתי לעצמי, מלאי את הטפסים, מה כבר יכול להיות. מכירות את זה שאנחנו ממלאות טפסים מבלי להעמיק בכלל מה ולמה. אז ככה. ביום למחרת קיבלתי מייל שהתקבלתי, מיד נלחצתי, למה? לאן? במה זה כרוך? מה זה דורש ממני? כמה זה עולה? שלושה חודשים חינם, לא ניקח? והשאר כבר היסטוריה.

shutterstock / By Delpixel

השבוע זה התחיל, מסתבר שהסכמתי להצטרף לנבחרת של 12 נשים, למשך שלושה חודשים של אימונים אינטנסיביים בלווי מאמנת ותזונאית בפרויקט משותף החדש של סלונה עם הולמס פלייס. אני סובלת מעודף משקל קרוב לעשור, עשיתי דיאטות פלא, הלכתי למאמני כושר פרטיים, והלכתי לסטודיו שמיועד ספציפית לנשים. פתאום זה קרה, נכנסתי לחדר כושר “רגיל”, גברים ונשים, מקלחות שירותים, חוגים עם שמות מוזרים (רק ללמוד את המילים באנגלית רציתי לקחת מורה פרטי).

מפגש ראשון, כולם מחוייכים, הציפיות גבוהות, תחושה שבונים כאן חלום, בונים חיים טובים יותר! ואז נפתחת קבוצת הווטסאפ עם חיזוקים והודעות ופתאאאווםםם ובווםםם- תמונה לא מחמיאה שליייי!! אני? אני בכלל מידה 28 בראש, מה קשורה “ההיא מהתמונה” אלי? בינתיים כבר כמעט שבוע עבר. אני בסדר, התמסרתי לאתגר. בשלב הראשון הוצאתי את כל החטיפים מהבית, בלי חטיפים לרגעים קשים, בלי קרמבו לשישי וללא רולדין לשבת.

אמשיך לעדכן תעקבו אחרי, הפעם נבנה כאן דרך חיים!

עוד מהבלוג של revital17

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

כוחה של קבוצה "אתגר החיים הטובים"

אם אני כותבת כאן, משמע שזה עובד! שבוע רביעי יצא לדרך... החיבור טוב האמינו לי, מלא קבוצות וואצאפ יש אבל קבוצה כזו חזקה של פירגון, ידע, נחישות, הרבה זמן לא פגשתי- כייף לי זכיתי! רשת הולמס פלייס בשיתוף סלונה זה עובד. כמה ק"ג...

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה