הבלוג של רעות שושן

כי רעות שכזאת

ההורים שלי לא זוכרים מתי התחלתי ללכת- אבל לעולם לא ישכחו את הרגע שבו התחלתי לדבר. רווקה, מגדלת כלב, אוהבת את המקצוע שבחרתי ובעיקר אוהבת לכתוב ולקרוא ולדבר - מילים מילים מילים.

עדכונים:

פוסטים: 15

עוקבים: 0

החל מאוקטובר 2017

לפני כמה חודשים בעקבות ביקורות מהללות ניסיתי לצפות בסדרה- סיפורה של שפחה. לא הצלחתי לסיים אפילו פרק אחד. הסדרה הייתה קשה מדי עבורי, על גבול האכזרית, אבל מהמעט שראיתי העולם שם מנוהל על ידי גברים בלבד, כשהנשים מוחנכות להיות רובוטיות והייעוד שלהן הוא להביא ילדים לעולם.

אז חזרתי לעולם הרווקות לאחר חצי שנה של זוגיות טובה ובריאה- הכול היה מושלם, מלבד העובדה שאני רוצה ילדים, והגרוש- יש לו כבר מלא משלו.

אם אני צריכה לסכם את עולם הדייטים שלי בחודש האחרון- אני צריכה לכתוב בשביל זה ארבעה פוסטים שונים ולא רק אחד-  אני לא אפרט ספציפית ויש לי רק דבר אחד לומר- מה נסגר איתכם גברים???

יש בי אופטימיות חסרת תקנה, שלושת המילים שכתבתי כאן אולי גורמות אפילו לחבריי הקרובים לגחך אבל זו האמת. אני משדר כלפי חוץ סוג של פסימיות, ציניות( למי קראתם פולנייה בדיוק?) אבל אני באמת מאמינה שלא ניתן בחיים להצליח ולהגיע למטרות שאותם הצבת לעצמך אם לא תאמין שהכול טוב ויהיה טוב.

אז אני נותנת הזדמנות ועוד הזדמנות וכל פעם מתאכזבת מחדש( אכזבה קטנה כזו שעוברת תוך יום….) כי אני באה כמו שאני, אני משתפת ומקשיבה ונותנת תשומת לב, ועונה בכנות ללא מעט שאלות קשות, ומנסה לא לבחון יותר מדי ומאמינה למה שאומרים ומתאכזבת כל פעם מחדש( שוב- אכזבה קטנה כזו)

יגידו מי שיגידו- שזה פשוט כי עוד לא פגשתי את האחד, אז יכול להיות שהם צודקים, אבל פגשתי במהלך חיי כבר כמה, וחלק גם נתנו לי תחושה שהם כאן כדי להישאר, ולא זרקו כלפיי אמרות בשקל תשעים, הצהרות חסרות תוכן שלא עברה שעה והם כבר לא הצליחו לעמוד מאחוריהן.

מישהו שאל אותי – למה אני כותבת את כל הדברים האלו בפומבי, למה אני מרגישה צורך לחשוף את התחושות, אפילו הכאבים הללו, בפני אנשים שרובם המוחלט לא ממש מכירים אותי, ובטח לא חווים איתי את הקשיים הללו במהלך היומיום- אז התשובה מאוד פשוטה- כי בא לי. בא לי לומר לעולם -

טוב לי- אני מאושרת בחלקי, אני נהנית ועובדת וקונה ומבלה וטסה ואוכלת טוב, אבל החיים הם לא גן של שושנים, ואלוהים עדיי בכמה קוצים כבר נגעתי.

אז אם אתם מכירים גבר אמיתי, שיכול לעמוד מאחורי המילים שלו – תספרו לו על הרווקה שעוד לא איבדה תקווה.

 

עוד מהבלוג של רעות שושן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months

אומרים שבעל זה אושר

אבא שלי טוען נחרצות שנולדתי עם אופי- כשהוא הלך איתי פעם בעגלה, גבר מבוגר שהציץ פנימה כדי להסתכל מי זאת שם בפנים אמר לו שאני- אני אעשה הרבה בעיות. מגיל מאוד צעיר הייתי דעתנית מדי, עצמאית מדי, עקשנית מדי, נושכת שפתיים ולא...

תגובות

פורסם לפני 11 months

יומן מסע

הגעתי לעולם במשקל 3.650 ק"ג. הפעם השנייה שידעתי לומר שוב כמה אני שוקלת הייתה בסוף כיתה ט', כשאני בת 15 ולאחר שנה שבה הגוף שלי השתנה מקצה לקצה ונשקלנו בחטיבה על ידי האחות. את הצעקה שלי- ׳כמה??׳, כשהיא שקלה אותי ואמרה את המספר,...

תגובות

פורסם לפני 4 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה