הבלוג של רעות שושן

כי רעות שכזאת

ההורים שלי לא זוכרים מתי התחלתי ללכת- אבל לעולם לא ישכחו את הרגע שבו התחלתי לדבר. אוהבת את המקצוע שבחרתי ובעיקר אוהבת לכתוב ולקרוא ולדבר - מילים מילים מילים. רווקה בזוגיות נהדרת פלוס כלב.

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מאוקטובר 2017

אבא שלי טוען נחרצות שנולדתי עם אופי- כשהוא הלך איתי פעם בעגלה, גבר מבוגר שהציץ פנימה כדי להסתכל מי זאת שם בפנים אמר לו שאני- אני אעשה הרבה בעיות.

מגיל מאוד צעיר הייתי דעתנית מדי, עצמאית מדי, עקשנית מדי, נושכת שפתיים ולא מרימה ידיים כל כך בקלות, בעלת מודעות עצמית גבוהה- כשכולן הלכו לרקוד בלט אני הלכתי לשחק כדורגל, בספר מחזור של התיכון לא הסכמתי ללכת עם הזרם ולהצטלם כמו כולם כי לא הייתי מסוגלת לחיות עם זה שפשוט קבעו לי עובדה בשטח בלי לשאול אותי איך אני רוצה להצטלם- ספגתי אש אבל לא ויתרתי- ולכן בסופו של דבר התמונה שלי הייתה ללא תחפושת תחת הכותרת -הסיפור שלא נגמר- מחובקת עם בחורה שלצערי הרב איננה בחיים עוד.

כשחלק מהבנות במפקדת חיל הים בקריה בה שירתתי אהבו מאוד את החיים הקלים, את שיחות הסרק על קפה וסיגריה, ואת העובדה שבחמש הן הולכות הביתה- אני עבדתי-וקשה- וכששאלתי פעם אחת את המפקד שלי למה אני כל היום לא יושבת ככה -הוא טען שאני לא פוסטמה( אני טענתי שאני פשוט לא שותה קפה…..)

כשנהג חצה אור אדום והתנגש ברכב שנהגתי בו בעוצמה בגיל 20-התעקשתי שהתיק נגדו במשטרה ייפתח שנית( לאחר שנסגר מחוסר עניין לציבור), נסעתי עד יפו להגיש תלונה חוזרת ודאגתי שייאספו עדויות ממי שישבו איתי ברכב. לא הייתי מסוגלת לחיות עם העובדה שאדם עבר על החוק והוא לא ישלם את המחיר על כך.

אני לא יודעת אם נולדתי ככה או שהתחנכתי ככה או שילוב של שניהם כנראה, אבל אני תמיד תפסתי עצמי כאישה חזקה, שיכולה ומסוגלת לעשות הכול לבד, שלא צריכה גבר לידה שירים, שיעשה, שייקח את האוטו למוסך או שיתקשר לטכנאי.

כשהייתי בת 30- בת הזוג של דוד שלי אמרה שיש לה מישהו להכיר לי- בסוף יצא שהפכתי לבת זוג של החבר של אותו בחור שרצו להכיר לי- היינו ביחד תקופה של בערך שנה שבה הבנתי שכל התכונות שציינתי כאן – כנראה מאוד מאוד לא מתאימות לו- הוא לא אהב את הדעות שלי, הוא לא אהב שאני יודעת מה אני רוצה, הוא לא אהב שעניתי לו- אלוהים יודע אם הוא בכלל אהב אותי.

דווקא כשהתרצתי -כי הרי בחורה רוצה להתחתן לכאורה- כשהרמתי סופסוף יידים, כשהפסקתי לדבר והתחלתי לשתוק, כשכבר חששתי להביע בפניו את הרצונות שלי, כשהפכתי להיות אשת איש- כזאת שמבשלת ומנקה- נגמר הקשר בינינו – וטוב שכך

השנים האחרונות ובעיקר הגרוש עם הילדים לימדו אותי שאפשר להיות עצמאית ועדיין לבקש עזרה מאחר, שמותר לבכות, שאפשר להיות מחוברת לנשיות שלך ועדיין לראות ליגת האלופות- שהאופי שנולדתי איתו הוא דווקא ממש בסדר.

בחורה לא צריכה לדעת לבשל( היא תמיד יכולה להזמין משלוח מג’ירף) ולשתוק הרבה או להיות בהכרח תמימה- היא יכולה להיות גם אחת שמבינה ויודעת מה היא רוצה ומה היא שווה – וזה- זה שידע להעריך את כל תכונות האופי שלה-

הוא המיועד.

אז יכול להיות שאותו אדם מבוגר שטען שאני אעשה בעיות התכוון לכל מה שרשמתי כאן, אבל כמו שאמרו חכמים- שאלו יהיו הבעיות שלי בחיים……

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של רעות שושן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שלום לתמימות

עברו 22 שנים מאז אותו לילה נוראי- הייתי בכיתה ח' ובאותו ערב היינו בבת מצווה של המשפחה- לא ממש מודעים לדרמה שהתחוללה. סבא וסבתא שלי התארחו אצלנו וכשחזרנו הביתה, היה מאוד קשה לעזוב את מסך הטלויזיה. למחרת, בחטיבת הביניים בה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

יומן מסע

הגעתי לעולם במשקל 3.650 ק"ג. הפעם השנייה שידעתי לומר שוב כמה אני שוקלת הייתה בסוף כיתה ט', כשאני בת 15 ולאחר שנה שבה הגוף שלי השתנה מקצה לקצה ונשקלנו בחטיבה על ידי האחות. את הצעקה שלי- ׳כמה??׳, כשהיא שקלה אותי ואמרה את המספר,...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה