הבלוג של reutiz

reutiz

אישה של מילים, פמיניסטית, אופטימיסטית ועוד כמה דברים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מיוני 2013

אתמול בלילה הייתה פשיטה של יחידת מג”ב על בית הקפה “אלבי” בתל אביב. בפשיטה נעצרו שתי נשים. הסיבה? לטענת המשטרה המקום היה פתוח מחוץ לשעות הפעילות. בעלות המקום טוענות שהמקום היה סגור ונעול ועובדות שנכחו בו רק ספרו את הקופה.
אבל את המשטרה זה לא מעניין כמובן, אז השוטרים החלו באיומים לשבור את הזגוגיות של העסק – אם לא יפתחו את הדלתות, ואז המשיכו במסע הבריונות שלהם עוד קצת.
למה לדבר ולהגיע להבנה, או פשוט לתת דו”ח, אם אפשר לעצור באלימות (מיותרת כל כך) את אותן נשים ששהו במקום? הרי קשה שלא לראות שמדובר בפושעות מהשורה הראשונה שמהוות סכנה לציבור וכו’ וכו’.

קצת קשה להאמין אבל לאירוע ה”חירום” הזה הוקצו לא פחות מחמש ניידות משטרה ועשרות שוטרים (מישהו מנסה לעשות רושם?). ורק העובדה הזו מרתיחה לי את הדם. איפה המשטרה כשיש אלימות נגד עובדים זרים? איפה היא כשנערים מנסים לקנות אלכוהול? איפה המשטרה הזו כשנשים מפחדות ללכת ברחובות בדרום העיר? איפה היא כשפושעים אמיתיים מבצעים פשעים אמיתיים ומסכנים אותנו כאזרחים ואזרחיות? לצערי לרוב היא פשוט לא שם.

אבל רגע, יש חבורה של פעילי גרינפיס שמנסים לייצר מוסיקה באנרגייה סולארית?! הו, לשם הפקחים והשוטרים מגיעים בהינד עפעף.
אז, יופי אכפתם את ה”חוק” ועצרתם עוד אישיות מסוכנת. עכשיו אפשר לישון בשקט. אני רק מקווה שמתוך שינה כאשר יברח לי אפצ’י, זה לא יהיה בקול רם מידי. אני כבר לא בטוחה שיש אישור להתעטש מתוך שינה בלי להסתכן במעצר.

embedded by Embedded Video

עוד מהבלוג של reutiz

תצוגה מקדימה

רק שיגמור כבר

יש משהו שמתחשק לי  להגיד לכל נשות העולם. משהו שהייתי שמחה אם מישהי הייתה אומרת לי בגיל 15 נניח. המשהו הזה קשור לאיך אנחנו, הנשים מתנהלות עם גברים אחרי שהבגדים יורדים וההתרגשות עולה. כל אחת מכירה את זה, את נכנסת עם גבר (חדש או...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אם את משלמת, אני רוצֶה לפחות לשים טיפ

פעם הכל היה הרבה יותר פשוט. גברים היו אלה עם המקדחה, המכסחת דשא והפטיש. היעילים, החזקים, שיודעים לשפץ , לסחוב, להרכיב. גם לנשים היה ארנסל אביזרים מאוד מוגדר שהסתכם במטלית ניקוי, כמה סירים ואיזו ידית של עגלה לנענע. אבל השנים...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

מבטיח שתהיה משוגע עליי לנצח?

כשהייתי קטנה, כמעט כמו כל ילדה, נורא התלהבתי לראות כלות. הן תמיד נראו כל כך בוגרות ויפות, ומאושרות בעיקר. כשגדלתי קצת, עדיין התרגשתי לראות אישה צעירה בשמלה לבנה בוהקת. היא...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה