הבלוג של reutiz

reutiz

אישה של מילים, פמיניסטית, אופטימיסטית ועוד כמה דברים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מיוני 2013כשהייתי קטנה, כמעט כמו כל ילדה, נורא התלהבתי לראות כלות. הן תמיד נראו כל כך בוגרות ויפות, ומאושרות בעיקר. כשגדלתי קצת, עדיין התרגשתי לראות אישה צעירה בשמלה לבנה בוהקת. היא הייתה תמיד המלכה של הערב והכל היה נראה מושלם.

כשגדלתי עוד קצת, בערך כשהייתי בכיתה ה’ או ו’ ההורים שלי התגרשו. אני לא בטוחה שהשבר הגדול באמונה שלי במונוגמיה התחיל שם, אבל זו הייתה בערך התקופה שהוא התעורר. מאז, ועד היום, קשה לי מאוד, עד כמעט בלתי אפשרי מבחינתי, להאמין שזוגיות יכולה להחזיק מעמד לאורך זמן. כלומר בטח שהיא יכולה, אבל שאני אהיה מאושרת בתוכה? ממש? כל יום? בשגרה? איך אפשר להיות מאושרים בשגרה בכלל? שגרה ואושר זה דבר והיפוכו!

היום כשאני בת 27, אני לא מתרגשת יותר כשאני רואה כלה. במקום זה אני חושבת על כל הדברים המכוערים שעומדים מאחורי ההתחייבות הזו שבנישואין. איך היא יכולה לשכב מעכשיו רק עם אותו גבר כל החיים? כמה זמן היא עוד תאהב אותו? והוא אותה? ומה, כל ערב הם צריכים לשבת  ביחד בסלון ולשעמם אחד את השנייה?

ואז אני חושבת לעצמי שלא, אני לא רוצה את זה. לא בא לי להתחתן, לא עכשיו ולא בעתיד. כאילו, כן כל הקטע הזה של מסיבה גדולה, ושמלה ושאני הכוכבת של הערב, זה מגניב והכל, אני מודה, אבל מה אחר כך? יענו, מה עם למחרת בבוקר? ועם הבוקר שאחריו? זהו? נגמר הכייף? ואם נגמר הכייף בטח מתחילה הוודאות המעצבנת שגורמת לשני הצדדים להזניח את עצמם, להשמין ובעיקר להפסיק להתלהב זה מזה כי, היי, היא כבר שלי – למה להתאמץ?

ככל שאני חושבת על זה יותר, אני יותר מתבלבלת. אז מה האלטרנטיבה?

לחיות בפוליאמוריה זה לא ממש בשבילי, הקנאה תאכל אותי. ומנגד זה לא שבא לי להיות רווקה לנצח, (עם כל הכייף שבסטטוס הזה). אבל גם להתחתן לא נראה לי משהו שאני אבחר בו. או ש… אולי פשוט עוד לא הגיע הגבר הזה שיעיף לי את הראש ברמה שאני לא אחשוב בכלל על גברים אחרים. אין לי תשובות.
מה שאני יודעת, בוודאות יחסית, זה שאני לא רוצה ולא מוכנה לחיות חיים של בסדר, של כמעט, של נחמד. נחמד זה לא מספיק לי.
אני לא באמת מצפה שכל יום בחיי יהיה קרנבל (למרות שאני לא אתנגד כן?) אבל אני כן רוצה חיים מרגשים, מעניינים, דינאמיים. ואני מוכנה לעשות את זה עם בן זוג במידה והוא יהיה מוכן לאתגר.

עוד מהבלוג של reutiz

תצוגה מקדימה

רק שיגמור כבר

יש משהו שמתחשק לי  להגיד לכל נשות העולם. משהו שהייתי שמחה אם מישהי הייתה אומרת לי בגיל 15 נניח. המשהו הזה קשור לאיך אנחנו, הנשים מתנהלות עם גברים אחרי שהבגדים יורדים וההתרגשות עולה. כל אחת מכירה את זה, את נכנסת עם גבר (חדש או...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אם את משלמת, אני רוצֶה לפחות לשים טיפ

פעם הכל היה הרבה יותר פשוט. גברים היו אלה עם המקדחה, המכסחת דשא והפטיש. היעילים, החזקים, שיודעים לשפץ , לסחוב, להרכיב. גם לנשים היה ארנסל אביזרים מאוד מוגדר שהסתכם במטלית ניקוי, כמה סירים ואיזו ידית של עגלה לנענע. אבל השנים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

ההיא

זה היה עוד יום שישי קייצי, כזה שמוציא את כל הבחורות בתל אביב במכנס קצר וגופייה לרחוב, אנשים יושבים בבתי קפה, אוטובוסים עמוסים, חום ולחות נצחית שמתלווה אליו. אני לא ממש זוכרת מה עשיתי באותו יום, אבל כנראה שחזרתי מחברה או...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה