הבלוג של רעות חוצה

reuthotse

עורכת תוכן מסחרי בסלונה, וגם בלוגרית בזמני הפנוי.

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מינואר 2014

מבין כל פליטי האח הגדול החדשים, הראשון לגזור קופון הוא המתמודד הכי בזוי של העונה. ומי גייסו אותו? רשת חנויות נעליים לנשים, לא יודעת מה איתכן, אותי זה פשוט מרתיח

25/08/2014

לא צריך להיות צופים אדוקים של “האח הגדול” כדי להכיר, לפחות בכללי את משולש האהבה של שלושת הדיירים אליאב, דנית ונופר.

אחרי שבמשך כל העונה השפיל אליאב רווק תל אביבי מצוי את דנית, השלה אותה ואז עזב אותה ואז החליש אותה, ואז בודד אותה מכל הבית, ואז הרג לה את שמחת החיים, ואז אמר לה “שששש” בזמן שהיא מדברת.

היפה והדושבאג (צילום מסך)

אחרי שהוא וידא סופית ששום דבר טוב לא נשאר בלב השבור שלה, הוא עבר לעשות את זה לקורבן הבא נופר, שנראתה לנו לפחות בהתחלה, קצת יותר חזקה ומחוספסת ונפלה גם היא שדודה לרגליו.

במקביל לפועלו המפוקפק בבית, צצו עדויות נוספות שחשפו את פרצופו האמיתי עוד מלפני שנכנס לאח הגדול. אתם רואים ילדים, ככה נראה דושבאג.

אליאב הודח, מהלך שהשאיר לי עוד מעט אמון במין האנושי, ואין דבר שיותר מחמם את הלב מלראות איך דנית ונופר לאט לאט משתחררות מהנוכחות המעיקה שלו, ואפילו הופכות לחברות.

חשבתי שאליאב יזכה לקיתונות של בוז, חשבתי שהוא יתחרט על הרגע שהוא התנהג כמו שהתנהג, שהוא לא יכול להגיד לשום בחורה יותר “שששש” באמצע המשפט. אבל ההיפך קרה. כשלא רק שהוא זוכה לחמש עשרה דקות תהילה תקניות, הוא אפילו גוזר קופון וישמש כפרזנטור של רשת “סקופ” לצד רותם סלע.

ו”סקופ”, אתם בטח יודעים, היא רשת נעליים לנשים, שקברניטיה חושבים שמי שימכור הכי טוב את סחורתם הוא גבר מתעלל כאליאב.

אני לא מכירה את אותם מקבלי החלטות, לא יודעת מי משרד הפרסום שעומד מאחורי הקמפיין, אבל מי שלא תהיו, תחזרו בכם מההחלטה הזו ויפה שעה אחת קודם.

איך ייתכן שרשת חנויות שפונה לנשים, שרוצה את הכסף שלהן ואת תשומת הלב שלהן, מתגאה בייצוג שהוא בדיוק ההיפך מכל אלה. גברים כמו אליאב לא רוצים נשים בטוחות בעצמן, עצמאיות ובעלות שיקול דעת. האם אלה הנשים שאתם מחפשים?

ואולי, חושבים שם ב”סקופ”, שאליאב הוא המייצג המושלם לנעליים שלהם, כי גם הוא כמו הנעליים, לא מוכן להתחייב לטווח ארוך, לא יכול להבטיח ביטחון, וגם מבחינה חיצונית הוא לא נראה משהו.

אם יש לכם עוד שביב של הגינות, חיזרו בכם מההחלטה הנפסלת הזאת.


ונשים, כל אישה, שלא מוכנה לסבול התנהגות משפילה ומדכאת, שלא מוכנה לשתוק כשאומרים לה “ששששש”, כל אישה כזאת צריכה להתרחק מחנויות הרשת כל עוד היא לא חוזרת בה מהחלטתה.

עדכון: ממשרד יחסי הציבור של סקופ, דניאלה רייבנבך נמסר בתגובה: ” אכן רשת סקופ בחנה מספר אופציות של פרזנטורים, בינהם אליאב מהאח הגדול,לא נחתם הסכם, אך בעקבות התגובות, הוחלט לבחור בדוגמן מקצועי- אלי ניקולאי דוגמן ישראלי שעובד בעיקר בחו”ל”.

עוד מהבלוג של רעות חוצה

תצוגה מקדימה

ללכת בדרכך: הספר שתקראו בנשימה עצורה

אני מסווגת ספרים לפי מידת הריתוק שלי. יש ספרים שאני קוראת בניחותא, כמה דפים מידי לילה לפני השינה, יש ספרים שאני קוראת במאמץ, רק כדי לא להרגיש שוויתרתי מהר מידי לפני שאני זונחת אותם באמצע. אבל יש ספרים, שמרגע שעיניי קוראות...

תצוגה מקדימה

סופשבוע ירושלמי

אני ירושלמית. למרות שבאופן רשמי אני כבר לא גרה בה למעלה מ-5 שנים. עזבתי, כמו עוד הרבה צעירים כמוני שאיכזבו אותה. אז כן, עזבתי את העיר, ואני לא מתכוונת לחזור, ובכל זאת תמיד אשאר ירושלמית. כן, אני ירושלמית. נכון, אני מכירה טוב...

תצוגה מקדימה

תיק IVF: רומן חורפי משובח

תיק איי.וי.אף, הוא ספר מיוחד. קודם כל, זהו ספרם של שני סופרים- חגי טיומקין ואלדר גלאור, ולא רק בגלל זה. איי.וי.אף הוא ספר מיוחד כי הוא מצליח להיות גברי ומחוספס כראוי לספר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה