הבלוג של רעות חוצה

reuthotse

עורכת תוכן מסחרי בסלונה, וגם בלוגרית בזמני הפנוי.

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מינואר 2014

מירי רגב, חברת כנסת שלא מזוהה במיוחד עם שמירה על איפוק ואמירות דיפלומטיות, החליטה לתבוע מאזרח 80 אלף שקל על פגיעה בשמה הטוב. אז למה אני ממש לא בעדה?

07/08/2014

מירי רגב, פירסמה בימי “צוק איתן” ביקורת על שמעון פרס, הנשיא לשעבר, בסיגנונה הרגיל- משתלח ולאומני. לדבריה הגיב גילי גולן בטוקבק שלא ניתן לכנותו בשום כינוי פרט לדוחה ואלים.

החטא ועונשו של מירי רגב צילום מסך

אין ספק שהמבצע האחרון הוציא מאיתנו שיאים חדשים של אלימות, אי קבלת האחר, שפה ירודה וקללות. אם פעם עוד יכולנו להסתתר כטוקבקיסטים, הרי שהיום הכל גלוי ופתוח לכולם בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות. אפילו בושה כבר אין פה. מדובר במדרון חלקלק במיוחד, לפתח תרבות דיון, תרבות שיחה, לקדם איסור על בריונות רשת ועל נאצות, קללות ושאר תחלואי מקלדת, זה ראוי וחשוב ויפה שעה אחת קודם.

אבל אנחנו כאן בעיקר כדי לדון בפועלה של רגב עצמה, שבעקבות הטוקבק תבעה את מי שכתב אותו, אזרח בשם גילי גולן, על פגיעה בשמה הטוב. היא דורשת 80 אלף שקל והתנצלות רשמית.

“את הכסף אתרום” היא מתחייבת. אל דאגה ח”כ מירי, לא על זה אנחנו מלינים.

כחברת כנסת, זוכה רגב לחסינות דיפלומטית, שמגינה עליה באופן כמעט מוחלט על שלל ההתטבאויות המבישות שלה, חלקן גובלות באלימות של ממש.

מירי רגב חברת הכנסת

כך למשל כינתה את הפליטים והמהגרים האפריקאים “סרטן”. בדיון שהתקיים בכנסת אמרה לחברת הכנסת חנין זועבי “רוחי רוחי לעזה יא בוגדת”, על מארגני מחאת האוהלים אמרה “לכולם היה ראסטות וריח של אלכוהול מהפה”, בדיון בנוכחות מפכ”ל המשטרה בכנסת השפילה את חבר הכנסת זחאלקה, מנעה ממנו לדבר ולבסוף נאלצו שומרי הכנסת להוציא אותו בכוח מהאולם, תוך שהיא מלווה את המהלך בקריאות מעליבות (“תעשו לו יומולדת, תרימו אותו מהכיסא”), ועוד שלל ביטויים שאין בהם לא דיפלומטיה ולא דרך ארץ.

על חברת הכנסת רגב החוק מגן, והיא יכולה להמשיך בהתנהגותה, לקדם ולהנציח בדיוק את ההתנהגות הבזויה של מי שכעת היא תובעת ממנו גם כסף וגם התנצלות.

מירי, כנבחרת ציבור התפקיד שלך הוא הרבה מעבר ניצול החוק לטובתך, כנבחרת ציבור את משמשת דוגמא, ואם נשתמש לרגע בשפת העם:

כשאת עושה שכונה בכנסת, אל תתפלאי שעושים שכונה ממך. בפעם הבאה שאת מתה לכפיים, תעצרי, תנשמי עמוק ותזכרי “אני חברת הכנסת מירי רגב” יש הרבה אחריות על הטייטל הזה.

embedded by Embedded Video

עוד מהבלוג של רעות חוצה

תצוגה מקדימה

סקופ: אליאב אוזן הוא מעכשיו פרזנטור ודושבאג

לא צריך להיות צופים אדוקים של "האח הגדול" כדי להכיר, לפחות בכללי את משולש האהבה של שלושת הדיירים אליאב, דנית ונופר. אחרי שבמשך כל העונה השפיל אליאב רווק תל אביבי מצוי את דנית, השלה אותה ואז עזב אותה ואז החליש אותה, ואז בודד...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ללכת בדרכך: הספר שתקראו בנשימה עצורה

אני מסווגת ספרים לפי מידת הריתוק שלי. יש ספרים שאני קוראת בניחותא, כמה דפים מידי לילה לפני השינה, יש ספרים שאני קוראת במאמץ, רק כדי לא להרגיש שוויתרתי מהר מידי לפני שאני זונחת אותם באמצע. אבל יש ספרים, שמרגע שעיניי קוראות...

תצוגה מקדימה

סופשבוע ירושלמי

אני ירושלמית. למרות שבאופן רשמי אני כבר לא גרה בה למעלה מ-5 שנים. עזבתי, כמו עוד הרבה צעירים כמוני שאיכזבו אותה. אז כן, עזבתי את העיר, ואני לא מתכוונת לחזור, ובכל זאת תמיד אשאר ירושלמית. כן, אני ירושלמית. נכון, אני מכירה טוב...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה