הבלוג של רעות חוצה

reuthotse

עורכת תוכן מסחרי בסלונה, וגם בלוגרית בזמני הפנוי.

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מינואר 2014

מאז שהפכתי לאמא, הטיפוח, שפעם היה נראה לי כמו מציאות קיימת הוא היום פנטזיה רחוקה או פינוק ששמור רק לאירועים מיוחדים. כך הידרדרתי אל מחוזות השפם והטייץ

03/05/2017

צילום: אלבום פרטימאז שאני אמא טיפוח הפך לפינוק של מתקדמים 

האמת, אף פעם לא הייתי ליידי מתוקתקת ומטופחת למרחקים ארוכים. אצלי זה בא בקריזות, שבוע אחד מתאפרת כל יום קומפלט ושבוע אחרי מחליטה על מראה טבעי, לפעמים דופקת הופעה, אבל לגמרי מרגישה בנוח לצאת מהבית עם פיג’מה.

אף פעם לא הייתי סופר מטופחת אבל תמיד מודעת, מקפידה על ביקור קבוע אצל הקוסמטיקאית ועל שגרת סידור גבות, שתרסן ומהר את הגנים הכורדים, שלגמרי באים לידי ביטוי אחרי שלושה שבועות של הזנחה. הכל היה טוב ויפה (תרתי משמע) עד לפני שבעה חודשים, עת הפכתי לאמא, או במילים אחרות שפחה נרצעת.

אני אוהבת את הבת שלי אהבת נפש, היא ללא ספק היצור המופלא והחמוד ביותר שחי כיום בעולם, אבל מה לעשות שמאז שהיא הגיעה אלינו אני מנסה, ללא הצלחה כמובן, להתקרב אפילו קצת לאזורי המילף אבל נשארת כמעט תמיד באזורי המיל’, מלשון מילואים, שם זה עוד לגיטימי לטפח שפם כזה.

צילום: אלבום פרטי בקרת נזקים של אמהות: שפם, גבות, עור בעייתי, עיגולים שחורים ותזונה לקויה

מאז שהיא נולדה, פינוקים כמו לק, או לכל הפחות ציפורניים משויפות, איפור, עקבים וכל מה שפעם אהבתי ללבוש הורחק לצמיתות מהמציאות שלי. לפעמים אני מביטה במראה ותוהה לעצמי מי זאת האישה העייפה הזאת עם העיגולים השחורים, העור העייף והגבות שאללה ירחמו.

אצל קוסמטיקאית לא הייתי מחודש תשיעי, להסתרק הפך להיות משימה מלחיצה כשכל סירוק מסתיים ביותר שיער על המברשת מאשר על הראש (בחיי שוקלת עוד הריון רק כדי להפסיק את הנשירה הזאת), לפחות אני עדיין מספיקה להתרחץ.

מרגע שאת הופכת לאמא כל דבר הכי קטן שפעם חשבת שהוא החיים עצמם הופך לאירוע מרגש. נכנסת לאוטו לבד עם תיק קטן? פינוק. מצליחה לקרוא ספר בסלון בלי להירדם ובלי להעיר שום יצור נושם בבית? נס גלוי. מספיקה להתאפר קצת לפני ארוחה משפחתית? מהפך!

WhatsApp Image 2017-05-03 at 10.36.36

היום אני מעריכה הרבה יותר את שגרת הטיפוח שלי, היא אולי לא ממש שגרתית אבל כשאני מספיקה היא הופכת אותי לאישה מאושרת ויפה יותר ובשאר הזמן אני נהנית גם מהטייץ עם הכתמים, מקוקו פרוע ומשפם בקצוות. משום מה הבת שלי אוהבת אותי גם ככה, נטורל.

הפוסט נכתב בשיתוף veet. לסקירה על מכשיר הגילוח לאיזורים אינטימיים לחצי כאן

 

עוד מהבלוג של רעות חוצה

Thumbnail

סקופ: אליאב אוזן הוא מעכשיו פרזנטור ודושבאג

לא צריך להיות צופים אדוקים של "האח הגדול" כדי להכיר, לפחות בכללי את משולש האהבה של שלושת הדיירים אליאב, דנית ונופר. אחרי שבמשך כל העונה השפיל אליאב רווק תל אביבי מצוי את דנית, השלה אותה ואז עזב אותה ואז החליש אותה, ואז בודד...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

ללכת בדרכך: הספר שתקראו בנשימה עצורה

אני מסווגת ספרים לפי מידת הריתוק שלי. יש ספרים שאני קוראת בניחותא, כמה דפים מידי לילה לפני השינה, יש ספרים שאני קוראת במאמץ, רק כדי לא להרגיש שוויתרתי מהר מידי לפני שאני זונחת אותם באמצע. אבל יש ספרים, שמרגע שעיניי קוראות...

Thumbnail

סופשבוע ירושלמי

אני ירושלמית. למרות שבאופן רשמי אני כבר לא גרה בה למעלה מ-5 שנים. עזבתי, כמו עוד הרבה צעירים כמוני שאיכזבו אותה. אז כן, עזבתי את העיר, ואני לא מתכוונת לחזור, ובכל זאת תמיד אשאר ירושלמית. כן, אני ירושלמית. נכון, אני מכירה טוב...

תגובות

טופ 20 - בלוגים