הבלוג של Misstingel

reutho

נולדתי בירושלים ומיד שאלתי למה? מחפשת תשובות עד היום.

עדכונים:

פוסטים: 64

החל מנובמבר 2012

הגעת בהפתעה ומיד נכנסת לי ללב, אני יודעת שהעולם הזה לא מושלם עבורך אבל אני אעשה הכל כדי שתראי גם את האור. בזכותך הוא יהפוך לטוב יותר, ועכשיו תסלחי לי אני הולכת להשתין. שוב

16/03/2016

אם שואלים אותי מה אני עושה בחיים עליי להודות בכנות – פיפי.

זאת שומשום

כבר שלושה וחצי חודשים שאנחנו מכירות, אמנם אמרו לי לחכות מעט לפני שאני בטוחה שאת בת, אבל אני ואת יודעות שכבר מזמן גילית לי את הסוד הזה, וגם כשכולם מסביבי היו בטוחים שאת בן, שלא לומר מקווים שאת בן, אני ידעתי בביטחון שאת מחכה לי. כשהרופא אמר לי “אני חושב שזאת בת” הייתי הכי מאושרת בעולם. ורק למען הפרוטוקול, ואם בכל זאת החלטת לבלבל את אמא אני לגמרי אוהבת אותך גם עם בולבול ומקווה שלא יצרתי לך בלבול מגדרי בשליש הראשון לחייך.

כשגיליתי שאת בתוכי לא הייתה מופתעת ממני, בגלל שבדיוק התחלתי לרוץ ובדיוק התחלתי להתחיל מחדש את הקריירה ובדיוק התחלתי לפנטז על ירח דבש של שמש וים בדרום אמריקה, אבל שני הפסים שעל המקל טרפו את הקלפים (ואני טרפתי דברים אחרים בשעת לילה מאוחרת), ודיי מהר הבנתי שלעזאזל עם הכל העיקר שתהיי בריאה ובועטת. מבדיקה לבדיקה הפתעת אותי יותר, כשהלב התחיל לפעום (בדיוק בזמן, כמו שעון!), כשראיתי את הסלטה הראשונה שלך, יומיים אחרי שרצנו אני ואת 10 ק”מ הראשונים בחיים שלי (גם כשכולם פקדו עליי לשבת בבית ולאכול פחמימות) הרגשתי שאני כבר לגמרי מאוהבת בך.

לפעמים אני מרגישה שאת תיוולדי לעולם הזה והוא לא יהיה אידאלי עבורך. אם להיות כנה, הוא יהיה קשה. בהתחלה יציקו לאמא כשהיא תניק אותך במרחב הציבורי,אבל אל דאגה כבר עכשיו אני צוברת כמות יפה של עצבים שמחכים לחכמולוג הראשון שיעז להגיד לי משהו על זה. אני יודעת שאם תיוולדי נקבה את תצטרכי אפילו יותר להילחם על הזכויות שלך, ואני מבטיחה לך שאמא עושה הכל כדי שבתקופת החיים שלך אף גבר לא יוכל להטריד אותך או כל אישה אחרת בלי שהחוק והחברה יטפלו בו עד השורש.

אני מקווה שהצדק החברתי סוף סוף יצליח להרים את ראשו, ששלטון הגברים הלבנים והעשירים שדופקים כל מי שהוא לא לבן וגברי ועשיר כמותם יקבלו מהמגיע להם, אני מקווה שהדור שלך יהיה זה שירים את נס המהפכה. שאת תזכי לחיים הוגנים. תזכרי שיש בעולם שלנו הרבה טוב ויופי, אמא ואבא כאן כדי להראות לך גם אותם.

בינתיים את גודלת בתוכי בהתמדה מרשימה, מכפילה כל שבוע את גודלך, מצמיחה בתוכך איברים. נס הבריאה כמו קורה מעצמו ואני לא יכולה שלא להתפלא, שלא לנסות לחשוב – איך היא יודעת שעכשיו היא מצמיחה את הרגליים ובשבוע הבא הכליות שלה כבר יתחילו לעבוד?

אצלי הזמן עצר מלכת, וההמתנה לך הופכת כל רגע לארוך יותר מקודמו. אני כבר מתה לגלות למי את דומה. אני ממליצה לך לקחת את המטבוליזם של אבא ואת השיער שלי ולא להיפך, אבל תהיי מי שתהיי אנחנו נאהב אותך תמיד. בכל יום שעובר אני מרגישה שאני אוהבת אותך יותר, מחכה לפגוש אותך מקרוב ומבטיחה לך שהעולם הזה יהפוך להיות טוב יותר בשבילך.

תהיי, תגדלי, תתפתחי ואל תגרמי לאמא להשמין יותר מדי.

אנחנו מחכים לך,

אמא ואבא  וטוטו גם.

וטוטו גם

עוד מהבלוג של Misstingel

תצוגה מקדימה

תהיי יפה ותתאמצי

לא הייתי ילדה יפה. הייתי חמודה, מצחיקה, היה לי דמיון מפותח וידעתי הרבה שמות של חכי"ם. מבוגרים אהבו לדבר איתי, ילדים אהבו לשחק איתי, תכלס הייתה לי ילדות סבבה, אבל לא הייתי הילדה הכי יפה בגן. או בכיתה או בשכבה או במשפחה. לא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

תארוז לי חתול בבקשה

אם עד לפני כמה חודשים הייתי מבולבלת וחסרת כיוון כמו וויז בדיזינגוף סנטר, הרי שהיום אפשר לומר שהחיים שלי הסתדרו לא רע בכלל. התחלתי עבודה חדשה ומעניינת, סיימתי את התואר הראשון, אפילו רזיתי 5 ק"ג- עוד קצת והחיים שלי יהפכו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האבודים

אני רעות ונולדתי באוגוסט 1986 ואני חלק מהדור האבוד. כן כן, גם אני סיימתי לא מזמן תואר ראשון מיד אחרי שמצאתי את עצמי בהודו ואיבדתי את האמון שלי בחלום האמריקאי, אחרי שסימנתי וי על "תיכון" "צבא" "סמים" ו"מרד גיל הנעורים". אני בת 27...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה