הבלוג של Misstingel

reutho

נולדתי בירושלים ומיד שאלתי למה? מחפשת תשובות עד היום.

עדכונים:

פוסטים: 64

החל מנובמבר 2012

איך אני מלכת הפדלאות, שלא הסכימה לרוץ אפילו אחרי אוטובוסים, מצטרפת בחדווה וגאווה לקבוצת ריצה? פוסט הריצה הראשון שלי פותח בספרינט

21/12/2015

findtiymore adidas

בתקופה הקרובה הבלוג ילבש מדי חג, ויהפוך זמנית ואולי לא זמנית, לבלוג הריצה הרשמי שלי. במסגרת קבוצת הריצה של adidas,  מאה נשים מרשימות, מעניינות, מצחיקות ואלופות למדי, לומדות לרוץ ביחד ומגיעות למרתון תל אביב שיתקיים בפברואר עם מטרה, לרוץ לפחות 5 או 10 ק”מ, אם לא יותר. #findyourmore קוראים לקסם הזה והוא בא לי בדיוק כשהייתי צריכה אותו.

אני מנסה לחשוב ולהגיד לעצמי, מה הביא אותי להצטרף לפרויקט העצום הזה. אף פעם לא אהבתי לרוץ. לא אהבתי ספורט. שלא תבינו לא נכון, אני מחזיקה ברזומה עשיר של שינויים ושיפורים בגוף שלי וביחס שלי אליו. אולי חפרתי על זה קצת יותר מדי, אבל פאק איט כי מגיע לי, אז כן. ירדתי 23 ק”ג במשקל, לפני 5 שנים. מאז אני מצליחה לשמור על זה. אני יודעת מה זה להיות בדיאטה. אני יודעת מה חלבונים, פחמימות, שומנים, אינדקס גליקמי, חילוף חומרים ותה ירוק.

למרות שמרבית חיי אני במוד של דיאטה, אף פעם לא הצלחתי להתרגל לספורט ופעילות גופנית. היו תקופות שהקפדתי ללכת ברגל, שהואלתי בטובי לרוץ לדקה שתיים לאורך החוף, שעשיתי 50 כפיפות בטן רנודמליות. הייתה תקופה שאפילו הייתי מתעמלת בסטודיו לחיטוב,  אבל איכשהו נשארתי בטטה.

הרבה זמן רציתי לרוץ, אבל לא כדי להיות רזה. רציתי לרוץ כדי לחשוב. להתחבר לאיזור קדמוני במוח, ולחפור לעצמי על משמעות החיים. ורציתי לרוץ כדי לאמן את הראש. לא להישבר, לא להפסיק, לא לתת לשרירים פקודה לנוח. במחשבותיי כבר דמיינתי איך אני כובשת את קו הגמר ומצטלמת עם מספר על החזה וחיוך, אבל בכל זאת הקפדתי להישאר בצד הבטוח, על הספה.

להשלים את המהפך של חיי

bekarov ezli amen 1912

קבוצת הריצה של adidas הגיעה אליי בזמן, עטופה בסרט מתנה מזמין. אני רוצה להתחיל לרוץ, לגלות בעצמי מרחבים חדשים, להכיר א.נשים חדשים וחדשות, להגיע לקוראות וקוראים. אני רוצה להרגיש את השינוי שמתחולל לי בגוף ובלב, לראות בעצמי איך אני משלימה לגמרי את המהפך של חיי, מנצחת את כל השנים שהתביישתי בגוף שלי ולא הערכתי אותו.

מאז שנכנסה קבוצת הריצה לחיי, התמלאו ימיי באירועים ומפגשים, הרבה התרגשות. זה מפחיד, ברור. ציפייה מטורפת, השקעה והכנות הכל כדי שמיס פוטטו רעות תעשה את זה ותרוץ 5 ק”מ (ואולי 10 בואו, נהיה אופטימיות). כך מצאתי את עצמי בשבוע שעבר, עם סט לבוש ספורטיבי קומפלט שגרם לי לחוש מגניבה, באירוע השקה לנעלי הריצה החדשות של אדידס. האטרקציה העיקרית הייתה המקרונים בבופה כמובן, אבל נשמור את זה בנינו. כדור פורח ע-נקי, ניצב מולנו, ואנחנו הוזמנו לעלות עליו ולטפס 120 מטר למעלה. פארק הירקון בשמש של דצמבר היה יפה כמו בגלויה, הוא ממש הזמין אותי לרוץ בתוכו, להכיר את השבילים.

פארק הירקון

ביום ראשון לעת ערב, נפגשתי עם הקבוצה ההורסת שלי והמדריך רני, התחלנו לרוץ בפארק הירקון בקור המקפיא והראש התמלא מחשבות. נזכרתי שפעם הייתי אומרת שרק עבדים רצים. אבל טעיתי. רק עבד שרץ יוכל יום אחד להפוך לאדם חופשי.

עוד מהבלוג של Misstingel

תצוגה מקדימה

תהיי יפה ותתאמצי

לא הייתי ילדה יפה. הייתי חמודה, מצחיקה, היה לי דמיון מפותח וידעתי הרבה שמות של חכי"ם. מבוגרים אהבו לדבר איתי, ילדים אהבו לשחק איתי, תכלס הייתה לי ילדות סבבה, אבל לא הייתי הילדה הכי יפה בגן. או בכיתה או בשכבה או במשפחה. לא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

תארוז לי חתול בבקשה

אם עד לפני כמה חודשים הייתי מבולבלת וחסרת כיוון כמו וויז בדיזינגוף סנטר, הרי שהיום אפשר לומר שהחיים שלי הסתדרו לא רע בכלל. התחלתי עבודה חדשה ומעניינת, סיימתי את התואר הראשון, אפילו רזיתי 5 ק"ג- עוד קצת והחיים שלי יהפכו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האבודים

אני רעות ונולדתי באוגוסט 1986 ואני חלק מהדור האבוד. כן כן, גם אני סיימתי לא מזמן תואר ראשון מיד אחרי שמצאתי את עצמי בהודו ואיבדתי את האמון שלי בחלום האמריקאי, אחרי שסימנתי וי על "תיכון" "צבא" "סמים" ו"מרד גיל הנעורים". אני בת 27...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה