הבלוג של Misstingel

reutho

נולדתי בירושלים ומיד שאלתי למה? מחפשת תשובות עד היום.

עדכונים:

פוסטים: 64

החל מנובמבר 2012

אנחנו מאוד שמחים בשמחתכם, נרגשים ואפילו נפרגן חיוך לצלם של המגנטים. עונת החתונות בפתח וכולנו כבר הזמנו פנקס צ’קים לכבוד המאורע. כדי לעבור את התקופה במינימום נזקים ומקסימום הנאה, יש מספר חוקים שצריך לחוקק

16/03/2014

חוקים שצריך לחוקק בחתונות

הקיץ מתקרב. חוץ מלשלם ביוקר על משמני החורף, להתרגש מבוא השמש, ובאופן כללי להתכונן לעונה הראויה של השנה, צריך להתכונן גם אל תוצרי הלוואי של הקיץ. לא, אני לא מתכוונת לג’וקים, למרות שתכלס זה אחת החסרונות העיקריים של הקיץ, אני מתכוונת לחתונות. הספירה הנוכחית שלי עומדת על חמש חתונות (ואולי אחרי שתקראו את הפוסט הזה פחות), האמת, זה לגמרי תופס אותך לא מוכנה. בילדות את הולכת רק לחתונות של משפחה, אחרי זה מצטרפים חתונות אחים של חברים, ואז בלי שאת שמה לב המקרר שלך מתמלא במגנטים עם תמונה שלך בחיוך מבויש וקבב מצד שמאל של הלחי.

בשנים האחרונות חתונות הפכו לאיזה ערב גאלה נוצץ שעולה כמו סך כל איברי הגוף המתפקדים שלי (כי למשל קרנית אני לא ממליצה לחבר’ה מאד”י לקחת ממני אם אני מתפגרת), כלות הפכו לקים קרדישאן בטריפ רע, והחתן שכל המשפחה שלו מתה בשואה, דור שלישי לאנשים שלמדו בטכניון, פתאום לא רואה את עצמו נכנס לחופה בלי שמשה פרץ יעשה לו מאעוול.

למען כל אלו ועוד, 5 חוקים שצריך לחוקק בחתונות:

מיקום האולם: עד חצי שעה נסיעה בלי פקקים

נסעתי לחתונה. ובדרך עברתי את צומת , קיבוץ, מושב, שדה חמניות, שלושה רפתות, כפר ערבי, כפר דרוזי, מאהל בדואי וקטע כביש שרשמית שייך לרשות. בסוף זה הסתיים באיזה אזור שפעם אחרונה שהייתי בו היה כשעשיתי מטווחים בצבא. הגעתי עצבנית.

לא ברור לי מתי כל האולמות יצאו מהעיר ועברו ליקום מקביל, אבל ראבק, לפחות תעדכנו בהזמנה שבזמן הנסיעה לאולם אפשר לסיים תואר שני.

הסבר למתקשים: הלכתם לראות אולם והוויז נכנס שנייה לגוגל כדי לבדוק מה לעזאזל ביקשתם ממנו? זה לא טוב.

הרבנים המאושרים לעריכת הטקס: זריזים, חסרי חוש הומור ושלא ינסו אפילו לזמר לי

בואו נהיה כנים, לפחות % 40 מאיתנו שוקלים לוותר על הווג’ראס של הרבנות ולטוס כמו מנייאקים לקפריסין. הייתי בקפריסין, נראה לי יש לה ברית ערים תאומות עם קלאנסווה, לא ממש המקום להתחייב. אז נישאר עם האופציה היהודית, או לפחות עם איזה טקס מחייב, שלא נרגיש שסתם עקצו אותנו ב350 שקל.

החופה היא  לא המקום לבטא את היצירתיות שלכם.

אל תיקחו רב מזמר, יש איזה 400 ריאליטי זמרים As we speek, אנחנו לא ממש סובלים ממחסור בגאגים על אנשים לא מודעים ששרים שירים לא מוכרים.

אל, ושוב אחזור ואומר, אל תיקחו מחתן סלב. יש סיבה שאברי גלעד תקוע כבר שנים בתכניות בוקר.

כניסות מבוימות לחופה: החתן עושה בנג’י לאגם, הכלה מגיעה על סוס, שלושה נגני שופר דופקים את כל הרפרטואר של תקיעות יום כיפור, דיי נו בבקשה- אני יודעת שזה היום הכי חשוב שלכם ואתם לוקים בשיגעון גדלות, אבל אם נהיה כנים את כל שאר האורחים יותר מעניין מה יש למנה ראשונה (כולל את אבא של החתן). מטרת החופה היא לעשות אותה בזמן הכי קצר, החציל בטחינה מתקרר על השולחן.

הסבר למתקשים: אם בפגישה הראשונה עם הרב הוא זורק יותר משתי בדיחות שלא גורמות לכם לחייך. דפדפו.

בחלק האומנותי:  המופע ימשך עד 7 דקות מטכ”ליות

הכלה לא התקבלה לכוכב נולד 3 והיא פשוט מתה לשחזר את החוויה? החתן למד 3 אקורדים בטירונות והוא לא יכול לעצור את עצמו? בסדר יאללה, קיבלתם אבל בחייאת אם הייתי רוצה לצפות בוידאו ביתי שלכם מהיומולדת בגן חדווה הייתי  מוצאת דרכים שלא יעלו לי כסף ולא ישחימו לי את הכבד.

ועוד דבר, זה נחמד שאחות של החתן למדה סמבה בברזיל, זה לא אומר שסבא שלה צריך לראות אותה עם חוטיני ושלוש נוצות, הבנאדם מחובר לבלון חמצן.

הסבר למתקשים: שיר של עד 3:50 מהרפרטואר של עידן רייכל- חוקי

וידאו חברים מושפלים על רקע שיר של כוורת- גבולי

אבא רוצה לנגן על מסרק את חורשת האקליפוס- פלילי

הסבר לפראיירים: ההגיון אומר, אם תזמינו לחתונה את אייל גולן, 5 דקות אחרי שהוא ילך ילכו איתו 80% מהאורחים, ויש מצב שהוא עקץ לכם את אחות של החתן.

מפלס האלכוהול: תתקמצנו על דברים אחרים

האמת, ברוב החתונות שהייתי בהם בחיים, תמיד פירגנו באלכוהול שווה, אבל בואו נעשה סדר בדברים:

לאף אחד לא איכפת מה הצבע של המפות, 5 דקות מרגע שנשב על השולחן מישהו כבר ישפוך עליה וודקה רדבול

ועוד יותר מעניין לי ת’תחת מאיפה השמלה שלך ובכמה כסף עקצו אותך כדי להיחנק בה לערב.

ומה שבכלל לא מזיז לי ת’ביצית זה מצלמות רחף ושאר מפצלחי ראש, שיתרון היחיד שלהם  הוא שהחברים של החתן יוכלו לראות מי מהם מקריח באמצע של הראש.

בקיצור, חתונה היא בעיקר אירוע שבו החתן והכלה מקבלים שיקול דעת של יונה. ואחרי זה אני נתקעת עם וודקה שאפילו ההומלס שזרוק לי ליד הבית לא מוכן להכניס לעצמו לגוף.

הסבר למתקשים: תקציב האלכוהול חייב בהכרח להיות יותר גדול מהתקציב של המשרוקיות המפגרות, אה כן, ואם ב23:30 חצי מהאורחים כבר הלכו והחברים שלכם פתחו טורניר קנדי קראש בשולחן, אז כנראה שעשיתם טעות.

מסיבת רווקים: אימרו דיי לקיפוח על בסיס מגדרי

החלק הזה של הפוסט מתייחס לנשים בעיקר. משום מה, מסיבות רווקים של גברים נראות לי הרבה יותר שוות, אפילו החשפנית יותר שווה מהחשפן, כשהיא מורידה את החולצה את מבינה שיש פואנטה וגם אחלה ציצים , כשהוא מוריד את החולצה את פתאום נזכרת שאת מנויים באותו חדר כושר, רק שעכשיו זה עלה לך 400 שקל.

במסיבות רווקים הבופה איכותי עד מידיום רייר, במסיבות רווקות מתעקשים לסמם אותי בקישים וסלט יווני.

וצאו מהסרט, הסקסולוגית שהזמנתם וגבתה עכשיו 2300 שקל, לא באמת השקיעה 3 שנים באקדמיה כדי ללמד אותכן תנוחות בסקס, לא. היא סתם שרמוטה.

הסבר למתקשים: זה שאתם בונים עכשיו על ה150 אלף שקל שתקבלו בצ’קים לא מסומנים, לא אומר שאני הולכת ליהנות מהשלל, או במילים אחרות- לא, אני לא רוצה לטוס  למסיבת רווקות בבורגס,  שתעלה לי כמו התקציב השנתי של מדינה אפריקאית בינונית, בחרתם להתחתן ביולי ואני גם ככה במתח מהמע”מ.

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של Misstingel

Thumbnail

תהיי יפה ותתאמצי

לא הייתי ילדה יפה. הייתי חמודה, מצחיקה, היה לי דמיון מפותח וידעתי הרבה שמות של חכי"ם. מבוגרים אהבו לדבר איתי, ילדים אהבו לשחק איתי, תכלס הייתה לי ילדות סבבה, אבל לא הייתי הילדה הכי יפה בגן. או בכיתה או בשכבה או במשפחה. לא...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

תארוז לי חתול בבקשה

אם עד לפני כמה חודשים הייתי מבולבלת וחסרת כיוון כמו וויז בדיזינגוף סנטר, הרי שהיום אפשר לומר שהחיים שלי הסתדרו לא רע בכלל. התחלתי עבודה חדשה ומעניינת, סיימתי את התואר הראשון, אפילו רזיתי 5 ק"ג- עוד קצת והחיים שלי יהפכו...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

האבודים

אני רעות ונולדתי באוגוסט 1986 ואני חלק מהדור האבוד. כן כן, גם אני סיימתי לא מזמן תואר ראשון מיד אחרי שמצאתי את עצמי בהודו ואיבדתי את האמון שלי בחלום האמריקאי, אחרי שסימנתי וי על "תיכון" "צבא" "סמים" ו"מרד גיל הנעורים". אני בת 27...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים