הבלוג של Misstingel

reutho

נולדתי בירושלים ומיד שאלתי למה? מחפשת תשובות עד היום.

עדכונים:

פוסטים: 64

החל מנובמבר 2012

קצת כמו ריאליטי דייטים הם פורמט משעמם, שנשאר בסביבה רק כי לאף אחד אין אומץ לנסות משהו אחר. דווקא בגינת הכלבים הבנתי פתאום למה אני כל כך שונאת לצאת לדייט

22/02/2014

דייטים זה רע

אני שונאת דייטים. באמת. בכל פעם שאני צריכה להרים את עצמי לאחד כזה אני מייחלת שהוא יתבטל, המוח שלי ממש מבזבז תאים אפורים כדי לנסות למצוא תירוץ שיהיה דרמטי מספיק. בדרך כלל הוא נכשל, או סתם מפחד, ואני שוב מוצאת את עצמי על הבר עונה ושואלת שאלות של ראיון עבודה, מנסה לשקלל לי בראש את כל מה שאמרתי ולא אמרתי כדי להבין בסופו של דבר מה עשיתי (שוב) לא נכון. בדרך כלל אני עושה משהו לא נכון, או שזה פשוט ההסבר שלי ללמה רוב הדייטים של חיי הסתיימו בהרגשה של לב ריק ויותר מידי אלכוהול.

אני שונאת דייטים. שונאת את ההרגשה המלאכותית שמתלווה אליהם. עוד לפני שיצאתי מפתח הבית אני כבר יודעת בדיוק על מה נדבר, קצת כמו התקופה הזו שמחפשים עבודה ויש לך תשובה מוכנה  ל-”מה התכונה הכי טובה שלך”.

אני שונאת גם אתרי היכרויות. אין שום דבר שאפשר ללמוד על בנאדם משאלות מטופשות כמו מה היית לוקח לאי בודד. סעמק אף אחד מעולם לא היגר לאי בודד מבחירה, בטח שלא עם חמישה דברים מזוינים- אז מה בדיוק אני אמורה ללמוד עליו כשהוא משיב לשאלה הזו “מטקות”.

חשבתי שאני בנאדם שלא יודע לדבר על רגשות. אבל היום הבנתי שאני סתם לא מרגישה בנוח לדבר על רגשות בראיונות עבודה.

בא לי דייט אמיץ. בא לי להיכנס לאוטו ולא לפחד יותר. בא לי לדבר על כל מה שכבר שרט לי את הלב, על מה שמפחיד אותי, על מה שאני רוצה למצוא עדיין ואיננו.

ובא לי דייט כנה. בלי לנסות לייפות, בלי להסתיר את כל מה שבמילא יתגלה בסוף. ובא לי חישובים וספקולציות וניתוחים, ניתוחים, ניתוחים. החולה מת והניתוח ממשיך סתם, קוצצים בשר.

בגינת הכלבים אני מבינה את זה הכי טוב. עוד לפני הגינה רומטון כבר מתחיל להתרגש, כשרואים פיסת דשא ראשונה אני משחררת אותו מהרצועה והוא רץ ישר לתחת של הכלב הקרוב ביותר. מרחרח ויודע- מתאים לא מתאים. פחות משנייה אחר כך הם רצים על הדשא מתגלגלים. הוא לא מפחד מהתחת, לא מפחד מהדשא. אם הוא מקבל ביס הוא מחזיר, כי ככה זה בחוקים של הכלבים. ואף אחד בגינה לא מעלה על דעתו לשאול את הכלבלב שלצידו מה השאיפות שלו או במה הוא עובד. זה מיותר. אחרי שכבר רחרחת לו את התחת באמת שכל השאר כבר לא מעניין יותר.

אני לא יודעת אם אני הולכת לאמץ הלכה למעשה את גינוני החיזור של הכלב שלי, לא צריך לחשוש, אני לא מתכוונת להתחיל להתכופף ברחובות.

בא לי דייט שיגרום לי להתרגש רק מהריח של הדשא, שכל כולי תשתוקק פתאום להשתחרר מהרצועה ולרוץ. להתגלגל . שום דבר אחר כבר לא יהיה חשוב.

 

עוד מהבלוג של Misstingel

תצוגה מקדימה

תהיי יפה ותתאמצי

לא הייתי ילדה יפה. הייתי חמודה, מצחיקה, היה לי דמיון מפותח וידעתי הרבה שמות של חכי"ם. מבוגרים אהבו לדבר איתי, ילדים אהבו לשחק איתי, תכלס הייתה לי ילדות סבבה, אבל לא הייתי הילדה הכי יפה בגן. או בכיתה או בשכבה או במשפחה. לא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

תארוז לי חתול בבקשה

אם עד לפני כמה חודשים הייתי מבולבלת וחסרת כיוון כמו וויז בדיזינגוף סנטר, הרי שהיום אפשר לומר שהחיים שלי הסתדרו לא רע בכלל. התחלתי עבודה חדשה ומעניינת, סיימתי את התואר הראשון, אפילו רזיתי 5 ק"ג- עוד קצת והחיים שלי יהפכו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האבודים

אני רעות ונולדתי באוגוסט 1986 ואני חלק מהדור האבוד. כן כן, גם אני סיימתי לא מזמן תואר ראשון מיד אחרי שמצאתי את עצמי בהודו ואיבדתי את האמון שלי בחלום האמריקאי, אחרי שסימנתי וי על "תיכון" "צבא" "סמים" ו"מרד גיל הנעורים". אני בת 27...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה