הבלוג של הודיה בכור

returntofertility

הודיה בכור, בעלת עסק "בחזרה לפוריות" - שעוזרת לנשים שיש להן קושי להיכנס להריון או הפלות חוזרות. למידע נוסף כנסי לאתר שלי http://www.returntofertility.com/

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מאוגוסט 2016

רוב הנשים שיש להן קושי להרות – יש אצלן תחושת חסר שגורמת להן לרוץ ולנסות להשיג הריון. הרבה פעמים זה מתבטא בכך שאישה עושה עוד טיפול ועוד טיפול – באטרף כלשהו בלי יכולת להגיד ‘אני עוצרת לשניה כדי לחשוב’. איך זה משפיע על החיים שלך ואיך את יכולה לשנות את זה?

27/08/2016

הודיה בכור | בחזרה לפוריותאצל רוב נשים המתקשות להרות – מה שדוחף אותם זה הצורך למלא את החסר בפנים. רוב הנשים מרגישות שיש בתוכן בור, אם היה להם ילד – הכל היה בסדר, אבל ללא הילד הם מרגישות ריקנות מבפנים ושם דבר לא מצליח למלא את הבור הזה.

את התחושה הזאת משפיעה על החיים?

התחושה הזאת של חסר או של ריקנות – גורמת לאישה לנסות להרות עוד ועוד, יחד עם זאת, זה בדרך כלל קורה עם אותם נסיונות בלי יכולת לחשוב – מה אפשר לשנות בשביל שאישה כן תצליח להרות. זה אומר שאם יש לך תחושה כזאת ואת נמצאת בטיפולי פוריות – את תעשי עוד טיפול ועוד טיפול, כמה שיותר בלי לעצור ולחשוב שאולי יש משהו שיכול לשפר את היכולת שלך להרות?

מה עושים?

קודם כל לעצור – לשניה, דקה, שעה או יום, לא יותר מזה. את צריכה לעצור ולחשוב – מה עוד יכול לקדם אותך לעבר ההריון. אילו מחשבות את יכולה לשנות בשביל כן להשיג הריון? שלב ראשון – תעצרי לרגע.

ידוע שהמיינדסט הנכון – תומך בלהגיע להצלחה. נשים שנמצאות במעגל סגור בגלל התחושה של חסר – כל המחשבות שלהם על העבר (כמה לא הצליח להם) או על אחרים (למה כן הצליח להם). קשה להן להתרכז בעתיד החיובי.

דווקא עצירה והערכת מצב מחדש – עושה שינוי מחשבתי וגורם ליכולת להתרכז במטרה ולא בכשלונות.

ברגע שתעצרי – תשאלי את עצמך – באיזה מעגל סגור את נמצאת. האם – מה אחרים יגידוולכן אני חייבת להמשיך, האם – בעלי לא יאהב אותיולכן אני חייבת להמשיך או אולי את מרגישה שאני חייבת את הילד הזה – כי רק כך אהיה מאושרת‘? שלב שני – תבדקי באיזה מעגל את נמצאת.

דווקא השחרור ממעגל סגור זה – יוגל להביא לך הקלה, יכולת לחשוב ולעשות פעולות שבאמת יעזרו לך להרות וללדת. אחרי שגילית את המעגל שלך – אני מזמינה אותך לחשוב – אילו מחשבות חיוביות יתמכו ביכולת שלך להרות? ‘בעלי רוצה שאני אכנס להריון ודווקא אמונה שלי שהוא אוהב אותי בכל מקרה תומכת בכך‘, ‘אני עוצרת וחושבת מה טוב לי ואילו פעולות יעזרו לי להרות‘. אז השלב השלישי – זה אמונות תומכות ובניית מיינדסט נכון.

ושלב רביעי והכי חשוב – שתיישמי את כל השלבים הללו!

לסיכום, כדי להתגבר על התחושה המעיקה של חסר – צריך לעזור מלרדוף ולהתחיל לחשוב אילו מחשבות ופעולות באמת יעזרו לך להרות.

אני מאחלת לך בהצלחה!

 חדש ובחינם! השיטה הייחודית איך להצליח להיכנס להריון בעזרת שינוי חשיבה“! לחצי עכשיו על הקישור כדי לקבל את השיעור הראשון במתנה!

http://bit.ly/2c4wHuJ

 ערכת המדיטציות פשוט להקשיב, להיכנס להריון וללדת

http://bit.ly/2bYZhdw

מתנה! סודות איך להצליח להיכנס להריון בקלות

http://bit.ly/2bsamqV

עוד מהבלוג של הודיה בכור

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה