הבלוג של redhead

RedHead

הגעתי לעיר הגדולה... רואה, טועמת ומספרת...

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מיוני 2013

מתוקים…מי לא אוהב?

אז ככה, ברוב שנות חיי, אני, אני לא אכלתי מהם או אהיה יותר מדויקת, לא אכלתי זאת כמו שרבים אחרים נוהגים. ואם כבר נגסתי, היה זה רק מתוצרת ידיה של אמי היקרה.

מאמינה שגם במשך חיי הבוגרים, הספורט אשר הפך לדבר דומיננטי ואף עסקתי בו למשך תקופה, השפיע על כמויות הסוכרים אותם הכנסתי לגופי.

אך בשנתיים האחרונות חלה תפנית, ואני מוצאת עצמי עם החשק העז לדבר המתוק, הקסום, הנימוח, שירגש לי את בלוטות הטעם. בין אם מדובר בגלידות, עוגיות, עוגות, יוגורטים ובין אם סוכריות ושוקולדים לסוגיהם.

כן, מרגע שהתחלתי לטעום, כמו כדור שוקולד שמתגלגל,  קשה לעצור. אין זה אומר שמודעות למשקל ולספורט ירדה, אך ההבנה והחשיפה לדברים מיוחדים, גרמה לי להבין כי שילוב בין השנים לא יזיק. :-)

אז נכון שיש לי לא מעט חוויות מתוקות להציע  מהתקופה האחרונה, אך תחילה, ארצה דווקא להתמקד במיקי שמו. בטח כולכם מכירים אותו, רשת קונדיטוריות, המונה שבע חנויות וגם ניתן למצוא אותו בתכניות בטלוויזיה, שם הוא מראה את קסמיו.

לא מזמן התקיימה השקה לספרו החדש “אוצר העוגיות“, מבית “על השולחן“, ספר אשר מביא לציבור את כל הסודות וקסמי אפיית העוגיות של שמו.

“אוצר העוגיות” מעוצב בצורה מרשימה ומכיל תצלומים מדהימים של הקינוחים ע”י דניאל לילה, לצד הסבר מפורט על המתכון. גם אנשים עם ידיים שמאליות (כמוני) יכולים להכין את העוגיות בפשטות רבה. הספר מעניק הצצה לעולם העוגיות, ומאגד בין דפיו מבחר של כמאה סוגים שונים, כמו: חמאה, בראוניז, חטיפי בריאות, עוגיות ממולאות, מקרונים ועוד סוגים רבים נוספים. גם עוגיות ללא קמח תוכלו למצוא בין הדפים.

וכיאה לקונדיטור במימדיו של מיקי שמו, בהשקה שקיים נתן הוא הצצה למבחר הקסום של המטעמים המופיעים בספרו, ומה אני אומר לכם..היה קשה לעצור. הטעמים החלומים של כל עוגייה ועוגייה היו בלתי ניתנים לתיאור.
כמו כן ניתן היה למצוא בהשקה קינוחים נוספים של שמו, אותם ניתן למצוא בקונדיטוריה עצמה.

אני אישית, התחלתי במסורת להביא עמי בחגים, באירועים וגם סתם כאשר נחה עלי המוזה, צלחת מלאת כל טוב מעשה ידיי. אני רואה בהשקעה, בעשייה ובאפייה מתנה נהדרת, אשר תשמח כל אחד, גם אותי. ואכן עד כה לא נכשלתי.

עד היום עקבתי אחרי מיקי שמו בטלוויזיה, על מנת לראות רעיונות חדשים לקינוחים. עכשיו עם הספר החדש, גם כשהוא לא על המסך הוא איתי.

כאשר אומרים תמונה אחת שווה אלף מילים, מה תאמרו על כל התמונות האלו?

עוד מהבלוג של redhead

Thumbnail

מתפנקים בשיין אנד שארפ

היה זה ערב קריר באמצע שבוע של חודש דצמבר ואנחנו רצינו לצאת לחגוג...בעצם כלום פשוט להנות! חיפשנו מסעדת בשרים שבה נוכל להנות גם מאווירה כייפית וגם טעמים שונים ומיוחדים.. מצאנו אותם בקונספט החדש של מסעדת שיין אנד שארפ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

היי צפונה לכפר הגלעדי

יחד עם עיתונאים ובלוגרים נוספים קיבלנו הזמנה ללילה קסום במלון כפר הגילעדי, כן ניחשתם נכון לגבי מיקומו. מלון כפר גילעדי ממוקם מרחק דקות ספורות מקרית שמונה, הרחק מהרעש וההמולה של העיר הגדולה. אז שטפנו את האוטו, התלבשנו,...

Thumbnail

אצא לי השוקה

צהרי יום שישי מוקדשים, איך לא, לקניות בשוק הכרמל. תמיד אותו ריטואל: קמים לקראת הצהרים,  שותים קפה, מסתובבים מעט, ואז לשוקה. ואז הוזמנתי להשתתף ב"מאסטרשוק"- סיור קולינרי בשוק הכרמל ובכרם התימנים בשיתוף יוסי בן אודיס הבעלים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים