הבלוג של ריי שגב

דוגמנית גדולה בעיר קטנה

אני דוגמנית, בלוגרית, חוקרת תרבות ויזמית. העשייה שלי מתמקדת במהפכת המידות, אידאל היופי ודימוי גוף. היי את, את קמה בבוקר עם הזכות לאהוב את עצמך. תשתמשי בה.

עדכונים:

פוסטים: 55

החל מיולי 2013

בלוח החלומות הסודי שלי מתחילת שנת 2015 (לוח שהכנתי עוד כשגרתי בארצות הברית) כתבתי את השורה הזאת: לייצר שת”פ שקשור לספורט והעצמה נשית. 

סלפי מכדור הפורח הממותג של Adidas בגני יהושע

לא היה לי מושג איך זה הולך להתבצע, עם מי או באיזו צורה אבל רציתי נורא. למה? כי כבר כמה שנים, מאז שגיליתי את האפשרות של ‘להתאמן מתוך הנאה’ ולא מתוך הכרח, אני ממש מאושרת. הפעילות הגופנית כאורח חיים, הכניסה אותי למקום נעים בקשר עם הגוף שלי. מצאתי את הנוסחה לקבלה עצמית דרך הדבר הזה.

אחוות בלוגריות. ראשי קבוצות להתפקד. צילום: קרין שור

כפעילה חברתית של נושאים הקשורים בדימוי גוף חיובי, מאד חשוב לי להפיץ את המסרים האלה לכמה שיותר נשים. אם אימון גופני שנעשה מתוך כיף שיפר לי את החיים באופן כה משמעותי, כנראה שהוא יכול לעזור לעוד נשים להשלים עם עצמן. לכן כשהציעו לי להצטרף לקבוצה של 25 נשים שמתאמנות יחד למירוץ 10 ק”מ במסגרת מרתון תל אביב, אדידס וסלונה, לא חשבתי פעמיים. זה התיישב לי בול על כל מה שאני מאמינה בו.

משמעת מהמאמנת מיטל. צילום: סולל

מהרגע שהצטרפתי לפרויקט, אפילו לפני שידעתי  מה הולך להיות בו, משהו נדלק אצלי. התלהבות להיות חלק ממשהו גדול ועוצמתי. להתחבר עם נשים חדשות שלא הייתי פוגשת בדרך אחרת ולעשות משהו שכנראה לא הייתי מתחילה לעשות בתקופה הקרובה, לצאת מתבניות ומאיזור הנוחות ולהפיץ את הבשורה ברבים ביחד. נדלקתי. לא פלא שבאופן טבעי קראנו לעצמנו Girls on fire. כל אישה שהצטרפה לקבוצה היא אש, היא עולם, היא הכל! אני לומדת להכיר אותן לאט לאט, במשפט או שניים שיוצא לנו להחליף בין ריצה לתרגילי כוח, בין ‘היי’ ל’ביי’, בקבוצת הווטסאפ ובפייסבוק.

סלפי עם האמיצות שהגיעו לאימון של שישי במבול

המאמנת שלנו מיטל  מתייחסת לריצה כמו למדיטציה, מבחינתה זו דרך חיים והיא עושה את זה בשלווה ראויה להערצה. ככה בלי להיות תחרותית, בענווה ובשקט בשקט היא רצה 100 ק”מ במירוץ “אולטרה”. המפגש איתה כל כך משמח אותי, אני נהנית להכיר אנשים שחיים בסינכרון עם מה שהם אוהבים. והלוואי שגם עבורי ריצה תהיה דבר שאני עושה בשביל השקט הנפשי, שזה יהיה זמן לעוף במחשבות, להתנתק.

בנות הקבוצה בפעולה עם מיטל המאמנת (בירוק). צילום: סולל

באימון הראשון רות, אחת מהבנות בקבוצה שלי הגיעה לאימון כשליפסטיק אדום מרוח על שפתיה היפות. זה היה כל כך יפה, מי אמר שאסור להתאפר לאימון? החלטתי לאמץ את זה והופעתי לאימון האחרון עם שפתיים בצבע אדום לוהט. לידיעתכן, ב1915, חולקו שפתונים אדומים למפגינות במאבק על שוויון זכויות לנשים על ידי חברת קוסמטיקה. הריצה הקבוצתית הזאת היא אקט של ביחד ועוצמה נשית. זה מתחבר לי פיקס ויש לי תחושה שזה גם יתפוס! מבטיחה לעדכן.

רצה על ליפסטיק לוהט

עוד מהבלוג של ריי שגב

תצוגה מקדימה

זה אמיתי. זה כנה. זה מהמם.

התעוררתי הבוקר לשמחתי לבאז סביב פרסום תמונותה הלא מרוטשת של סינדי קרופורד בת ה-49 ברחבי האינטרנט. לפי הפרסומים התמונה פורסמה בטוויטר...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

איך לא הצטלמתי לגיליון בגדי הים של "בלייזר"

היה לי חלום קטן. אולי חלק מכם לא יבינו את משמעותו. רציתי להצטלם לגיליון בגדי הים של המגזין "בלייזר". בעצם מדובר בבחורה עם לא מעט חלומות בסך הכל, אבל את החלום הזה דאגתי לציין בכל הזדמנות שצצה לי, כדי שהמסר יגיע לאנשים הנכונים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

חופשיה על החוף

  הרבה שנים התביישתי ללכת לים. לא מצאתי לעצמי בגד ים שמתאים למבנה הגוף שלי ולא ידעתי אפילו איך לחפש אחד כזה. זה היה רק עוד סימפטום שנבע מחוסר הביטחון שלי בגופי ומכך...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה