הבלוג של ריי שגב

דוגמנית גדולה בעיר קטנה

אני דוגמנית, בלוגרית, חוקרת תרבות ויזמית. העשייה שלי מתמקדת במהפכת המידות, אידאל היופי ודימוי גוף. היי את, את קמה בבוקר עם הזכות לאהוב את עצמך. תשתמשי בה.

עדכונים:

פוסטים: 55

החל מיולי 2013

שם: אסטרו-ריי (דוגמנית גדולה בתוך בועת זמן גדולה יותר)

מצב צבירה: סתיו, קניתי צעיף.

פרידה: מקייץ בלתי נשכח, עם סדרת תמונות ששלחה לי חברתי הצלמת והדוגמנית הת’ר הזן.

מזל טוב השבוע: 1 החגים מאחורינו 2 חתמנו בסוכנות בשעת טובה.

עבודה: בייביסיטר 6 ימים השבוע.

פינוק השבוע: לא התכוונתי להסתפר אבל יצא ככה, אבי הספר המוכשר היה צריך מדגימה. כך יצא שגם גיליתי את השיערה הלבנה הראשונה שלי.

התרגשות השבוע: חבילה שעומדת להגיע אליי עם מלא דברים מהבית.

תגלית השבוע: מחוברים פלוס (קצת בדיליי) וגם עונה חדשה של האנטומיה של גריי.

תגלית השבוע 2: שגרה עושה לי טוב, ספורט כל יום, תזונה מסודרת וכתיבת בוקר גורמים לי לשמור על צלם אנוש.

לזכור: אם אני עצובה באופן מוגזם זה -רק-  כי אני צריכה לקבל…

טוב עכשיו שוב תגידו מזל טוב! השבוע סופסוף חתמנו על החוזה עם הסוכנות. כן כן, אחרי משאים ומתנים, דין ודברים, בירורים חוזרים ונשנים של המנהלת האישית שלי ושלי מול הסוכנות, הגענו להבנה ואני הדפסתי את החוזה, חתמתי על כל הדפים, סרקתי אותו ושלחתי בחזרה בצירוף כמה מילים על כך שאני מתרגשת מהתחלת התהליך. זהו, רישמית השגתי את המטרה הראשונה שלשמה הגעתי לכאן, להיות חתומה בסוכנות דוגמניות ניו יורקית.

לא נפתחו שמפניות ולא מחכה לי עכשיו רשימה ארוכה של אודישנים וקאסטינגים שאני מוזמנת אליהם, אם תהיתם/ן. אז מה כן? זו השאלה שנשאלה לא מעט השבוע מצד כל מי שסיפרתי לו או לה בהתרגשות את הבשורה המרגשת, מה זה בעצם אומר עכשיו?

אז ככה, קודם כל סוכנויות אף פעם לא מבטיחות כלום מעבר למיטב יכולתם כפי ראות עינייהם וניסיונם המקצועי. כל שאפשר כרגע לעשות זה לחכות בסבלנות ולראות מה יהיה. בכל מקרה עוד יש תהליך שלם שמתנהל במקביל לגבי ויזת העבודה שלי כך שבכל מקרה יש לנו זמן וסבלנות היא בהחלט מילת המפתח כאן.

לפעמים אני מרגישה שהבחירה שלי ללכת לאט, היא לא תמיד רצונית, יש לי את הקצב שלי בתוך העיר המהירה הזאת וזה מייצר איזו בועה כזאת סביבי שבתוכה הגרביטציה היא אחרת ממה שבחוץ, אני כמו אסטרונאווט עם חליפת חלל, מרחפת בסלואומושן ורואה איך בחוץ הכל בהילוך מהיר רץ לי מול העיניים. השבוע היה מהשבועות שמרגישים כמו מערבולת של רגשות, הכל עובר מול העיניים ואת כבר לא יודעת מה את מרגישה באמת ומה לא, אין סיבה ממשית לתחושות האלה, את מרגישה הורמונלית ומתה כבר שמשהו יקרה וזה יעבור כי ברור לך שזו לא את באמת.

אין לי סיבה אמיתית להיות עצובה/מאוכזבת/פאסימית וכו’, אני לא אדם כזה, אני חזקה/אופטימית/שמחה ושביעת רצון או כך לפחות אני תופסת את עצמי. מעבר לזה, קורים לי דברים מצויינים ואני מתקדמת לעבר השגת היעדים שלי בקצב מצוין, בכל אמת מידה שהיא, אבל כמו כל בן אנוש גם אני לפעמים מאבדת שיווי משקל ועם כמה שאני חזקה גם אני לפעמים זקוקה להתפרק קצת. פתאום דחייה נראית לי כמו הדבר הכי מעליב בעולם, אני מתכנסת לעצמי בתוך הבועה שלי. שמחה שאני כבר יודעת להבחין בין מצב רוח זמני, גם אם אני לא מצליחה באותו רגע לעשות “פייק איט טיל יו מייק איט”, אני כבר יודעת שזה זמני וקורה פעם בחודש, אני כבר יודעת לשמור על השגרה שלי במשמעת ברזל, לא מוותרת על נוהל הבוקר שכולל שתיית ליטר מים, כתיבת בוקר וקריאת החזון שלי, לא מוותרת על אימוני הכושר (T25) בכל יום ואכילה נכונה ומסודרת לפי שעות, אלו הדברים שמשאירים אותי מפוקסת ויעילה גם עם כל מצבי הרוח שבעולם.

איזה מזל שכל שבוע הוא אחר לגמרי. מביא איתו עוד תובנות ושיעורים חדשים, בזכות זה יהיה לי מה לכתוב גם בשבוע הבא…

xx

ריי

עוד מהבלוג של ריי שגב

תצוגה מקדימה

זה אמיתי. זה כנה. זה מהמם.

התעוררתי הבוקר לשמחתי לבאז סביב פרסום תמונותה הלא מרוטשת של סינדי קרופורד בת ה-49 ברחבי האינטרנט. לפי הפרסומים התמונה פורסמה בטוויטר...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

איך לא הצטלמתי לגיליון בגדי הים של "בלייזר"

היה לי חלום קטן. אולי חלק מכם לא יבינו את משמעותו. רציתי להצטלם לגיליון בגדי הים של המגזין "בלייזר". בעצם מדובר בבחורה עם לא מעט חלומות בסך הכל, אבל את החלום הזה דאגתי לציין בכל הזדמנות שצצה לי, כדי שהמסר יגיע לאנשים הנכונים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

חופשיה על החוף

  הרבה שנים התביישתי ללכת לים. לא מצאתי לעצמי בגד ים שמתאים למבנה הגוף שלי ולא ידעתי אפילו איך לחפש אחד כזה. זה היה רק עוד סימפטום שנבע מחוסר הביטחון שלי בגופי ומכך...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה