הבלוג של רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה

Ravit

מומחית לכתיבה ויצירת תוכן* בלוגים לעסקים* ניהול תוכן ברשתות חברתיות* כתבות תדמית ותוכן שיווקי* בלוגרית רב תחומית* מכורה למדיה החברתית* סופרת* מוזיקאית* רומנטיקנית חסרת תקנה. http://www.hakotevet.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 196

החל ממרץ 2014

הספר מחבר את שלושת הרומנים הראשונים בסדרת ‘מנגינות של התמסרות’: תחינה, פיתוי, כניעה החל מהמפגש הראשון בין מוניקה פוקנר, המוזיקאית הענייה ליונתן דרייזן, המיליונר הדומיננטי ועד לרגע בו שניהם מבינים כי אין שום דבר אקראי ומזדמן ביחסיהם. רומן מוזיקלי לוהט ורגיש.

24/03/2016

מנגינות של התמסרות

מנגינות של התמסרות; תחינה, פיתוי, כניעה.

ס.ד. ריס

סתיו, 12/2015

מס’ עמודים: 433

The Submission Series: Songs of Submission, #1-3

By C.D. Reiss

תחינה

מוניקה היא מוזיקאית נאבקת המתפרנסת כמלצרית בעודה מחכה שיגלו אותה. היא גם שרה בקול מדהים וייחודי ומנגנת בברים ובחלטורות נוספות בכדי לעסוק במוזיקה ובסופו של דבר לפרוץ כמוזיקאית. היא אכן מתגלה אך לא בדרך אותה דמיינה. היא לוכדת את תשומת הלב של יונתן דרייזן, שהוא במקרה הבעלים של המקום המפואר ממנו פוטרה זה עתה, אך מבט אחד מבהיר לו שהוא חייב אותה לעצמו. המוזיקה שלה היא תשוקתה וכדי לאפשר לכשרונה לנשום ולחיות היא נשבעה התנזרות מכל הגברים. זאת עד שג’ונתן מחלחל למחשבותיה בהם היא מדמיינת ללא הרף מה מגעו יכול לעשות לה.

ג’ונתן נמצא במקום בו יכול להעניק לה רק את גופו. לבו עדיין קשור לעברו ולמרות שמוניקה יכולה לחוש שהוא יכול להרוס אותה, היא לא מצליחה להגיד לא.

פיתוי

ג’ונתן דיכא את רצונו לשלוט ולשלוט במשך שנים. רעב זה מתעורר כאשר מוניקה מגישה לו את הגופה אליו בקלות. הציות שלה הוא בעיניו כליל השלמות, דבר שגרושתו לא הבינה. כשהוא מצווה על מוניקה, תגובתה היא טבעית כמו לקחת נשימה. כשיחסיהם בפעם הראשונה יוצאים מגבולות חדר השינה, הם נחשפים לאוהבים לשעבר שלו ושלה ובזמן שהם מגיעים להבנה חדשה ביניהם, כוחות העבר מנסים להידחף שוב ולשנות הכול.

כניעה

מוניקה מנסה לדחוף את ג’ונתן ממחשבותיה לאחר המפגש שלה עם ג’סיקה, אשתו לשעבר, אך כשהוא חוזר מנסיעה עסקים הוא מעמיד דברים על דיוקם ומבטיח לה כי רוצה אותה בחייו. למשך כמה זמן? זה נותר עדין עלום. זו הפעם הראשונה מזה זמן המרגיש כנצח שהוא רוצה לנסות קשר מעבר לכמה מפגשים. אבל כאשר הוא משתמש במילה ‘כנועה’ מבול של אלף תמונות עולות במוחה ונפשה של מוניקה הגורמות לה להטיל ספק בטיב יחסים הללו.

לפני שמוניקה מחליטה על צעדיה, עולמה מתהפך עליה והאדם היחידי שיכול לעזור לה הוא אותו איש שעלול להרוס אותה.

רשמים: 

קראתי מאות ספרי רומנטיקה / ארוטיקה בשנים האחרונות ויש לי קנה מידה לא רע להשוואה. השפה של הסופרת כובשת, כל משפט יחידי במינו ומילותיה מציירות תמונה חייה.  אין להכחיש, ישנן סצנות לוהטות אך היופי טמון בסיפור כולו.

מוניקה היא אישה נחושה ולא מאבדת פרספקטיבה מי היא ומה היא רוצה. יונתן מסקרן יותר כשהסיפור מתקדם וכיצד יתפתח הלאה בסיפורי ההמשך.

הדמויות מושכות ובעלות עומק. הכתיבה מעולה וסצנות הסקס שורפות. האלמנט הקינקי והדומיננטיות אינם פוגעניים. התפקיד הנשי כנוע מרצון ללא רגשנות יתר והתמוססות.

עלילת איש עשיר /אישה ענייה בנויה היטב. הפיתולים הדרמטיים והלא צפויים צצים בכל פינה.  יחסי ה- BDSM מסקרנים, יצירתיים ונראים די ראליסטים. הם חווים זמנים טובים ורעים. תומכים אחד בשני ברגעי שפל ומשתנים ומשנים אחד את השני ללא הרף.

כן יש סקס בספר זה והוא קצת מטורף אך לא מאפיל ולוקח את מרב תשומת הלב. יש שפע של זמן שבו אנו לומדים להכיר את הדמויות ומפתחים רגשות משלנו כלפיהם.

לא נעדר חוש ההומור הנפלא של הסופרת וחלופי הדיאלוגים השנונים.

כמוזיקאית, נהניתי להיכנס בעזרת הסופרת לנבכי עסקי המוזיקה, התככים, השאפתנות, הקשיים והשחיתויות שצריך לעבור בכדי להצליח בעסקי הבידור בכלל והמוזיקה בפרט. כיצד חיי מוזיקאי נתפשים אחרת אצל הדמויות השונות. אצל אחת מעצים ואצל השנייה מחליש.

לספר עשרה חלקים:

https://www.goodreads.com/series/95646-the-submission-series

מומלץ בחום לחובבות הז’אנר הרומנטי ורומנטי- ארוטי!

מחכה להמשך.

שלכם בהשראה,

הכותבת,

רוית

81yHwPZ9L0L

81nVsSweeTL

81xhC-DMZbL

עוד מהבלוג של רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה

תצוגה מקדימה

"לעשן כמו גבר"- מונודרמה סוחפת על חיי הציירת פרידה קאלו

"לעשן כמו גבר" מונודרמה המבוססת על חיי הציירת פרידה קאלו. מאת ובביצוע: יפית לוי בימוי: מיקי יונס הפקה: שי גבריאלי עיצוב תלבושות ותפאורה: טל קילשון עיצוב תאורה: אמיר...

תצוגה מקדימה

תערוכת בוגרי "בצלאל", 2015

תערוכות הבוגרים ב"בצלאל", 2015  אמנות, צילום, אמנויות המסך, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי, עיצוב קרמי וזכוכית, צורפות...

תצוגה מקדימה

Transforms- חמישה סופי שבוע של אירועי אופנה בגלריית נמל יפו

  Transforms גלריית נמל יפו מציגה סדרת סופי שבוע העוסקים בנקודות המפגש בין אופנה, עיצוב ואמנות, תחת השם Transforms. במשך חמישה סופי שבוע, יתקיימו אירועי מכירה ותוכן בגלריה. בכל סוף...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה