הבלוג של רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה

Ravit

מומחית לכתיבה ויצירת תוכן* בלוגים לעסקים* ניהול תוכן ברשתות חברתיות* כתבות תדמית ותוכן שיווקי* בלוגרית רב תחומית* מכורה למדיה החברתית* סופרת* מוזיקאית* רומנטיקנית חסרת תקנה. http://www.hakotevet.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 195

החל ממרץ 2014

לאחר שנכתב כ FAN FICTION באפליקציית WATT PAD , נקרא על ידי מיליארד קוראים בכל רחבי העולם כספר אינטרנטי, תורגום לחמישים שפות, הודפס במהדורה מורחבת, ערוכה ומשופרת על ידי סיימון אנד שוסטר ולאחרונה נמכרו זכויותיו לפארמונט להפקת סרט. ארבעה כרכים של רכבת הרים אמוציונלית. סיפור אהבה מנצח אינו יודע גבולות גאוגרפיים וחוצה גבולות הגיל. פתחתי את הכרך הראשון והבנתי מיד שמדובר בנער ונערה בתחילת לימודיהם בקולג’. תהיתי כיצד זה יגע בנערה בת 50 שכמותי… נתתי לטסה והארדין הזדמנות ומאז אין לילה, אין יום, קשה לישון, קשה לאכול, אין ריכוז, הלב מתפוצץ, קוראת בהליכה ברחוב, נתקלת בעמודים

27/04/2015

AFTER מאת אנה טוד

ז’אנר הרומנטיקה העכשווית. תורגם ל 50 שפות.

לאחר שנכתב כ FAN FICTION    באפליקציית WATT PAD , נקרא על ידי מיליארד קוראים בכל רחבי העולם כספר אינטרנטי, הודפס במהדורה מורחבת, ערוכה ומשופרת על ידי הוצאת סיימון אנד שוסטר ולאחרונה נמכרו הזכויות לפארמונט להפקת סרט המתבסס על הספרים. ארבעה כרכים של רכבת הרים אמוציונלית, סיפור אהבה מנצח שאינו יודע גבולות גאוגרפיים וחוצה גבולות הגיל. פתחתי את הכרך הראשון והבנתי מיד שמדובר בנער ונערה בתחילת לימודיהם בקולג’. תהיתי כיצד זה יגע בנערה בת 50 שכמותי.. נתתי לטסה והארדין הזדמנות ומאז אין לילה, אין יום, הראש סחרחר, הלב מתפוצץ.

 

   Screenshot_2015-04-26-18-20-46-1

על קצה המזלג:

טסה יאנג היא נערה טובה, בעלת מזג נעים, אחראית ותכניות מוצקות לעתיד. היא יפהפייה, בלונדינית עם עיניים כחולות.  יש לה חבר חמוד  שאפשר לסמוך עליו. יש לה כיוון, שאפתנות ואמא שרוצה שתישאר בדיוק כך. היא מעולם לא עזבה את מדינת וושינגטון ולבושה שמרני ואפרפר.

זמן קצר לאחר כניסתה למעונות, היא נתקלת בהרדין סקוט, שנולד במוחה של מהסופרת בהשראת הארי סטיילס מוון דירקשן. שיערו חום מתולתל , עיניו ירוקות, המבטא בריטי שחצני, קעקועים לרוב, טבעת בלשון, לובש שחור, נועל מגף כבד, נאה מאוד ושונה לחלוטין ממה שהכירה עד כה. הוא גס רוח, חצוף, אכזרי  אפילו.

למרות הדרך הבוטה וחסרת המעצורים בה הוא מתייחס אליה, היא מתפתה לחפור עמוק יותר ולהכיר את תוך ליבו פנימה למרות מצבי הרוח הקודרים, האגרסיבית והשקרים. הוא מנשק אותה ומדליק תשוקה בתוכה שמעולם לא הכירה. הוא מכנה אותה יפהפייה אך בא והולך שוב ושוב. רוצה ולא רוצה. רציני אך משחק. היא נשבית בקסמיו וחושבת שגם הוא מתאהב בה. סיפור הבחורה התמימה והילד הרע.

 975996 (1)

גלוי נאות:

התקציר אינו מבטא קצה הקרחון לצפוי לבאות. ההתמכרות בטוחה. לא תוכלו להפסיק בין כרך אחד למשנהו והמשפחה תפסיק לאכול, בעבודה לא יבינו מה אתם עושים והבעל יהפוך שקוף.

אחרי ש.. אינו רומן עכשווי טיפוסי. לא ברומנטיקה ולא ביחסים בין הדמויות. כל סצינה רותחת ומביאה לפיצוץ ב 100 מעלות ומעלה. הקורא חי יחסי אהבה- שנאה עם הרדין שלפעמים הוא בר מזל שהוא דמות ספרותית אחרת….לפעמים הקורא גם רוצה לסטור לטסה. כשהם יחד במקום טוב ביניהם, הקורא שוכח לנשום לנגד המילים החודרות והתשוקה השורפת. ההשתנות של הגיבורים, המהפכים האינסופיים למעלה ולמטה, כמות האירועים , הדמויות המשניות הרבות והמצוינות לא נותנים מנוח.

לסופרת יש כשרון לגרום לנו לאהוב מאוד, לשנוא מאוד ואף להתעצבן מאוד. הכל מאוד…היא יודעת לשאוב מהקורא אמוציות והזדהות חסרת תקדים. היא גורמת לנו לאהוב דמויות שיש בהם הרבה פגמים כשהיא מראה צדדים אחרים שלהם. רוע , קרירות, וקשירת קשר מחד ואהבה מסעירה, סוחפת וייחודית מנגד .ככל שמתקדמים בספרים , כמות האירועים, העליות והירידות , ההתפתחות והשתנות הדמויות הופכת לטורנדו של ממש.  היו מוכנים לפצצה רגשית. אנה טוד גורמת לנו למערבולת רגשות, לצרוח, לבכות, לצחוק, להתאהב.   קשה להאמין שהגיבורים בני 18-20.

 81zp2+DZs3L._SL1500_ 81iwgTvwHGL._SL1500_

Screenshot_2015-04-26-18-22-12-1

1abf446d84147046_cover.xxxlarge

ולחלק האהוב עלי ביותר:

הגיבורים לומדים ספרות וחולקים אהבה לספרות הקלאסית, הם מצטטים ומשווים עצמם ואחרים לדמויות מתוך ספרים של ג’יין אוסטין כגאווה ודעה קדומה ונורת’נג’ר אבי, ג’יין אייר של שארלוט ברונטה ואנקת גבהים של אמילי ברונטה, תקוות גדולות של דיקנס, אנה קרנינה של טולסטוי, גטסבי הגדול של סקוט פיצ’ג’ראלד, שלום לנשק והשמש עוד תזרח של האמינגווי ועוד .

 

“You can’t get away from yourself by moving from one place to another.” The Sun Also Rises

“I can see how love can make you do things that you normally wouldn’t, become obsessive and even a little crazy.” Great Expectations.

“Whatever the hell our souls are made, they are the same”. Wuthering Heights.

זהו ספר ביכורים לסופרת הצעירה שחיה באוסטן, טקסס עם בעלה עמו התחתנה אחרי התיכון. בזמן השירות הצבאי שלו בעירק תוך עבודה בעבודות שונות ומשונות  וקריאה מאסיבית, כתבה את הסדרה.

הנאה שלמה לאוהבי הרומן הרומנטי.

etes-vous-pro-hessa

מה דעתכם? הארדין וטסה בקולנוע?

Links:

AnnaToddBooks.com,  on Twitter at @Imaginator1Dx, on Instagram at @Imaginator1D, and on Wattpad as Imaginator1D

:לרכישת הספרים בגרסאות קינדל, מודפס, השמעה

http://www.amazon.com/After-The-Series-Anna-Todd/dp/1476792488

 לגרסת EBOOK:

http://www.ibookpile.com/2015/03/after-series-anna-todd.html

הגרסה המקורית:

http://www.wattpad.com/after

 לרכישת הכרך הראשון בעברית בהוצאת ” אהבות” , גרסאות קינדל, מודפס, דיגיטלי באתר אינדיבוק:

http://indiebook.co.il/shop/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99-%D7%A9/

 

כנסו והירשמו לבלוג החדש – והפעם התערוכה של קארל לגרפלד בבון, גרמניה. 

http://styleandinspirationwithravit.blogspot.co.il/

 

01-karl-lagerfeld-retrospective

 

עוד מהבלוג של רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה

תצוגה מקדימה

"לעשן כמו גבר"- מונודרמה סוחפת על חיי הציירת פרידה קאלו

"לעשן כמו גבר" מונודרמה המבוססת על חיי הציירת פרידה קאלו. מאת ובביצוע: יפית לוי בימוי: מיקי יונס הפקה: שי גבריאלי עיצוב תלבושות ותפאורה: טל קילשון עיצוב תאורה: אמיר...

תצוגה מקדימה

תערוכת בוגרי "בצלאל", 2015

תערוכות הבוגרים ב"בצלאל", 2015  אמנות, צילום, אמנויות המסך, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי, עיצוב קרמי וזכוכית, צורפות...

תצוגה מקדימה

Transforms- חמישה סופי שבוע של אירועי אופנה בגלריית נמל יפו

  Transforms גלריית נמל יפו מציגה סדרת סופי שבוע העוסקים בנקודות המפגש בין אופנה, עיצוב ואמנות, תחת השם Transforms. במשך חמישה סופי שבוע, יתקיימו אירועי מכירה ותוכן בגלריה. בכל סוף...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה