הבלוג של ravitk

ravitk

עובדת בחברת בסט קלין - ניקיון, ניהול ועד בית ואחזקת מבנים משותפים

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מדצמבר 2014

רבים מאיתנו היו רוצים להנות מבניין נקי ומסודר, אך לא לכולנו יש זמן ואנרגיות בכדי להשקיע את מירב המאמץ בכדי לדאוג לתחזוקת הניקיון בבניין. בדיוק לשם כך, קיים היום שירות של חברת ניקיון, שדואגת לשמור על ביתנו מבריק גם כשאיננו יכולים לעשות זאת בעצמנו.

כיום קיימות בשוק חברות ניקיון רבות, אך חברת ניקיון טובה היא כזו העומדת במס’ תנאים:

1. חברת ניקיון מנוסה- כמו בכל מקצוע הנותן שירות, גם כאן הניסיון מדבר בעד עצמו. חברות בעלות ניסיון רב שנים ידעו לתת מענה לבעיות שונות שחברות חדשות בשוק בוודאי לא ידעו לפתור. בנוסף לפרמטרים אחרים וחשובים, הניסיון מבטיח כי חברת הניקיון מודעת לכלל התחומים בהם היא עוסקת והיא מבצעת אותם ביעילות.

2. איכות חומרי הניקוי – פרמטר זה משפיע על איכות השירות אותו תקבלו. שימוש בחומרים ישנים או זולים פירושו ניקיון לא מקצועי, לכן חשוב לוודא כי החברה בוחרת את התכשירים הטובים ביותר שיספקו לביתכם את אותו מראה נוצץ ומבריק שאתם חולמים עליו.

3. היצע שירותי ניקיון – כאשר אדם מתעניין בשכירת שירותיה של חברת ניקיון, הוא ודאי היה רוצה לקבל שירותים נוספים רבים מלבד ניקיון כללי של הבית. כיום חברת ניקיון טובה היא זו המספקת שירותים נוספים כמו פוליש לרצפה וניקוי שטיחים. במקרה זה, כמות השירותים לרוב מעידה גם על איכות החברה. הפרישה על פני מגוון תחומי הניקיון, מבטיחה ללקוח כי הוא ימצא את כל השירותים במקום אחד, מבלי שיצטרך לחפש אותם אצל חברות אחרות.

4. שירותי ניקיון ייחודיים – רבים מגלים לקראת חג הפסח או בתקופות החגים, כי הם היו רוצים לרענן את מראה הבית ע”י שיפור מראה הרהיטים או השטיחים. כיום קיימות חברות המבצעות ניקיון שטיחים. תחומי הפעילות של חברות אלו מתחלקות לרוב לפי איזורים, כך שאם תרצו לחפש שירות ניקוי שטיחים בצפון, כדאי לברר על חברות הפועלות באזור זה.

ארבעת הפרמטרים הללו הם חשובים מאוד, אך כיצד מבררים על חברות ניקיון? בעבר היה נהוג לחפש נותני שירותים באמצעות מודיעין קולי או באמצעות שימוש במדריכי שירותים כמו דפי זהב. כיום המצב השתנה ורוב החיפושים מתבצעים באינטרנט. כאשר אתם בוחרים לחפש חברת ניקיון באינטרנט כדאי שתעברו על אתר החברה, תתרשמו מהטיפולים השונים שהיא מציעה, חפשו המלצות מלקוחות מרוצים והתקשרו כדי לקבל הצעת מחיר. רצוי להשוות בין מספר הצעות מחיר, אך להבין כי מחיר נמוך מדיי יכול להעיד על חוסר מקצועיות והצעה בעלת מחיר גבוה מאוד מעידה כי החברה כנראה מתאימה יותר לצרכים של בעלי משרדים או מציעה כישורים שאינכם זקוקים להם.

חברת ניקיון אחזקה וניהול

עוד מהבלוג של ravitk

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה