הבלוג של ratzon

ratzon

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מיולי 2014

כל אחד ואחת מאתנו, רוצה לחוש בנוח היכן שהוא עובד והיכן שהוא גר. גם הבית שלנו וגם העסק שלנו, אמורים להיות המקומות המוגנים ביותר שיש. אלא שכמובן לעתים יכולה להתעורר בעיה. גורם עוין עלול לנסות ולפרוץ לבית או לעסק שלנו, מכל סיבה שהיא. איך נוכל למנוע זאת, או לפחות לתעד אותו בשעת מעשה? בעזרת מצלמות אבטחה, נוכל ליצור את התיעוד המתאים, וכך לחוש מוגנים יותר. אז איך נדע לבחור את הסוג המתאים ביותר? הנה כמה המלצות בנושא.

מצלמות האבטחה המומלצות

כמה מצלמות שחייבים להכיר

  • מצלמות אינפרא אדום - אלו הן מצלמות אבטחה שמשמשות בעיקר לטובת צילומי לילה. הסיבה היא שאם נחבר למצלמה רגילה תאורה היא עלולה להיות בולטת מידי. לעומת זאת, מצלמה באינפרא אדום עדיין יכולה להיות סמויה ונסתרת. היא מבוססת על זיהוי חום הגוף של האדם, ולכן יכולה ליצור צילום איכותי למדי, ולאפשר לדעת האם גורם זר מנסה לחדור לבית או לעסק.
  • מצלמות IP - עוד סוג של מצלמות אבטחה שכדאי להכיר, אלו הן המצלמות אשר מחוברות לתשתית הIP של הבית או של העסק. היתרון הוא שניתן לחבר אותן גם למערכות הקלטה מתקדמות יותר, וניתן לשלוט עליהן דרך המחשב שלכם. כמו כן, ניתן אף לשלוט על מצלמות אלו דרך המכשיר הסלולרי שלכם ולשלוח להן פקודות. לרוב נשתמש בהן לטובת הנעת המצלמות, החלטה מתי מקליטים, וכיו”ב.
  • מצלמה ממוגנת - לרוב מדובר על מצלמות גוף  רגילות, עם שדרוג חשוב מאד. אלו מצלמות שכוללות מעטפת חזקה מאד שמקשה על הפגיעה בה. כך, אם גורם מסוים יזהה שהוא מצולם, הוא לא יצליח להרוס את המצלמה שתהיה מכוסה היטב.

מחפשים עוד סוגים?

הסוגים שפירטנו לכם, אינם המצלמות היחידות. יש עוד מספר סוגים שונים של מצלמות אבטחה מועילות – כמו מצלמות הכיפה לעסק, מצלמות ממונעות, ועוד. הדבר החשוב הוא תמיד לבחור את הסוג המדויק, ובמידת הצורך, גם לפנות לייעוץ מקצועי בתחומי האבטחה.

עוד מהבלוג של ratzon

תצוגה מקדימה

כל מה שעסק חייב בשביל למנוע פריצות זה מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לעסקים - זה כל מה שאתה צריך כל עסק יודע שעל מנת להגן על הסביבה שלו, הוא חייב להתקין מצלמות אבטחה. מצלמות אלו מאפשרות את ההגנה החשובה מפני גורמים מזיקים, למשך 24 שעות ביממה והתקנתן הינה בגדר חובה באשר לכל הסדר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה