הבלוג של חולמת בהקיץ

להתאהב במציאות

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מנובמבר 2011

יש רגעים שתופסים אותך ומעלים חיוך על הפנים. הם מגיעים בזמנים לא צפויים ואם שמים לב ומבחינים בהם משהו אחר, שונה ומיוחד עובר בפנים ומחמם את הלב.

24/01/2013

הבוקר בעודי ממהרת לגנים לשים את הבנות. נתקלתי במחסום בלתי עביר. משאית זבל חסמה את המעבר ולא נותר לי אלא לעצור את מרוצת החיים ולהמתין שתעבור. בינתיים כדי להעביר את הזמן התבוננתי בעובדי הניקיון המסיעים את הפחים למקומם על יד המשאית במיומנות וכמעט צורך בתיקונים. לפתע ראיתי את אחד מהעובדים מוציא דבר מה מתוך הפח כשחיוך על פניו. חשבתי על כך שיש האומרים שלאנשים העובדים בזבל ישנה אפשרות למצוא אוצרות ותהיתי מה בידיו. להפתעתי ראיתי שמדובר בדוב צעצוע. לא הצלחתי להבין על מה ולמה השמחה הקורנת הזו, אבל נראה שהאיש התרגש במיוחד למראה הדובון. הוא ניקה אותו, הראה אותו לחבריו כשכל הזמן הזה  החיוך לא סר מפניו. איני יודעת מה מצא האיש בדוב ולמה התרגש כל כך, אבל התנהגותו ריגשה אותי. הוא התנתק מהכל, שכח שהוא באמצע עבודה והיה שקוע כולו בדקות הללו של הטיפול בדוב שמצא.  לא פחות מכך ריגשו אותי החברים שהמשיכו בעבודה בלי להעיר לו כלל, כאילו הבינו את חשיבות הרגע בשבילו. הלוואי ואלמד מהם כיצד להתנתק באמצע היום ולהתרכז במה שחשוב. לא פעם ישנו דבר מה מרגש, אך בשל הדברים הבלתי נגמרים שיש לעשות אני דוחה את ההישארות ברגע ולא נותנת לעצמי להתנתק, להשתהות וליהנות מרגעים קסומים באמצע החיים. בנוסף הלוואי ואלמד לתת לאנשים לשקוע בחוויה ולא אפריע כמו שאני עושה לביתי שמתעכבת בשל מראה של עלה שנפל או כל דבר אחר.

עוד מהבלוג של חולמת בהקיץ

לאמא לעתיד...

  אתמול, לאחר זמן רב, סוף סוף ראיתי אותך, ה"אמא לעתיד", אך רק לקראת סוף המפגש כשדיברת על הפחדים ואמרת לבעלך ספק בצחוק ספק ברצינות "אולי נחזיר אותו" ... פתאום הבנתי שנתנו לך הסתכלות חד צדדית על העניין, הסתכלות לא נכונה בכלל, מבט...