הבלוג של rahit

furniture

כשמדובר ברכישת רהיטים קזינו רהיט משנה את חוקי המשחק. במקום לקנות רהיטים ביוקר ולשלם הרבה כסף על רהיטים, מהיום אתם יכולים לקנות רהיטים איכותיים ברמת גימור גבוהה ובמחיר הזול ביותר בישראל.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מאוגוסט 2015

N100-2ymgdaff1zu04khmuhp24gפעם , נהוג היה ללמד בבתי-ספר לאדריכלות שלכל דירה חייבת להיות תכונה יסודית אחת-גמישות רבה, ככל האפשר ,כלומר הדירה חייבת להיות בנויה כך, שאפשר יהיה לשנותה, בלי צורך בהשקעות כבדות, ככל שישתנו דרישותיהם של דייריה . היא חייבת להיות בנויה כך, שניתן יהיה להגדילה (או להקטינה)עם השתנות מספר הנפשות בבית.

בימינו , השגת מטרות אלה היא כמעט בלתי אפשרית. הדירות כיום הן קטנות. כל שינוי (אם הוא מותר בכלל מבחינה חוקית) יעלה הון עתק . אולם דווקא בגלל הגבלות חמורות אלה, עלינו להיות ערים לצורך בעיצוב גמיש יותר של הדירה. למעשה , עלינו לארגן את דירתנו כך שקירותיה רהיטים לבית   וכלו להתאים בקלות, בלי שינוי מבנה או בשינויים קלים בלבד, הצורך בגמישות בולט בשאת בחדר המגורים. חדרי שינה .

מספר סוגי המיטות הקיימים, שמהם נוכל לבחור לנו את מיטתנו תוך סיפוק מירבי של הצורך שלנו ביעילות והתחשבות בהיבט האסתטי, הוא עדיין רב מאוד. עלינו לדאוג בעיקר לשני דברים : לכך שהמיטה תשרת יפה את הרגליו של מי שישן בה, ושתתאים לעיצוב של כל החדר והדירה.

חדר שינה - חשיבות רבה בבחירת המזרן “לב המיטה”. אכן, כמעט תמיד הוא קובע את מידת נוחותה של המיטה. כמובן שקיימים סוגים רבים ושונים של מזרנים . וכל אחד צריך להתאים לפי צרכיו .

התאמת חדר שינה לחלל החדר יש חשיבות רבה , ריהוט בהיר יגדיל את חלל החדר . חדר שינה לא גדול יאפשר תזוזה ונוחות בחדר השינה .

כאשר ארגונו הכללי של החדר כבר נעשה, חלוקת הרהיטים והציוד הושלמה, מתעוררת השאלה, שרוב האנשים מנסים להתמודד איתה בראש ובראשונה והיא: שאלת בחירת הרהיטים ואבזרי המשנה . כן , זה הזמן (ולא קודם לכן) לעסוק בשאלה זו.

כל רהיט שנבחר בקפידה ותוך שיקול דעת , יוסיף מאוד לחלל הבית  .כל בית צריך פינת אוכל איכותית ונוחה , ריהוט שישרת אותנו ויאפשר לנו לארח בתקופת החגים ואירועים ומבלי לתפוס חלל גדול .

אירוח מקסים ואווירה מעולה זה מה שכולנו רוצים להעניק למשפחה ולקרובים לנו. S-40-2ym85ulewdmwp9p1qyax34.png5

 פינות אוכל נפתחות לאירוח מושלם, חדרי שינה מעוצבים עם דגש על נוחות השימוש

סלונים מעוצבים בדגמים יפים תוך דגש לנוחות .

 

עוד מהבלוג של rahit

תצוגה מקדימה

חדרי שינה מפנקים

בית שמעוצב ומובזר לשביעות רצונכם זהו בית שתוכנן ועוצב נכון, בחדר השינה של ההורים חשוב להתאים את הריהוט לחלל החדר, חדר השינה צריך...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

רהיטים מעוצבים לבית

אם לשפוט לפי כמות החנויות לריהוט ועיצוב הבית שנפתחו בעשור האחרון ברחבי הארץ, נראה עד כמה הנושא מעסיק את רובנו. תקופת החגים מתקרבת ויש לנו צורך עז להתחדש ב...

תצוגה מקדימה

רהיטים - לעיצוב הבית

ריהוט הבית מכניס אווירה חמימה לחלל הבית, מי שמחפש פתרונות עיצוב יפהפים , עכשוויים ובעלי אופי ונשמה יכול למצוא רהיטים יפים ומיוחדים שישנו את מראה הבית לחלוטין . כיום ניתן למצוא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה