הבלוג של rafishadmi

rafishadmi

עורך דין רפי שדמי, נולד בשנת 1953 בתל אביב. בוגר תיכון חדש בתל אביב נשוי משנת 1976 ולו שלושה בנים, נשואים, ושלושה נכדים. כיום מתגורר ברמת השרון עורך דין רפי שדמי סיים את הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1983 ובאותה שנה... +עוד

עורך דין רפי שדמי, נולד בשנת 1953 בתל אביב. בוגר תיכון חדש בתל אביב נשוי משנת 1976 ולו שלושה בנים, נשואים, ושלושה נכדים. כיום מתגורר ברמת השרון עורך דין רפי שדמי סיים את הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1983 ובאותה שנה קיבל את הרישיון לעסוק כעורך דין מן השורה. עורך דין שדמי, סיים בהצלחה גם את הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב במסגרתה אף שימש כמזכיר הנהלת האוניברסיטה בין השנים. מאז ועד היום בעל משרד בוטיק העוסק במעמד אישי- דיני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות...

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מנובמבר 2015

האם קיים חוק המחייב הורה לשלם מזונות ילדים ?

במקרה של גירושין ישנו חוק המחייב את האב בתשלום המזונות ההכרחיים לילדיו עד אשר יגיעו לגיל 18 (ובמקרים בהם משרתים הם בצבא הגנה לישראל, עתיד גיל הזכאות לעלות ל – 21).
המזונות ההכרחיים בהם חייב האב כוללים : כלכלה, מזון, מס בריאות, חינוך וביגוד, עם תשלומים אלו נמנים לעיתים רבות גם תשלומי דיני צדקה ( אשר הם אינם מחייבים והיחס אליהם הוא כמותרות, שהרי דיני צדקה הם לחוגים, העשרות ומותרות ועל כן אינם מוגדרים בגדר הכרחי בעבור גידול הילדים).

עד איזה גיל (של הילד) מחויב ההורה לשלם מזונות?

בישראל, הגילאים בהם זכאי הילד על פי חוק לקבל דמי מזונות הם בין יום היוולדו ועד לגיל 18 (במקרים בהם משרתים הילדים בצבא הגנה לישראל, עולה גיל הזכאות לעלות ל – 21).

כיצד ניתן לדרוש דמי מזונות ומה הם זכויות האישה ?

כאשר עומדים אנו בפני מקרים בהם לא שולמו ולא משולמים דמי מזונות, נחרדים אנו לגלות כי ישנם הורים רבים אשר לא לוקחים אחריות על ילדיהם ואף לעיתים רבות מסרבים לשלם את דמי המזונות..
במקרים מסוג זה חובת ההגעה למשפט והצורך בייצוג הולם ומקצועי הינם הכרחיים, הן בעבור הילדים והן בעבור האישה.
(חשוב לזכור כי דמי מזונות האישה מחושבים באופן שונה ומשתנה המורכב ממרכיבים שונים, כגון : הרגלי המחייה של האישה בזמן נישואיה, צרכיה (כאישה), חישוב צרכיה הבסיסיים וכיוב’. על כן אופי תביעת מזונותיה וקבלתם יהיו שונים גם הם משל ילדיה)
דרישת המזונות הינה מוכרת על פי חוקי מדינת ישראל ובתי הדין ועל כן נתפסת כהכרחית ומחייבת, כך שכל הדרכים וכל הניסיונות יובילו בסופו של יום לכדי תביעה ודרישתם.
אך טרם הנכם ניגשים לתביעת מזונות, חשוב שתיוועצו עם מיטב המומחים המובילים בתחום לצורך הכרת מעמדכם והבנת זכויותיכם.
עו”ד רפי שדמי
הינו עורך דין מוביל בתחום דיני המשפחה המספק שירותי ייצוג מקצועיים ואמינים בהצלחה רבה בתחום דיני המשפחה מזה שנים רבות, משרדו של רפי שדמי עוסק בסוגיות הקשות ביותר ובמקרים החמורים של תביעת דמי מזונות בהצלחה רבה, כך שבפנייתכם לרפי שדמי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם במשרד המוביל בארץ לייצוג אמין, מקצועי ומנצח.

 

מעוניינים לקרוא מידע נוסף ? רוצים לדעת יותר בכל הנוגע לתשלום דמי מזונות ילדים ? לקבלת מידע נוסף, רלוונטי ועדכני כנסו עכשיו, מידע נוסף באתר מזונות.

עוד מהבלוג של rafishadmi

עו"ד רפי שדמי- מומחה בדיני משפחה

קצת עלי: עורך דין רפי שדמי, נולד בשנת 1953 בתל אביב. בוגר תיכון חדש בתל אביב נשוי משנת 1976 + שלושה בנים, נשואים, ושלושה נכדים. אני בעל משרד פרטי בניהולי המעסיק עורכי דין וממוקם באזור הבורסה, על גבול תל- אביב רמת-גן. המשרד שלי...

חישוב כושר השתכרות. עו"ד רפי שדמי מנתח פס"ד חשוב בנושא

איש ואשה מנהלים משק בית משותף וחיים תחת קורת גג אחת כבני זוג שנישאו או כידועים בציבור האיש או האשה משתכרים פי כמה וכמה מבן זוגם. האם הפרשי ההשתכרות מקימים לצד החלש אפשרות חוקית לתבוע בגין הפרשי ההתשכרות ומהם התנאים...

רפי שדמי על הסכם קדם נישואין

לאחרונה השלים ארגון רבני צהר את ניסוחו של הסכם קדם נישואין שקיבל את ברכתם של רבנים מכזיים. על מנת לקדם את ההסכם בציבור, פנה הארגון לפורום דיני משפחה בלשכת עורכי הדין שתרם את חלקו לניסוח ההסכם ושני הגופים האלה השיקו את...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה