הבלוג של rachelpd

rachelpd

אני בת 42, בלוגרית די וותיקה, חובבת מחשבים אדוקה. יש לי כלבה בשם גוגל שאני אוהבת אהבת נפש. אני מעריצה את פטריק דאפי. יש לי תחומי עניין רבים. את השאר תגלו בעצמכם לאט לאט.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממרץ 2013

תכירו אותי, עוף מוזר. בלגן מסודר והמון אהבה לבעלי חיים ולאנשים מיוחדים.

21/03/2013

אמנם אני בלוגרית די וותיקה, אולם תמיד מרגש לפתוח בלוג נוסף. לתת לו את עצמך. להגיע לקהל חדש, אולי לאנשים שלא מכירים אותי. טוב, אז מאיפה נתחיל? נתחיל ממני, הרי זהו חדרי וחדרי אינו כשאר החדרים. יש בו מן בלגן מסודר, מן ערבוביה של רגשות שלעיתים סותרים זה את זה. האמת? כשאני חושבת על זה, תמיד הייתי עוף מוזר.

עופות מוזרים צריכים למצוא מקום מיוחד לקנן בו. הם לא תמיד זורמים עם הלהקה עפים בקצב שלהם, מרחפים, נסחפים, או מאטים לפתע ללא התרעה מוקדמת. כזו אני.

אז הגעתם לחדר שלי ובבקשה אל תבהלו, אל תרתעו, בסך הכל אחרי ככלות הכל לעופות מוזרים יש צדדים כה רבים. ואני מזמינה אתכם לבקר בחדר הזה מדי פעם, להכיר את הבלוגים האחרים שלי, את הראש שלי, את הרגשות הסוערים שלי.

ואת הפינות הרכות – את האהבה לבעלי חיים, לאנשים מיוחדים ואת פטריק דאפי.

גוגל יקרה שלי

היפה בבנות

שלכם בכיף,

רחל

עוד מהבלוג של rachelpd

תצוגה מקדימה

דיסטופיה אהובתי

לא סתם בחרתי בדיסטופיה. היא מלווה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי. לא ידעתי איך לקרוא לזה בשם כשהייתי ילדה. היום אני קוראת לזה "דיסטופיה אהובתי". הרי קראתי כל כך הרבה ספרים. וכמו כל נערה בעולם רציתי להפוך אותו, לשנות אותו....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה