הבלוג של rachelika44

הסודות של איווט

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מאפריל 2015

קלף  הכוכב – אהבה ומערכות יחסים

מהות: דרך כוכבו.

פרשנות כשהקלף ישר:

קלף הכוכב מקושר בדרך כלל לתקווה , למזל טוב ולחלום שמתגשם.

גם קלף הכוכב כולל את מוטיב ההארה.

באהבה ובמערכות יחסים הקלף מצביע על כוכב שדורך: אהבה טהורה והתגשמות התקוות. כל אחד מהצדדים רואה באחר כוכב של חייו, אדם טהור ושופע טוב. מערכת היחסים עליזה ומאושרת. יש אופטימיות ואמונה שכל צד ישמש משענת לצד האחר – במידה ומי מהצדדים יזדקק לתמיכה. מערכת היחסים מתחזקת והיא מקור לברכה הדדית. מערכת היחסים מתהדקת וכדאי להתייחס אליה ואל הפרטנר ברצינות. אהבה כזו איננה דבר המובן מאליו.

אם התרחשה לאחרונה פרידה מפרטנר הקלף רומז על קשר מלבב ומשמעותי בפתח עם אדם אחר!. הפרידה מאפשרת הכרות עם אדם אחר שמערכת היחסים עימו תאיר את חיי הפונה ותעניק לחייו משמעות גדולה.

אם מערכת היחסים  הנוכחית נבנית לאחר פרידה מפרטנר קודם כדאי להמנע מחזרה על דפוסים שחיבלו בקשר ההוא. כמו כן, כדאי להאזין וליישם עצה טובה.

 

 

קלף הכוכב  הפוך:

 

כשקלף הכוכב מופיע הפוך הוא מצביע על שהכוכב שקודם דרך – דעך!

המצב הנוכחי מצביע על פגיעות ורגישות רבה, על אבדן תקווה ועל תחושה שהולכים לאיבוד.

באהבה ובמערכות יחסים הקלף מצביע על שהפרטנר מתייחס לזוגיות בשוויון נפש. בעיניו הפונה הפך למובן מאליו. הפרטנר מתייחס למערכת היחסים כאל מעיקה עד זרא.

הפונה חש הצפה רגשית, הוא פורץ בבכי לעיתים קרובות ומתוסכל ביותר. נקודת המבט שלו על הפרטנר משתנה והוא הופך ליותר ביקורתי ושופט את הפרטנר לחומרה עד כדי מיאוס.

התחושה המרכזית של הפונה היא שמערכת היחסים מיצתה את עצמה ואין עוד לאן להתקדם. האור שהיה בהתחלה כבה והתחושה היא של גישוש באפילה.

תיבת פנדורה נפתחת אך התקווה מתמהמהת…

אומללות הופכת עבור הפונה ללב היחסים.

חוסר רצון מצד הפרטנר לשפר את מערכת היחסים מוליד כאב בלב הפונה.

במקרה כזה פרידה היא בלתי נמנעת ויפה שעה אחת קודם.

קלף  הירח – אהבה ומערכות יחסים.

מהות: האינטואיציה במיטבה.

פרשנות כשהקלף ישר:

קלף הירח הוא קלף מעניין כי הוא מגלה טפח ומסתיר שניים. הוא קלף בעל אנרגיה נקבית של אינטואיציה טהורה ורומנטיקה מתפרצת.

באהבה ובמערכות יחסים הוא מצביע על הבנה אינטואיטיבית של הפונה את מערכת היחסים, את הפרטנר ואת הכיוון העיקרי. כדאי לסמוך על תחושות הבטן ולפעול על פיהן. כדאי לציין כי לפונה מערכת תמיכה ורשת ביטחון נרחבת – גם מעבר למערכת יחסיו עם הפרטנר.                                 מערכת היחסים כוללת רומנטיקה ומחוות רומנטיות ,אהבה הדדית, תמיכה והגנה.

 

קלף הירח הפוך:

 

קלף הירח הפוך מפורש ע”י רבים מן הקוראים בקלפים כקלף של תעתועים ויצרים אפלים. אולם, מניסיוני, הקלף כשהוא הפוך מבטא התפכחות מאשליות וגישה שכלתנית. בא לידי ביטוי מבט מפוכח על המצב ויכולת ניתוח אנליטית.

באהבה ובמערכת יחסים – אם תחושות הבטן של הפונה מצביעות על אפשרות שהפרטנר לא נאמן ואף בוגד – כדאי לעקוב אחרי העניין. האינטואיציה לוחשת לפונה שיש דברים בגו.

מילות המפתח של קלף הירח הפוך היא : האמת העירומה. התגובה לאמת המתגלה במערומיה אינדיבידואלית לחלוטין.

 

 

עוד מהבלוג של rachelika44

הוא לא נשאר צעיר לנצח - על שכול מסוג אחר

הוא  (לא)  נשאר צעיר לנצח איווט ישבה על הספה, מעלעלת באלבום תמונות ישן, שתצלום של פרחים מעטר את  כריכתו. בתוך תאי ניילון מובנים - ניצבו תמונות של חייל במדים מחייך. למיטב הבנתי בחלק מהתמונות הוא נראה עם כמה חברים, בחלקן...

תגובות

פורסם לפני 5 years

האם הטארוט מותר על-פי היהדות? קובץ שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט. כל אדם רוצה להגיע לחכמת האמת. החלטתם לצאת למסע המופלא? במיוחד עבורכם גיבשתי שאלות ותשובות. איך  אפשר לדעת איזו חפיסת קלפים לבחור? בשוק של היום ישנם כל כך הרבה סוגים של חפיסות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

מהשוטה עד מלך המטות - קלף השוטה

השוטה קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה