הבלוג של rachelika44

הסודות של איווט

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מאפריל 2015

הכהן הגדול

קלף הכהן הגדול הוא קלף רוחני ביותר – החל ממסורת דתית עבור דרך רוחנית – מעשית -יישומית וכלה בכל ביטוי רוחני אפשרי. הקלף עוסק גם ב”לעשות את הדבר הנכון”. אולם, לעיתים, קשה לדעת מהו “הדבר הנכון”. לכן, הדרך הטובה ביותר עבורך היא להכיר בעובדה שהתשובות נמצאות בתוכך. “הדבר הנכון” הוא הדבר שגם טוב לך – ולא רק לאחרים! ייתכנו מצבים בהם תחוש מתיחות סביב המושגים “רוחניות” ו “לעשות את הדבר הנכון” – בפרט לאור הנורמות הנהוגות סביבך. הקלף מעודד אותך להתעקש על דרכך ועל אמונותיך. ה”כללים” וה- “מערכת” משחקים כרגע תפקיד חשוב. לכן, בניית תכנית מוגדרת עם אלמנטים קבועים מכל סוג שהוא יועילו לך לצלוח תקופה זו. גם אם מדובר בהחלטה קבועה לצאת לסרט ביום מוגדר ולעמוד בה.

בעניינים רומנטיים נראה כי הכל מתנהל למישרין אם כי על פי נורמות מוסדרות מראש ובהתאם לנורמות הנהוגות. סגנון זה משרת אותך היטב אם אתה מסוגל להעריך כיצד מצופה מאדם הנמצא בנעליך לנהוג -  ולפעול על פי הערכה זו.

 קלף הכהן הגדול מצביע על מסורת וקשר עמוק לדרך מבוססת, מקובלת, קבועה ושגרתית לביצוע דברים. לכן לא זו העת להתעלם מהנורמות או לחרוג מהכללים הנהוגים.

הכהן הגדול הפוך

קלף הכהן הגדול הוא קלף של “לעשות את הדבר הנכון”. אולם בהיותו הפוך הוא מצביע על בלבול רב מהרגיל סביב סוגיית ה”מה הדבר הנכון להעשות”. הקלף מזכיר שכל התשובות מצויות בתוכך ויש בליבך מידע חיוני רב עבורך בנוגע למצבים מולם אתה ניצב. התשובות בתוכך… לפיכך תאלץ להכנס פנימה ולהתעמק כדי למצוא ולפענח את הפתרון להבדל בין עניין לעניין כדי לגבש דרך להענות ל”לעשות את הדבר הנכון”. זכור כי מה שנכון להעשות אמור להיות נכון גם לגביך.

קלף הכהן הגדול הפוך יכול לבטא את הרעיון שהאחרים לא בהכרח מבינים מניין באת ו/או מה הסיבה שלדעתך כיוון מסוים עדיף על פני כיוון אחר ומדוע כיוון פעולה מסוים הוא הנכון. לא בהכרח שתמיד הקרובים לליבך או המקורבים  אליך יבינו אותך או יסכימו עם דרכך מהרגע שנפלה ההחלטה.

ייתכן שאתה כבר מותש ממערכות היחסים הוותיקות האלה ומהמנטרות הנדושות תוך שנולדת בך כמיהה לצאת מהשגרה, מההרגלים ומהמוסכמות הקבועות – המקובעות. כבד את הדרך הזאת אבל הזהר בדבריך.

קלף הכהן הגדול מצביע על מסורת וקשר עמוק לדרך מבוססת, מקובלת, קבועה ושגרתית לביצוע דברים. לכן, כדאי להמנע מלצאת בהצהרות ולנסות להביא למהפך, ליזום רפורמה מרחיקת לכת ו/או לחולל שינוי מהר מדי ומקיף מדי. מהלך כזה עלול לגרום לנידוי חברתי ואבדן תמיכה ממשפחה וחברים. זהירות בצעדיך ושיקול דעת חיוניים מאוד בשעה שכזו.

הדברים נכתבו בלשון זכר אך מתאימים לזכר ולנקבה כאחד.

עוד מהבלוג של rachelika44

הוא לא נשאר צעיר לנצח - על שכול מסוג אחר

הוא  (לא)  נשאר צעיר לנצח איווט ישבה על הספה, מעלעלת באלבום תמונות ישן, שתצלום של פרחים מעטר את  כריכתו. בתוך תאי ניילון מובנים - ניצבו תמונות של חייל במדים מחייך. למיטב הבנתי בחלק מהתמונות הוא נראה עם כמה חברים, בחלקן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

האם הטארוט מותר על-פי היהדות? קובץ שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט. כל אדם רוצה להגיע לחכמת האמת. החלטתם לצאת למסע המופלא? במיוחד עבורכם גיבשתי שאלות ותשובות. איך  אפשר לדעת איזו חפיסת קלפים לבחור? בשוק של היום ישנם כל כך הרבה סוגים של חפיסות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מהשוטה עד מלך המטות - קלף השוטה

השוטה קלף השוטה תמיד מבשר חדשנות וגם לב טהור ותמים כשל ילד. בדרך כלל מתייחסים לקלף זה כאל קלף חיובי לצד המסר לפקוח עיניים ולדעת לאן אתה הולך. הקלף מבשר התחלות חדשות עם משמעות רוחנית עמוקה. למשל: לרכוש ידע ולהתחיל למדוט...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה